K.Muktupāvels: ‘Ticami vai neticami? .. FEMA CAMPS’

Saprotu, ka pasaulē tagad actiņas sāk vērties vaļā par sistēmu, kādā dzīvojam. Kredīts, kā ekonomikas pamatu pamats, bez kā nevar iztikt. Bankas te figurē, kā labie tēli, jo nodrošina naudas straumes virzību, protams, paturot savu augļošanas procentu. Parazītisms vai bizness?

Bet ne par šo tēmu šoreiz gribu runāt un vērst jūsu uzmanību. Stāsts būs par daudzu iespēju un sapņu zemi Ameriku. Acis veras vaļā, tikai prāts to negrib pieņemt, izmantojot esošo pieredzi. Internetā (jūtūbē) parādās materiāli, kur redzams, ka štatos parādās koncentrācijas nometnes. Sauc tās par FEMA CAMPS (The Federal Emergency Management Agency).

Viena piemēra apraksts.
Reiz te bija autodetaļu ražotne, bet nu jau pāris gadus šajā reģionā viss bija apstājies. Kompleksam ir atjaunots dzelzceļa pievads, teritorija ir apvilkta ar dzeloņdrātīm – uz iekšpusi (pie Spices kur taisa ASV vēstniecību, kopā ir trīs sētas, bet ar dzeloņdrātīm uz āru), ēkām ir aizmūrēti logi, ierīkota gāze (ēku sildīšanai, vai arī krematorijas kurināšanai?), helikopteru nosēšanās laukums ierīkots, vienīgā ieeja teritorijā ir caur pēc skata necilo sargu mājiņu, kurai ir ielieti jauni betona pamati un iemontēts iekšā ūberkrutais turnikets. Nu tā kaut kā.

Vēl ir materiāli kur redzama liela teritorija, kur līdzās viena pie otras, stāv uz koka paletes, lielas plastikai līdzīgas kastes, kuras izmēri ļoti līdzinās lielu zārku izmēriem (saucās FEMA COFFINS). Vietas pietiktu čupā samestiem 3 amerikāņiem. Teritorija tiešām izskatās milzīga un šo zārku daudzums tur ir neskaitāms. Miljoni nebūs pārspīlēts cipars.

Iepriekš minētais – kontekstā ar faktu, ka amīši ir klasificēti tā saucamajās “drošības listēs”, kuras aktīvi tiek pielietotas tad, kad tie vēlas kaut kur lidot ar lidmašīnu. Konstitūcijas aizstāvji, pretkorupcijas cīnītāji un citi tamlīdzīgie brīvību aizstāvji, plus viņu ģimenes (pat piecgadīgs dēls ir listē, kā sabiedrībai bīstams elements), pirms lidojuma tiek papildus pārbaudīti, jo esot aizdomas, ka viņi ir teroristi un spiegi. Listēs neesot to, kuri ir ignoranti pret visu apkārt notiekošo – klasiskā tupā pelēkā masa.

Vēl bija interesants materiāls, kur militārās tehnikas autotransportiera vadītājs demonstrē savu safilmēto un dalās pārdomās. No Misisipi straumēm tiek vestas bruņutehnikas vienības, kādas nav izmantotas ne Irākā ne arī Afganistānā, un spriežot pēc to uzbūves, redzams, ka tās ir paredzētas darbībai pilsētās.

Citā materiālā viens džekiņš stāsta, ka viņa brālēns strādā logu ražošanas uzņēmumā, kuram ir valsts pasūtījums ložu necauršaujamo logu izgatavošanai visām valdības ēkām.

Un kopsaucējs iepriekš minētajiem faktiem ir MARTIAL LAW (karastāvokļa) izsludināšana. Jo visas šīs darbības iegūst jēgu, ja valstī tiek aktivizēts karastāvoklis. Kāpēc? Nemieru apspiešanai, nepaklausīgo elementu likvidācijai, vai arī vienkārši nestrādājošo un vairs peļņu nenesošo kredītu vergu iznīcināšanai? Lai pēc tam paklausīgajos implantētu mikročipus, to pilnīgai kontrolei, un ļautu tiem tālāk dzīvot laimīgā pasaulē – pasaulē bez ļaunā. ;)

Bezdarbs tur attīstās grandiozos apmēros. Piepilsētu rajoni pārtop par spoku pilsētām, jo visi, kas tur mitinājās, nu ir palikuši bez darba, nekādu infrastruktūras ēku tuvumā nav, apkaimes lielveikalus klapē ciet.
http://www.youtube.com/watch?v=_j-vlW4aTpg&feature=channel_page

Papildus tam, vēl ir info, ka vietām tiek izmēģinātas ieroču konfiscēšanas operācijas uzreiz veselam ciematam, noslēdzot visus piebraukšanas ceļus. Izsakoties precīzāk – metodes tiek atstrādātas uz iedzīvotājiem.

Vispārīgi attīstās iedzīvotāju neapmierinātība.

Pēc iepriekšminētajām pazīmēm, notikumu attīstības scenārijs ir par labu NEW WORLD ORDER (Jaunā pasaules kārtība), kur štati ir kā vispasaules policists, kārtības nodrošinātājs pasaulē, un tas kļūst visnotaļ iespējams. Dž.Orvels šo jauno pasaules kārtību bija aprakstījis savā romānā “1984″.

SVF, ANO un citas augstāk par valstīm stāvošās organizācijas ir Amerikas radītas. Ar skaistiem saukļiem, cēliem mērķiem. Bet diametrāli pretējiem rezultātiem (meklējiet kaut vai Jamaikas un Argentīnas pieredzi ar SFV).

Uz kurieni ved mūsu varošie, zinošie, erudītie, spriestspējīgie, neaizstājamie politiķi un banku nozares eksperti?


Krišus Muktupāvels


 • Jā, tā nu ir realitāte, pie kuras jau esmu pieskāries rakstā “Krustcelēs” (http://www.tautasforums.lv/?p=756). ASV pilsētās jau ir izvietots apm. 20 000 liels militārs kontingents, policijas iecirkņiem piestiprināti armijas virsnieki, pēc Obamas ierosinājuma veidojas civiliedzīvotāju militarizētas vienības – kopumā apm miljons cilvēku. Ir arī plāni izveidot totalitāru pasaules valdību, pasaules centrālo banku, kas no visiem iekasēs nodokļus u.c.
  Populārā veidā par šiem plāniem stāsta Alex Jones blokbasters “Obama Deception”, EndGame un citas viņa dokumentālās filmas. Un tagad jau arī lielajos laikrakstos sāk atklāti rakstīt par New World Order. Starp citu gaidāmajā 20 valstu samitā tieši Krievija ierosinās ieviest pasaules valūtu, jo dolārs vairs neder. Taču arī cilvēki mostas. Manī ir paļāvība, ka šis plāns neizdosies.
  Amīšiem ir liela pieredze ar koncetrācijas nometnēm. Buša vecvectēvs Preskots Bušs palīdzēja koncentrācijas darba nometnes iekārtot Hitleram (tās bija ASV-Vācu privātas kopfirmas), pēc tam paši amerikāņi koncentrācijas nometnēs sadzina savus japāņus utt.

 • Vai ir iespējams norādīt precīzas saites uz kādu no video vai filmām, kur ir par FEMA nometnēm?

 • Nu to visu var vienkārši saguglēt. Ieliekat FEMA camps, Alex Jones video utt.
  Man gan tie saraustītie YouTube gabali nepatīk, tāpēc no torentiem esmu sapumpējis visas filmas un iekārtojis bibliotēku. :) Labs torentu meklētājs ir http://torrents.to

 • Raksts par FEMA nometnēm un tā likumīgais pamatojums: http://www.prisonplanet.com/new-legislation-authorizes-fema-camps-in-us.html

 • :) mana tekstā ar “amīši” domāta ASV administrācija, nevis reliģiskā kopiena. Tā reliģiskā kopiena interesanta ar to, ka no tās varētu daudz mācīties, kā iekārtot savu dzīvi neatkarīgi no pastāvošās varas, ekonomikas stāvokļa un masu mēdiju radītās virtuālās realitātes. Kad ASV sabruks, amīši savā kopienā to gandrīz nejutīs. ja nu vienīgi lielas laupītāju armijas neiebruks. Amīši ir pašpietiekami, viņiem savs dzīvesveids, sava dzīves filozofija. Tie pārsvarā ir vācu ieceļotāju pēcteči, kuri saglabājuši tradicionālo dzīvi un piekopj īpašus kristīgās kopienas sadzīves principus. Viņi neiet armijā, nepotē savus bērnus un vēl daudz ko nedara. Un daudz ko dara citādi.

 • Izlasot virsrakstu un pēdējo rindu…
  Es varētu mēģināt īsi (ļoti vispārīgi, t.i. “lidinoties” kā man aizrādīts tiek) atbildēt, kur mūs visus ved līdzšinējie “valdošie”.
  VIŅI grib saglabāt mieru, galvenokārt tas attiecas uz viņiem pašiem. T.i.lai viņiem būtu miers, lai viņi valdītu.
  VIŅI ir īsti politiķi ar lielo burtu…

  Un vispār vajag lasīt VECO DERĪBU.
  Varētu teikt, ka neviens mūs neved, bet mēs
  sekojam.

  Ar to nesaku, ka es to vērtēju pozītīvi vai tml..

 • Vakar raidījumā “Nekā personīga” pa tiešo varēja dzirdēt antifašistu “pamatideju” – mēs gribam lai vairs nekad neatkārtojas koncentrācijas nometņu atgiešanās.
  Kādai un no kā ir jānāk informācijai lai šie cilvēki savu enerģiju ieguldītu tiešām svarīgās nodarbēs, piemēram ekonomiskās aktivitāte veicināšanā starp Krieviju un Latviju, atbrīvojoties no ideoloģiskajiem “skaldi un valdi” principiem.
  Jeb arī viņi vienkārši ir ļauni dēmoni, kas izmantos mazāko iespēju lai parādītos mēdijos un veicinātu politikas radītās nesaskaņas? Vai arī viņi ir kā pretinieki LV valstij, kā Amerikas “sabiedrotajam”, un tādi būs mūžīgi mūžos, kamēr LV politiķi dancos pēc ASV un SVF stabulītēm.
  Man šī versija nezin kapēc liekas visiespējamākā.

 • Paldies par rakstu. Prieks, ka arī Latvijā cilvēki sāk par šīm tēmām runāt un interesēties.

 • par to pashu teemu: Вальтер Вайс Total Onslaught

  torrents.ru ir peejams vesels lekciju cikls..

 • Beidzot kāda grupa cilvēku domā par Obamas politiku un New World Order. Man un daudziem ASV tas viss sāk pamazām izskatīties pēc nacisma. Teaparty ir vienīgā organizācija, kas ir pret Obamas administrāciju, bet rezultātā it kā tea party piedrs ietriecas IRS ēkā ar savu privāto lidmašīnu. Vai tā nav kārtējā ASV valdības spēle?

 • http://www.youtube.com/watch?v=mqII98cFlU4&feature=share šeit būs links uz ļoti interesantu video, kas cieši saistīts ar šiem notikumiem. Piebilde, šie notikumi izplatīsies pa visu pasauli, iespējams ka ASV tas sāksies. Kādam pravietim Dievs atklāja baisus notikumus un lietas, kas notiks nākotnē. Daudzas lietas, kas toreiz viņam (pirms 30 gadiem) nebija saprotamas, šobrīd pasaulē jau ieviestas. iesaku noskatīties

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.