Par mums

par TautasForums.lv pirmsākumiem
Ideja par interneta vietni, kur tiktu krāta saistoša un vērtīga informācija, kas rosina uz pārdomām, radās 2008.gadā. Sākotnējo informāciju sagatavoja aktīvi jaunieši Ivars, Sandra, Ivo, Zane un Agnese un tā paša gada nogalē tapa pirmā TautasForums.lv versija. Pēc tam “vērtīgo zināšanu krātuvi” jau papildinājāt Jūs paši.

Drīz vien TautasForums.lv pamanīja un vēl ar vien aktīvi atbalsta un veido lielāki un mazāki blogeri. Lūk, daži no viņiem – Aigars (par vēsturi, par veselīgu Latviju – bez ĢMO), Pēteris, Janeks, Māris (ramtai-ramtai, smiltis)..


par TautasForums.lv dizainu

Aigars (viens no portāla iepriekšējā dizaina autoriem): „Mājas lapas augšdaļā izmantotajam foto ir savs stāsts. Biju Stokholmā, un tur jaunieši rīkoja akciju, lai valdība pievērstu vairāk uzmanības atjaunojamo resursu tehnoloģiju izstrādei un ieviešanai. Katrs cilvēciņš simbolizē tā cilvēka parakstu, kurš šo akciju atbalstīja. Tādējādi tika uzskatāmi parādīts, cik daudz ir tādu cilvēku, kuri domā par to, kas mūs sagaida nākotnē.. Akcijā tika savākti vairāk kā 100 000 parakstu. Skat. foto!”