Atbalsti TautasForums.lv ziedojot!

Daudzi no jums vēlas, lai portāls TautasForums.lv (TF) kļūst arvien augstvērtīgāks un noderīgāks un lai tiktu īstenoti vēl daudzi citi iedzīvotāju izaugsmes un sadarbības projekti. Ne vienmēr iespējams līdzdarboties ar konkrētiem darbiem, taču dažkārt sabiedrībai noderīgu ideju īstenošanai ir vajadzīgi finanšu līdzekļi, tādēļ TF veidotāji nodrošina ziedojumu pieņemšanu.

Kas ir PayPal?
PayPal.com ir pasaulē populārākais interneta norēķinu un naudas pārskatījumu sniedzējs. Kopš 2002. gada tas apkalpo vairāk kā 200 miljonu lietotāju visā pasaulē. Tā popularitāte izskaidrojama ar to, ka jebkurš cilvēks var veikt visas norēķinu operācijas pāris sekunžu laikā.

PayPal lietot ir vienkārši
Lietojot PayPal, viss ir vienkāršots līdz minimumam. Izvēlies iespēju maksāt ar PayPal, ievadi savu e-pasta adresi un paroli (PayPal lietotāja vārds ir tava e-pasta adrese). Tālāk seko tikai vēl viens solis – apstiprināt maksājumu, un viss! Tev tūlīt tiek atsūtīts apstiprināšanas e-pasts ar maksājuma detaļām. Viss ir ļoti labi pārskatāms arī ieejot savā PayPal kontā – saņemtie maksājumi utt. Veicot katru maksājumu, nav nepieciešams ievadīt personīgo informāciju – vārdu, adresi, kredītkartes numuru, jo tā tiek automātiski “paņemta” no konta.

Kā atvērt PayPal kontu?
[Šī sadaļa šobrīd tiek gatavota publicēšanai...]

PayPal iespējas/priekšrocības
- iepirkšanās interneta veikalos, maksājot par pakalpojumiem internetā, ziedojumu veikšana;
- maksājumu pieņemšana no klientiem interneta lapās;
- maksājumu pieņemšana par pakalpojumiem no privātpersonām un arī no draugiem un paziņām;
- naudas drošība – Eiropas Savienības robežās PayPal tiek uzraudzīts tāpat kā jebkura banka vai cita finanšu organizācija;
- PayPal akceptē visas Latvijā darbojošos banku izsniegtās VISA vai MASTERCARD kartes.
- No ziedojuma summas PayPal ietur ~3,4%. Izvērtējot citus ziedojuma pieņemšanas veidus, ko var izmantot neformālas domubiedru grupas, maksa par šo pakalpojumu ir atbilstoša un salīdzinoši izdevīga.

Kā tiks izmantoti saziedotie līdzekļi?
1) TF darbības nodrošināšanai un attīstīšanai
2) portālā publicēto ideju īstenošanai

Nākotnes redzējums – fonds iedzīvotāju izaugsmes un sadarbības projektu atbalstīšanai.

Kādas ir portāla uzturēšanas izmaksas par 1 gadu?
Ls 8,70 – domēna vārda TautasForums.lv gada maksa
Ls 60,00 – JotForm.com WEB anketu pakalpojumi
Ls 100,00 – portāla failu izvietošana datu centrā.

Kurš finansē TautasForums.lv darbību?
Portāla darbināšanai nepieciešamās izmaksas tiek segtas par portāla veidotāju un domubiedru privātiem līdzekļiem. Līdz 2010.gada oktobrim viss portāla izveidē un attīstībā ieguldītais darbs tika veikts bez atlīdzības, no darba brīvajā laikā. Pateicoties aktīvo TF lasītāju, veidotāju un atbalstītāju atbalstam, TF projekts guva panākumus publiskajā konkursā LabieDarbi.lv, iegūstot Ls 975 lielu finansējumu. Par šiem līdzekļiem tika piesaistīti speciālisti, kuri par daļēju atlīdzību (kopā ~ Ls 700 pēc nodokļu nomaksas) izstrādāja jaunu portāla versiju, kas darbību uzsāka 2010.gada 25.oktobrī.

Vai TautasForums.lv veidotāji gūst ienākumus no reklāmkarogiem vai kā citādi?
Nē, citu ienākumu avotu TF nav.  Cilvēki, kuri šobrīd veido TF, nodrošina sevi ikdienā darot citus darbus, un nepretendē uz jebkādu finansiālu atlīdzību, taču lielākā problēma, ar ko nākas saskarties – ierobežots laiks un dažkārt arī finanses, ko vēlētos veltīt portāla kvalitatīvai darbības nodrošināšanai un attīstībai. TF esošie reklāmkarogi un saites izvietoti bez atlīdzības un ved uz interneta vietnēm, ko iesaka apmeklēt TF veidotāji, vai uz domubiedru, sadarbības partneru, atbalstītāju mājas lapām. TF ir un arī turpmāk būs nekomerciāls projekts – pieejams bez maksas ikvienam interneta lietotājam.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.