Skolotāji un Sai Babas sekotāji: ‘Par Latvijas nākotni’

Latvija ir tiešā saiknē ar notikumiem uz planētas kopumā. Kā jau iepriekš esam teikuši: turpināsies dažādu struktūru, sistēmu sabrukums un to vietā veidosies jaunas. Vienlaicīgi ar sabrukšanu notiks arī sistēmu jaunveidošana, tāpēc dažkārt vienlaicīgi ar veco sistēmu sāks pastāvēt un veidoties arī jauna sistēma.

Jūs jau zināt ka astrālā līmenī sāk izzust astrālā enerģētika, arī nauda. Latvija būs viena no pirmajām nedaudzajām pasaules valstīm, kurām būs jāizlemj par valsts pastāvēšanu kā tādu valsts naudas trūkuma dēļ. Pārāk izšķērdīgi ir dzīvojuši cilvēki, kuri uzskatīja, ka valsts nauda ir viņu privātā kabata. Enerģētiskajā līmenī Latvijas lata devalvācija jau ir notikusi. Jūs redzēsiet paši, ka par to liecinās un liecina gan štatu samazināšana, gan algu pazemināšana, gan firmu bankroti. Arī finansiālie likumi dažkārt nostrādā pat pretēji, kā tas ir bijis pierasts iepriekšējos laika periodos, kad ekonomika salīdzinoši bija krituma un augšupejošajos līmeņos. To ņemot vērā, balstīšanās uz iepriekšējo pieredzi un likumsakarībām, cilvēkiem nedos vēlamo rezultātu. Tā kā šobrīd sistēmas brūk, tad, kā jūs saprotat, likumsakarību brukšanas brīdī nav. Tāpēc izskaitļot pareizu rīcību ir praktiski neiespējami. Šajā laika periodā jums ir jāiemācās acumirklīgi reaģēt uz jebkuru notikumu, ja jums ir problēmas, kas saistās ar krīzes periodu. Tiem cilvēkiem, kuri jau vairākus gadus, vismaz divus, dzīvo 4 un augstāku dimensiju enerģijās, apkārtējie notikumi būs harmoniski un cilvēkam palīdzoši pozitīvajā virzībā. Ir grūti pateikt vienotu rīcības plānu visiem Latvijā dzīvojošajiem, jo katrs notikums Latvijā uz katru cilvēku atsauksies dažādi un atšķirīgi. Pacentieties jebkurā notikumā saskatīt pozitīvo un, uz katru notikumu skatoties, veiciet analīzi, bet tādā veidā, ka jūs uzdodat jautājumu: „Kas pozitīvs man no tā ir jāiemācās un ko šis notikums man pozitīvu var dot manā turpmākajā attīstībā krīzes pārejas perioda laikā?”

Tuvākajos gados mēģiniet paļauties uz savu intuīciju, tāpēc uzticieties sev, jo Latvijas tautas izdzīvošana un katra cilvēka izdzīvošana ir cilvēku rokās. Valdībā esošajiem cilvēkiem šobrīd katastrofāli dzēšas astrālā nauda un viņiem nav laika domāt par jums, bet es, mana mīļā Latvijas tauta (to saka Latvijas tautas egregors), esmu atkarīgs no tā, kā jūs tālāk spēsiet saglabāt paši sevi. Dīvaini notikumi notiks Latvijā. Brīžiem nekustamo īpašumu cenas būs ļoti augstas vai tanī pat dienā katastrofāli zemas, taču nekas vairs neatbildīs iepriekšējiem stereotipiem. Bankas kādu laiku ļaus veikt atliktos maksājumus, taču tad sapratīs, ka šādu atlikto maksājumu kļūst arvien vairāk un vairāk un viņu īpašumā tiek atdoti īpašumi, par kuriem tika ņemti kredīti. Tādējādi bankas apjuks un nevarēs apsaimniekot šos īpašumus, un tanī pat laikā nebūs daudz pretendentu, kas vēlēsies šos īpašumus īrēt un kur nu vēl iegūt. Sākot ar 2009.gada pavasari no Rīgas pakāpeniski uz laukiem sāks atgriezties cilvēki, t.sk. jaunieši atgriezīsies uz laukiem, kur viņi sāks veidot jaunas darba vietas, nodrošinot sabiedrību ar svarīgām precēm un vajadzīgiem pakalpojumiem. Lēnām Rīga sāks kļūt tukšāka un mazāk apdzīvota. Arī daudzās ārvalstu lielās pilsētas kļūs tukšākas un turpmāk netiks uzskatīts par prestižu dzīvot pilsētā.

Laiku rajonos veidosies jaunas novitātes, t.sk. tādas, kas jums šobrīd pat neienāk prātā, bet jebkurā gadījumā jaunās novitātes nodrošinās Latvijas tautas izdzīvošanu tuvākajos gados. Latvija ir viena no pasargātajām zemēm planētas peripētiju laikā. Vienlaicīgi šeit saglabāsies attīstītu valstu infrastruktūra un vienlaicīgi šeit dzims jaunas sistēmas, kas atbildīs Gaismas ēras enerģijām.

Izglītības sistēma vairs neatradīsies Rīgā kā centrā, bet tā būs pieejama arī dažādos lauku reģionos, tādējādi pieaugs vajadzība pēc pasniedzējiem. Tomēr taisnības labad jāsaka – uz kādu mirkli samazināsies augstskolās studējošo studentu skaits maksātnespējas dēļ. Tomēr tie cilvēki, kuri atbilst 4 un augstāku dimensiju enerģijām, augstskolās mācīties turpinās. Augstskolās notiks mācību priekšmetu revīzija un tieši tāpēc, ka ir ierobežota apmaksātspēja, tiks radīta šaura specializācija nelielam mācību laika periodam. Ja students vēlēsies, varēs turpināt mācības, bet jau citā disciplīnā ar citiem mācību priekšmetiem. Pakāpeniska augstskolas pilna apguve notiks kā pa pakāpieniem.

Ap 2015. gadu Latvijā būs beigusies smagā krīze, taču krīzes noslēguma posmā būs kāds notikums, kas padarīs Rīgu turpmākai dzīvošanai vēl mazāk pievilcīgu, tādējādi Rīgas iedzīvotāju skaits turpinās samazināties. Progresīvās tehnoloģijas un sistēmas stabili dos pamatu iespējai cilvēkiem nopelnīt arī laukos. Birokrātija būs samazinājusies un valsts izzagšana būs beigusies.

Kas attiecas uz banku sistēmu Latvijā – tai vēl priekšā stāv ļoti lielas nedienas, jo tāda naudas sistēma, kāda pastāv Latvijā un uz pasaules, ir pilnīgi nederīga Jaunajā Gaismas ēras laikā.

Latvija atgriezīsies seņču pierastajā egregorā. Tā būs zaļojoša, pārtiku ražojoša valsts. Mūsu lauki un meži ir tie, kuri būs kā nacionālā bagātība planetārajā līmenī krīzes un bada laikos. Latvieši spēs pārtiku sev saražot paši, un kādu laiku būs jāiztiek bez rīsiem un eksotiskajiem produktiem, taču Latvijas zeme to var, tikai jāsaturas tā, kā Latvijas tauta to mācēja agrāk.

Kas attiecas par klimatiskajiem apstākļiem. Būs laika apstākļos dīvainas novirzes, kad dienas laikā temperatūra var strauji mainīties 20-30 grādu robežās. Šajā laikā visgrūtāk būs sirds-asinsvadu slimniekiem, bet jūs jau saprotat, ka asinis un asinsvadi ir dvēseles kvalitātes rādītājs, tāpēc kārtojiet savu enerģētiku, lai ir paaugstinātas vibrācijas un ar paaugstinātām vibrācijām jūs spēsiet izturēt krasās enerģijas maiņas. Biežāk kā parasti, Latviju piemeklēs arī stipri vēji. Taču esiet saskaņā ar Stihiju gariem un viņi jums būs labvēlīgi. Virpuļviesuļi piemeklēs Latviju biežāk kā parasti, tāpēc jau laicīgi būvējiet savas būves stipras un stabilas. Kopsummā laika apstākļi būs niķīgi, bet, ja ņem uz planētas kopējā fona, tad jūsu Latvija ir pasargāta gandrīz visvairāk, salīdzinot ar citām piejūras zemēm.

Kādu brīdi pasaulē būs sajukums ar naftas produktu pārdošanu. Naftas produktu magnāti savā starpā saķīvēsies. Ap janvāra beigām un februārī viņu starpā izcelsies ķīviņš par kuru ikdienas cilvēkiem būs jāsmejas. Naudas neprāts būs pārņēmis naftas magnātu galviņas. . .

Kas būs ar Igauniju un Lietuvu?
Dzīvos.

Kādas specialitātes jāapgūst/jāmācās nākotnei?
Nākotnes specialitātes būs balstītas uz kalpošanu sabiedrībai, tāpēc tādas specialitātes, kas neko neražo, bet tikai dala, pārdala, uzpērk utml., atkritīs pašas par sevi. Tāpēc ir muļķīgi mācīties par īpašumu pārdošanas dīleri. Tā saucamie vidusposmi nākotnē nepastāvēs. Nākotnes attiecības būs veidotas tādā veidā, ka būs tiešā saikne: ražotājs-pircējs. To atļaus attīstītās tehnoloģijas un sistēma, ka starp zemnieku un pircēju ir vesels bars ierēdņu, noliktavas, veikali, pārdales un kvotu sistēmas – vienkārši nepastāvēs. Tāpēc tās profesijas, kuras nākotnē tiks pieprasītas ir balstītas uz tiešo ražotāju vai pakalpojuma devēju. Protams, pieprasītas profesijas būs skolotāji, medicīnas darbinieki, kuriem būs dziļas zināšanas dvēseles mācībā un svarīgi būs cilvēki, kuri rada ne tikai fiziskas vērtības, bet arī garīgās, dvēselei atbilstošās vērtības. Garīgo vērtību profesiju nozīme būs tajā apstāklī, ka šie speciālisti radīs dvēseles izglītojošas lietas, un tāda situācija, ka tiek rādītas šausmu filmas un viss, kas saistās ar baiļu un vardarbības enerģijām, vairs netiks pieprasīts, arī ilūziju šovi un līdzīgas programmas tiks uzskatītas par cilvēku vērtības pazeminošām enerģijām.

Kas būs ar sabiedrisko transportu?
Starppilsētu transportam ir divi posmi. Laikā līdz 2013.gadam starppilsētu transports ar katru mirkli būs citādāks, bet cilvēkiem nelabvēlīgāks, jo šobrīd pie varas esošie nespēj saprast, ka cilvēkam nav iespēju pārvietoties citādāk, jo viņi ir pieraduši to darīt savās lepnajās mašīnās.

Sākot ar 2012.gada rudeni pakāpeniski veidosies jauna starppilsētu transporta sistēma un jauni transporta veidi vairs nebūs atkarīgi no naftas produktiem, tāpēc ar katru gadu kļūs arvien labāka saskarsme starp lauku reģioniem savā starpā. Sabiedriskais transports vairs nebūs kā privilēģija braukšanai uz Rīgu, bet tas būs pieejams arī dziļākajos lauku nostūros. Latvijā cilvēki uz to laiku sāks pastiprināti atjaunot savas seņču mājas arī pat tādos Latvijas reģionos, kas šobrīd tiek uzskatīti par mazsvarīgiem un kur zemes vērtība pagaidām ir ārkārtīgi zema.

Kas notiks ar bērnu pabalstiem un pensijām?
Tas augšā nevienu neinteresē. Ir iestājies otrs periods brīvas Latvijas vēsturē, kad pensionāriem šis laiks būs grūts, jo pensijas nenosegs pensionāru vajadzības, bet tajā pat laikā dažās ģimenēs pensijas būs vienīgais iztikas avots, arī darba spējīgiem cilvēkiem, jo viņiem nebūs darba. Tieši šajā brīdī dzims ļoti daudz spožu ideju, kā palīdzēt sabiedrībai un nodrošināt sabiedrību ar zināma veida precēm. Darba spējīgie cilvēki radīs jaunas sistēmas un sistēmu produktus.

Bērnu pabalsti turpinās būt, diemžēl arī tie būs niecīgi un pabalstu pielikšana bērniem Latvijā līdz 2012. gadam, ja arī tiks deklarēta, tad fiziskā nauda būs mazāka un mazāk vērtīga, kā šobrīd. Tas arī būs viens no iemesliem, kāpēc sāks samazināt ierēdņu skaitu daudzajās valsts struktūrās.

Vai sauszemes teritorija paliks nemainīga?
Pagaidām jā, bet ļoti drīz pēc 2015.gada tiks būvēti aizsargdambji un vaļņi, lai nosargātu Latviju no applūšanas (bet ne pa visu teritoriju).

Vai turpināsies pagastu teritoriālā reforma?
Ja viss būtu ritējis sekmīgi, pagastu apvienošanās būtu notikusi, jo tādējādi var pārvaldīt lielākus līdzekļus …., bet no otras puses tauta sekos tautas kalpiem vēl acīgāk, jo nu viņu būs mazāk un viņu darbībai izsekot būs vieglāk. Sākušās jukas apturēs daļēji pagastu apvienošanas procesu un daudzumu, tas paliks pusdalītā veidā. Daudz ko paspēs izjaukt, iznīcināt un tieši šī – jaunā radīšana visbiežāk izpaliks.

Vai uzcels Gaismas pili – bibliotēku?
2030.gadā ir uzcelta, bet neizskatās tā kā ir tagadējais projekts. Pa vidu ir daudz un dažādas jukas un, iespējams, kādu pat nošaus . . . .

Vai būtiski mainīsies izglītības sistēma, lai bērni ar prieku ietu uz skolu?
Mainīsies. Tā būs fantastiska. Bērniem mācīs to, kas ir vajadzīgs dzīvē un reāli izmantojams. Bet tas nebūs rīt un parīt un arī augstskolu sistēma vēl tāda kā ir – kādu laiku pastāvēs.

Izglītība.
Daudzi pieaugušie šajos juku laikos nespēs izturēt šo baiļu un haosa enerģiju spiedienu, un pirmie, kas no tā cietīs, būs bērni, kas pēc savas būtības ir Gaismu nesošie. Visi bērni būs tie, kuriem būs jāiztur pieaugušo bezspēcības enerģiju triecieni. Tāpēc, skolotāji, esiet viedi un īpaši uzmanīgi pret bērniem. Šajos laikos viņiem būs pietiekoši smagi ģimenēs, lai arī vēl papildus izturētu slodzi skolā. Jūsu uzdevums ir saglabāt mieru un Gaismu sevī un dalīties ar to ar bērniem. Jūs būsiet tie, kas būs kā cerību un mīlestības Avots. Daudzi pieaugušie iegrims tādā ārprātā no saviem parādiem, bezspēcības, ka aizmirsīs par bērniem.

Pieaugušie domās par to, kā pabarot fizisko ķermeni, domās par to, ko ģērbt, kā palaist bērnus uz skolu, taču par Mīlestību, par maigumu, glāstu un uzmundrinājumu daudzi aizmirsīs. Jūs, pieaugušie, uz Zemes iemiesojušās dvēseles, kas esat šeit, ziniet, ka labs aktieris spēj nospēlēt savu lomu izcili vissliktākajos apstākļos un ar vissliktākajām dekorācijām.

Kādas izmaiņas notiek fiziskajā un smalkajos ķermeņos?
Jūs esat pārgājuši pāri Gaismas ēras enerģiju robežai, kurā vairs nemēra scenārijus, bet mēra vibrāciju ķermeņa noformēšanos no tā, kādam ir jābūt vibrāciju ķermenim, kad viņš ir pilnībā izveidojies un atbilst Augšāmcelšanās enerģijām. Ja jūs pieņemat, ka trīs zemākie smalkie līmeņi ir pārtransformējušies Gaismas vibrāciju ķermenī pilnībā, un to jūs pieņemat par 100%, tad jūs varat aprēķināt kāds ir vibrāciju ķermeņa stāvoklis % uz to brīdi, kad jūs sevi pārbaudāt. Lai veidotos vibrāciju ķermenis ir jāievēro blakus elementi, tātad, tā ir dažādu enerģiju harmonizācija jūsu daudzdimensiju būtības visās izpausmes formās, ieskaitot Akaši hronikas. Viens no elementiem, kas kārtosies šobrīd ir tā saucamās „senās” smadzenes jeb pakauša daļa, kurā ir dzīvībai svarīgākie un vitāli nepieciešamākie fizioloģiskie procesi un instinkti, t.sk. redze, dzirde. Kas attiecas uz redzi un dzirdi, tad izmaiņas, kas notiek fizioloģiskajā līmenī ar jums, ceļoties fiziskā ķermeņa vibrācijām, nepārprotami skar arī spējas uztvert caur redzi, dzirdi, garšu, smaržu u.c. sajūtām 3-diemensiju pasaulē. Tā kā jūs šobrīd aktivizējaties vibrācijās, kas jau atbilst 4 un augstāku dimensiju enerģijām, tad, kā jūs saprotat, šīm dimensijām arī atbilst spēja citādāk redzēt, dzirdēt utt. Tāpēc notiek daudzi procesi jūsu fizioloģiskajās izmaiņās, ko var kvalificēt kā vecuma pazīmes, bet savukārt tā tomēr ir sajūtu un jūtu pielāgošanās 4 un augstāku dimensiju līmeņiem. Tas, protams, rada jūsos zināma veida disharmoniju, jo, piemēram, redze vairs nav pietiekoši laba un atbilstoša 3-dimensiju redzēšanai, bet tajā pat laikā jūsu redze vēl ir slikti pielāgota augstāku enerģiju un cita tipa enerģiju un pasauļu saskatīšanai. Tāpēc tas jums rada diskomfortu un daļējas neērtības 3-dimensiju pasaulē.

Ja atceraties Vangu, tad zināt, ka 3-dimensiju pasaules redzes viņai nebija, jo to viņa bija pazaudējusi, taču viņai aktivizējās 100% cita redze, uz kuru jūs tikai tiecaties. Šis ir starpposms, pārejas periods, kur nav stabilitātes nevienā no enerģiju līmeņiem. Tas izmainīsies ar laiku, un jūs to sapratīsiet daudzkārt vēlāk. Cilvēki, kuri uzsākuši garīgās attīstības ceļu, ir uzsākuši arī dzirdes, redzes un citu uztveres un sajūtu orgānu pārveidošanu. Tāpēc vislielākā kļūda, ko var izdarīt cilvēks šādā brīdī – ir pārtraukt garīgo augšupeju, jo tādā gadījumā cilvēka fiziskais ķermenis ar visiem uztveres un sajūtu orgāniem atradīsies „iesprūdušā” stāvoklī starp 3 un augstākām dimensijām. Tas ir līdzīgi, kā kad lifts ir iestrēdzis starp stāviem. To ņemot vērā, mēs iesakām turpināt iesākto darbu sevis pašpilnveidošanā, maksimāli tiecoties pretī tām enerģijām un vibrācijām, kuras visā savā pilnībā atnāks pēc 2012.gada. Tiem, kas garīgi attīstās, šis ir vienīgais pozitīvais ceļš un citas alternatīvas nav. Līdz ar to jūs varat izprast, ka augšupejas ceļš, tas ir komplekss darbs ar sevi, kur vienlaikus tiek kārtoti daudzi līmeņi, ķermeņi un veidoli.

Parunāsim par 2009.gadu. Iespaidi kopumā.
Vismazāk šajā visā gada procesā zaudējumus izjutīs tie cilvēki, kas ir viduvēja un zem viduvējā materiālā nodrošinājuma slāņa pasaulē kopumā, jo viņiem tā pa īstam nav ko zaudēt. 2009.gads raksturojas ar transformāciju astrālajā līmenī, kurā atrodas uzpūstā ilūziju enerģija, ko sauc par naudu un virtuālo bagātību. Tātad 2009.gads ir astrālā līmeņa dzēšana, lai transformētu naudas enerģiju un virtuālo bagātības enerģiju par tādu enerģijas veidu, kas ir harmonisks planetārajā līmenī. Naudas VARENĪBAS dzēšana daudzos cilvēkos izdzēsīs iedomību, uzpūtību, augstprātību, pārāk augsto pašnovērtējumu u.c. dvēseles slimības. Ja šīs dvēseles slimības būs cilvēku skārušas pārāk dziļi, tad šādi cilvēki, nevarēdami atbrīvoties no slimības sekām, kā, piemēram, alkatības, nekaunības, nelietības, meliem, vardarbības utt., gluži vienkārši ies bojā fiziski tuvāko gadu laikā (sākot ar 2009.), jo šādi cilvēki neatbilst Gaismas ēras ienākošajai enerģijai.

Kopsavilkumā sakot – dzisīs materiālisma, izvirtību un atkarību kults. Laimīgākas būs tās zemes, kur lielākais cilvēku īpatsvars ir brīvs no iepriekš nosauktajām dvēseles slimībām. Smagāks stāvoklis būs tajās valstīs, kur būs lielāks iedzīvotāju īpatsvars, kuri būs vēlējušies dzīvot grezni, dižojoties, un tādiem cilvēkiem, kuri dzīvoja ar to, kas viņiem vēl nepienākas, jeb tā saucamie nenopelnītie enerģijas veidi. Precīzāk – viens no šādiem dzīvošanas veidiem ir tad, kad cilvēks vēl nav uzkrājis savā garīguma bankā tādu pozitīvās enerģijas uzkrājumu, kurš dod cilvēkam tiesības iegādāties vēlamās lietas bez kredīta. Arī zagtā nauda pieder pie līdzvērtīgiem nenopelnītiem līdzekļiem.

2009. un 2010. gadā bruks sistēmas, kas uzturēja iespēju cilvēkiem dzīvot ar to, kas viņiem nepieder, un nav iegūts ar tīrās dvēseles nodoma spēku un darbu.

Un tagad nedaudz par tendencēm 2009.gadā.
Janvāris. Latvija. Viņi mālē visu vēl briesmīgākās krāsās nekā kopsummā patiesībā ir. Īstenībā lielākajai iedzīvotāju daļai tas nav tik briesmīgi. …, bet mazāk ietekmē Latvijas iedzīvotājus, kas dzīvo vidējā un zem vidējā līmeņa.

Pasaule kopumā. Brūk un jūk milzīgās infrastruktūras (kur ir lielie ražošanas monstri) un ar katru mirkli monstru īpašniekiem samazinās naudas ieguve un tas pats, ko viņi ir ieguvuši no saviem ražojošajiem īpašumiem, ir kā tukši papīri, jo nav vērtības, kur varētu ieguldīt piederošos līdzekļus. Īpašniekiem nostrādā baiļu mehānisms, tāpēc peļņu, ko ir ieguvuši no ražošanas monstriem, viņi pievāc sev, nevis izmaksā strādniekiem kā papildus naudas. Tādējādi vienlaicīgi zāģējot zaru, uz kura paši sēž. Šis process turpināsies 2,5 gadu garumā.

Februāris. Latvija. … Iedzīvotājiem ir apnikusi haizivju cīņa un viņi ir noguruši, tāpēc vairāk un vairāk pievēršas savai būtībai, meklējot izeju sevis pilnveidošanā, …

Marts. Latvija. Ja salīdzina janvāri un februāri, tad martā ir ļoti augsts vilnis savstarpējās nesaskaņās, neuzticībā, kašķos, bet, lai novāktu konkurentu, tiek veiktas arī tā saucamās „podstavkas”, un, protams, tie, kas ir alkatības pārņemti, tajās iekrīt. Mazās zivis tīklos, lielās pagaidām brīvi peld apkārt. Nauda, nauda . . . cilvēki guļās ar šo vārdu un cilvēki ceļās ar šo vārdu, cilvēki dzīvo ar šo vārdu . . . . daudzi vairs nedzīvo šī vārda dēļ.

Pasaule kopumā. Viss lēnām brūk. Histērija un katrs plāns, ko veido glābšanai, lai glābtu bankas, ražošanas monstrus, ar laiku cieš neveiksmi un pasaule ir apjukusi, jo vairs nestrādā vienmēr tik akurātie likumi ekonomikā, finansēs un melnajos darījumos.

Aprīlis. Latvija. Aust gaisma, pavasara gaisma, cilvēki nadzīgi skraida pa sēklu bodēm un jau ir izrēķinājuši kā apstādīt savu zemes pleķīti. (Vai jums ir iegādātas sēklas?) Vidusmēra cilvēkos ir smagums, bet nav uztraukuma, jo viņi zina, ka ar kartupeli izdzīvos, un nav baiļu, ka nav lepnās greznības un rocības, jo galu galā viņiem tādas pa īstam arī nav bijis. Rīga sāk palikt tukšāka, cilvēki no Rīgas dodas mājās, dodas uz dzimtajām mājām. Smags, ļoti smags laiks tiem, kuri ir pieraduši pie labas dzīves, jo pie horizonta parādās liels baiļu un neziņas mākonis par šo cilvēku nākotni. Viņi tā arī nespēj saprast, kā viņi spēs dzīvot tālāk bez viņu pierastās vides. Sākas periods, kad daudzi ir krustcelēs un tas nozīmē, ka daudziem ir jāsāk dzīvot, kā ikdienas vidusmēra cilvēkiem, vai arī daļa, ar to nespējot samierināties, šo pasauli atstāj. Tas ir sākums šim procesam, kas turpināsies ar lielākiem vai mazākiem uzplūdiem līdz pat 2013. gadam.

Pasaule…..Tas ir noticis…, pasaule mainās. Jūs nekad vairs neieraudzīsiet tādu pasauli kādu pazināt. Neplānojiet uz maiju braucienus ārpus Latvijas.

Maijs. Latvija. Daudzu lietu šoks ir pārņēmis Eiropu. Mūsējie, kas pakalpoja katram Eiropas svilpienam ir apjukuši, jo Eiropa vairs nesvilpj. Nav svilpiena, nav rīcības un Eiropas valstis savā starpā sāk kašķēties… Latvijas iedzīvotājiem viss jau ir noriebies. Rokādes ar valdības krišanu un manipulācijas, kas tika veiktas, tautai ir mazsvarīgas un lielākā tautas daļa ķepurojas pati.

Jūnijs. Latvija. Zied ziedi un augļu koki un mostās pļava, bet putni gatavojas perēt bērnus. Un nekas jums, Latvijā, nav tāds kā bija, ja neskaita šo pavasara noskaņu. Ir notikušas izmaiņas šī pusgada laikā. Vēži tie paši – kulīte cita. Ar vecajām metodēm nevar, jaunu nav un arī vecie vēži neprot jaunas metodes radīt, pie tam viņi nemaz negrib radīt jaunās metodes, jo tas nozīmē, ka jāsāk domāt par tautu un jāārstē savas slimās dvēseles. Arī viņi ir piekusuši. Piekusuši ir visi, bet tas vēl nav nobeigums procesam, ko sauc par pārveidošanos.

Krievija. Ir apsēti lauki vairāk nekā parasti. To dara kooperatīvi un arī paši cilvēki savā piemājas pleķītī. Cilvēki gatavojas bada ziemai uz pasaules, bet sliņķi un dīkdieņi pamazām nodzeras un izplēnē. Krievijā cilvēku skaits sarūk, taču tie, kas paliek, tie ir tie cilvēki, kas vairāk vai mazāk būs atbilstoši Krievijas valsts varenībai nākotnē.

Pasaule kopumā. Dažos pasaules reģionos ies bojā cilvēki bada un epidēmiju dēļ. Smagi velkās katra diena ASV. Cilvēki no rīta pamostās un viņi nezina, kāds smagums atkal nāks klāt dienas garumā, taču labi apjauš, ka diena atkal nebūs vieglā.

Vai būs arī kaut kas labs?
Mostās cilvēku apziņa, notiek resursu pārdale taisnīgi. Cilvēki atgriežas arī naturālajā saimniekošanā. Tīrs un salāpīts apģērbs nav kauns, ar lepnām mašīnām vairs braukā tie, kuru dvēseles tā arī neatveseļosies, taču viņi saprot, ka viņi ir sveši un tauta vairs viņus neapbrīno. Jā, tautai sāk nostabilizēties citi vērtību kritēriji, arī zelts ir mazvērtīgs. Ja cilvēkam vienā plaukstā ir grauds no zelta, bet otrā ir dīgtspējīgs graudiņš, tad kā lielāko vērtību viņš novērtē šo dīgtspējīgo graudiņu, bet zelta graudu var iemest zvirbuļu barā, lai viņus drusku patramdītu.

Pēc pusgada jūs dzīvosiet citā pasaulē, bet ne vēl Gaismas ērā. Sargiet sevi, sargiet savus bērnus, mīļos un tuvos, sargiet savus draugus un palīdziet viens otram un jūs izturēsiet, it īpaši Tu, Latvija, pasaku un teiksmu zeme!


Ar mīlestību -
jūsu Gaismas Skolotāji un Sai Babas sekotāji.

2008.gada decembris


 • Lai nu ko kāds neteiktu par dažādiem ezotēriķiem un mistiķiem, bet šis raksts manī izraisīja nopietnas pārdomas, jo
  * liela daļa no rakstītā ir pat gana precīzi pamatojams ar dažādu ekonomistu aprēķiniem, analizējot situāciju pasaulē (ne)drošības ziņā, pārtikas problēmu ziņā, vispārējas cilvēces degradācijas ziņa utt.
  * un vēl gluži jocīgi tas, ka kaut kā jūtu, ka tiešām uz to velk. Cenšos attīstīt un izmantot gan analītisko domāšanu, gan attīstīt intuīciju.. (izglītība man bijusi pamatā pa eksakto līniju)… intuīcija saka, ka tajā visā ir dzelžaina loģika :)

 • Nav slikti. Bet raksta publiceetaajs tomeer vareeja pacensties un tureeties pie virsrakstaa paustaas idejas. Jo peedeejajaas rindkopās atklājas ka patiesībā raksts ir par Krieviju, tikai piemirsaas to paarsaukt par Latviju…

  Veel arī tas ka visu šo materiālu esmu jau kautkur krievijas resursos dzirdeejis…

  Un ja ko vairāk par Sai Babu papeeta, tad shaadu informaaciju vinjsh nestāsta. Viņš ir pārāk aizņemts ar citiem darbiem!

 • Life Is Beautiful
  ====
  aaa… nu tā ir filma, kas jānoskatās, ja kāds nesaprata teikto, ka vecākeim ir jabūt labiem aktiriem. Ja kāds nav redzējis, te sižets.

  Dēls atcerās, kā vinā sencītis kopā ar viņu pašu bērnībā tiek aizvests un Koncentrācijas nometni WWII laikā. Visu nometnē atrašanās laiku tēvs absolūti fantastiski izliekas, ka viss drausmīgais, kas notiek – sišana, bads, atdalīšana no mammas… ir spēle, kurā viņiem ir jāuzvar. Mazais uzvar…
  ===============

 • Jā, visdrīzāk raksta autori ir cilvēki, kuri seko līdzi Sai Babas gaitām, iespējams izmantojot atsevišķas viņa paustās domas, bet tas šajā gadījumā, manuprāt, arī nav pats svarīgākais. Galvenais ir pats rakstītais. Krievijai veltīta viena rindkopa.. tik pat, cik Jūnijam ;). Var nojaust, ka vārds ‘Krievija’ izraisa Tevī tik negatīvas emocijas, ka apziņa un iztēle pat nepieļauj tādu variantu, ka Latvijai kaimiņos ir varena valsts Krievija, kurā viss ir kārtībā un kurai ir draudzīgas attiecības ar pārējām valstīm… Manuprāt, raksts bija par to, ka esam milzīgu pārmaiņu liecinieki un dalībnieki, turklāt esam šo ‘pārmaiņu viļņa’ pašā augšā un priekšā..

 • Nee nee nee! Visu sho raksta tekstu es esmu dzirdeejis no dazjaadiem Krievijas avotiem, kurus peetu ljoti daudz. Shis raksts ir kaada darbonja plagjiaats no cita resursa, kur orgjinaalaa bija aprakstiita Krievijas situaacija. Nevis Latvija. Palasi starp rindinjaam. Par konkreetajiem jautaajumiem, kas tieshaam attiecas uz musu situaaciju ir divi teikumi. Un pie tam veel prognozee kaada noshaushanu. Joprojaam ticam ka to ir teicis Sai Baba?
  Paarlasi veelreiz manu iepriekshkomentaaru un tur NEVIENAA teikumaa nav nekas noraadiits par manaam iespeejamajaam negatiivajaam emocijaam!!!
  Jebkuru informaaciju uztver kritiski un liimee bildi peec iespeejas plashaaku! Jo vairaak “apgarotaas vispaareejaa gariiguma” idejas mees stumsim informatiivajaa telpaa, jo lielaaka nesapratne par patieso situaaciju veidosies.
  Censhaas attiistiit analiizi, kuras principi saskan ar savu sirdsapzinju un eetiskajiem standartiem.
  Shajaa gadiijumaa es aicinu shii raksta lasiitaajus padomaat kas ir teksta autors, ko aicina dariit. Atgriezties naturaalajaa saimniekoshanaa, tjipa pagaatnee? Ir cits informatiivais un tehnologjiskais staavoklis. Bez tehnologjiju attiistiishanas ies smagi.

  Rindkopaa par sabiedrisko transportu ir baigais blablaa. Sevishkji beigaas.. Bet ja esi peetijis iespeejamaas alternatiivas, tad visticamaak ka naakotnes autinji brauks uz uudens degvielas. Arii elektroenergjiju taa ieguut buutu ljoti vienkaarshi… Redzi nu. Ja ir shaadi apstaaklji, arii sabiedriskaa sisteema mainaas, jo energjijas ir vairaak kaa nepiecieshams. Viss ir ljoti vienkraashi un saistiiti.

 • Murgs un vēl reiz murgs! Latvijas nākotne ir atkarīga no mūsu darbiem, nevis no planētu kopuma!

 • Šo te rakstu jāsauc tā – runā, runā un muld atkal :)

  Kas tie tādi par pareģojumiem – kāds nosprāgs, kādu nošaus, kāds bankrotēs, kāda sistēma sabruks, kāda radīsies, kāds sāks stādīt kartupeļus, bet cits turpinās braukt lepnā mašīnā. Tas, kas stādīs kartupeļus nesapratīs to kas brauc lepnā mašīnā.
  Šī ir mana prognoze visai atlikušajai civilizācijas pastāvēšanai ne tikai līdz 2015.

 • Nekaitē izlasīt http://www.aisbergs.lv publicēto rakstu par brīnuma gaidīšanu.

 • Krišum
  “līmē bildi pēc iespējas plašāku” – nu, ja patiešām līmējam to bildi plašāku, tad varbūt pēc būtības paanalizējam pašreizējo situāciju Latvijā un Krievijā, kā arī nākotnes iespējamo attīstību:
  - vai tikai abas valstis nav izlaupītas
  - vai tikai abās valstīs nav bijušas pie valdīšanas mafijām līdzīgas struktūras
  - vai tikai nav tā, ka abu valstu izglītības sistēmas ir degradētas, lai tikai programmētu cilvēku izdevīgu šai sistēmai
  - vai tikai nav tā, ka demogrāfiskā situācija ir līdzīga
  - vai tikai nav tā, ka vērtību sistēma sabiedrībā kopumā ir degradējusies kā pie mums, tā Krievijā
  utt.
  Vai kāds ir arī spējīgs uztvert raksta domu kopumā, vai arī tikai piekasīties neveiklāk/neprecīzāk formulētiem teikumiem. Var jau būt, ka šis raksts ir tāds, ko vienkārši apziņa nespēj vēl pagaidām pieņemt, jo mūsu stereotipi vēl pagaidām ir pārāk spēcīgi un dziļi iesakņojušies? Bet, ja tā, varbūt pieņemsim šo rakstu zināšanai (būsim uzklausījuši kāda(u) pausto viedokli), un pārlasīsim to pēc 1/2-gada, pēc gada… Raksts mainījies noteikti nebūs, bet varbūt mēs būsim mainījušies un uztversim to jau krietni savādāk?

 • kaut ko derīgu, ja meklē, protams no šā raksta var izlobīt (arī no Bībeles, ļeņina, staļina vai mao rakstiem var), taču kopumā man tas izskatās pēc visai viduvēja safabricējuma.
  Vienīgais, kā mūsu elku kultūrai vēl trūka, ir Sai Baba. :)))

 • Starp citu, kādreiz pazinu Sai Babas mācības izplatītāju Latvijā – Modri Slavu. Reiz pēc vairākām šnabja glāzēm viņš man atzina, ka patiesībā jūtas kā prostitūts. Vienkārši tāda produkcija Latvijā ir pieprasīta, un viņš to par naudu piegādā. Tāds bizness.
  Tā anonīmā autora rakstā es nepazīstu ne Latviju, ne pasauli. Par kādiem ražošanas monstriem viņš tur runā? Turklāt garīgas mācības skolotājs diez vai lietotu tādu terminoloģiju.
  Acīmredzot, patiesais autors visai nemākulīgi variējis par tēmu (ko smēlies no alternatīvo autoru rakstiem), un, lai tas būtu iespaidīgāk – parakstījies kā “gaismas skolotājs” Sai Baba. :)
  Pats Sai Baba noteikti būtu ļoti pārsteigts vai pat uzjautrināts par šādiem tekstiem, kas ielikti viņa mutē :)

 • Elkus mums nevajag… Tas, ko vajag:
  * apzināties notiekošo pārmaiņu apmērus un nozīmi,
  * mainīties līdzi pašiem (atbrīvoties no veciem uzskatiem, mācīties, mainīt savu dzīvi),
  * “palīdzēt” šīm pārmaiņām notikt visos iespējamos veidos – vienlaicīgi mainot sevi, gan arī būt aktīvam izpausmēs “uz āru”, jo tādējādi varbūt varam paglābties no grimstošā kuģa, pat varbūt ar salīdzinoši sausu ādu ;)

 • Paldies par šo rakstu!
  Ir viela pārdomām…

 • Un no sejienes r ņemts raksts- izlasīju jau sen sen:”NORĒĶINU KARTE NĀKOTNĒ -

  TAVS IEKŠĒJAIS DVĒSELES SPĒKS UN GODĪGS DARBS SABIEDRĪBAS POZITĪVĀS EVOLŪCIJAS VIRZĪŠANĀ” – tāds ir nosaukums rakstam… Šeit ir arī citi http://urantija.lv/lv/publikacijas/publikacijas/125/

 • Tur arī ir rakstiņš par lauksaimniecības attīstību……atkal audzēsim cukurbietes, griķus, zirņus…..Piekrītu Ivo- ir tur kāda patiesība, jo darbojoties lauksaimniecībai tuvā lauciņā, sāku nojaust uz kuru pusī ejam :)

 • Nākotnes pareģošana ir specdienestu iemīļots paņēmiens nākotnes ietekmēšanai: cilvēki virzās uz to, kam tic :)
  Par Sai-Babu bija viens podains stāstiņš: Indijā viņam esot nelāgs paradums materializēt un dāvināt zeltu, par ko Indijas varas iestādes ierosināja krimināllietu par nesankcionētu zelta apriti vai kā tamlīdzīgi :D
  Principā, š­āda tipa prognozes izteikt nav kautrējušies daudzi cilvēki, kas ir papētījuši sistēmu kopumā. Tiesa, precīzi laiki gan atšķiras, un tas ir saprotams. Par Latvijas applūšanu gan nebūs tiesa, jo, cik zinu, globālā sasilšana ar applūšanu ir politisks sacerējums.
  Kas attiecas uz 4. un citām dimensijām, neko par tām nezinu, tāpēc no komentāriem atturēšos :)

 • UZVEDĪBAS KODEKSS UN DESMIT PRINCIPI – Sai Babas uzskati:

  Rūpējoties, pirmkārt, par cilvēka dvēseli, Satja Sai Baba tai pat laikā atzīst, ka cilvēks ir sociāla būtne, kurai ir pienākumi pret sabiedrību. Viņš pieprasa, lai visi Viņa sekotāji savas garīgās attīstības labā ievērotu uzvedības kodeksu un desmit principus, kas nodrošina auglīgu un harmonisku dzīvi sabiedrībā.
  DEVIŅI PRINCIPI
  1. Kā svēto zemi godājiet to, kurā jūs esat piedzimis, esiet savas nācijas patrioti, bet nekritizējiet un neizsakieties negatīvi par citām nācijām. Pat domās un sapņos jums nav jākaitē savai valstij.
  2. Vienlīdz cieniet visas reliģijas.
  3. Apzinieties cilvēku brālību un izturieties pret visiem kā pret brāļiem. Mīliet visus.
  4. Uzturiet savu mājokli tīrībā, jo tas palīdz jums, ir higiēniski un veselīgi.
  5. Praktizējiet labdarību, bet nedaliet naudu ubagiem. Sagādājiet viņiem barību, apģērbu un pajumti. Palīdziet viņiem citos veidos, bet neatbalstiet slinkumu.
  6. Nekad neņemiet un nedodiet kukuļus. Neļaujiet triumfēt korupcijai.
  7. Apvaldiet skaudību un greizsirdību; paplašiniet savu redzesloku un vērīgumu. Attiecieties pret visiem vienādi, neatkarīgi no sociālās, kastas piederības un konfesijas.
  8. Dariet visu paši, cik vien tas ir iespējams, pat ja jūs esat bagāti un jums ir kalpotāji. Kalpojiet sabiedrībai personiski.
  9. Attīstiet mīlestību pret Dievu. Novērsieties no grēka.

  Satja Sai Babas misija – vest cilvēci pie miera un labklājības, kurā nacionālās un reliģiskās cilvēku kopienas dzīvos sadarbībā, vadoties pēc brīvas gribas un cilvēku savstarpējo attiecību principiem, kas balstīti patiesībā un mīlestībā. Satja Sai Baba ir paziņojis, ka sasniegs to. Šim mērķim kalpo trīs Avatāru iemiesojumi: Sai Babas no Širdi, Satja Sai Babas no Puttaparti un Prema Babas (prema nozīmē mīlestība), kas iemiesosies 8 gadus pēc tam, kad tagadējā Avatāra būs pametusi Savu fizisko ķermeni.
  Lai laimē dzīvo visas dzīvās būtnes visās pasaulēs!
  Tie ir izvilkumi no http://www.Reikinet.lv par Sai Babas filozofijas principiem un patiesībā pēc tiem nemaz nav grūti arī sacerēt rakstu. Kā ir bijis patiesībā, to zina tikai šī raksta autors. Bet tauta kopumā ir uzķērusies un ļoti ieinteresēta. Cik no raksta sapratu, ka varētu arī Sai Baba pateikt to, bet vai ir teicis? Žēl, ka raksta autors ir vēlējies palikt anonīms. Līdz ar to grūti teikt vai vēlamais nav safabricēts cilvēku ieprogrammēšanai un acu aizmālēšanai. Būtu jāpameklē, ko par šo laiku ir teikuši Vanga un citi pazīstami gaišreģi. Nu ar bībeli tas kopā neiet. Grūtos gadus ap šo laiku ir prognozējuši arī vecie latviešu gaišreģi, kas gan vairs sen nav star dzīvajiem. Lai uzzinātu patiesību, tas viss jāsaliek kopā un tad jāanalizē.
  Kāda tad ir realitāte, bez ekonomikas attīstības tālāk dzīvot ir grūti. Laikam jau jāmeklē atjaunojošie energo resursi, jeb 4 sitihijas gaiss(vējš), zeme( zemes siltums), ūdens, uguns(saule), kā apvienojošo izmantojot nevis metālu, bet mīlestību…pret visu dzīvo un apkart esošo. Tas ir gan sanācis tieša sakarā ar rakstu un izrādās izmantojot Sai Babas 9 principus šo izskaidrojumu uzrakstīt nemaz nebija grūti. Cik saprotu no iepriekšējiem komentāriem arī citiem ir līdzīgas domas. Bet… varbūt tā ka domas materalizējas un jo vairāk cilvēki domā līdzīgi, jo ātrāk tās materializējas…

 • Es esmu to jau lasījusi,bet citā saitā.Mīļie, tas ir čenelings!!!un rakstam autora te uz ZEMES nav !!!

 • Nejauši izlasīju Jāņa Kučinska rakstīto par mani. Tā nav patiesība! Gluži vienkārši viņš ir melis un melnā PR brūvētājs. Tā tas bija neatkarības sākumgados un tā tas ir arī tagad, diemžēl. :)

 • Tev vajadzēs būt precīzākam un norādīt, kur tieši Jānis ir rakstījis kaut ko par tevi un ko tieši melojis.

 • Aigar. Tu gribi zināt precīzāk, kur tieši Jānis ir rakstījis kaut ko par mani, ko tieši melojis? Laikrakstos “Pilsonis” un “Pavalstnieks”, kurā ievietotos rakstos centās nomelnot LVS, “Viedas Vēstis” un personīgi mani. Pacenties nu pats sameklēt un izlasīt, es negribu tam tērēt savu laiku. Arī šeit tas pats. Viņa vārdi: “Starp citu, kādreiz pazinu Sai Babas mācības izplatītāju Latvijā – Modri Slavu. Reiz pēc vairākām šnabja glāzēm viņš man atzina, ka patiesībā jūtas kā prostitūts. Vienkārši tāda produkcija Latvijā ir pieprasīta, un viņš to par naudu piegādā. Tāds bizness.” Vienreiz es satiku viņu Kara muzeja bufetē (biju tur uz kādu lekciju), kur viņš dzēra šņabi un pacienāja mani ar vienu glāzīti. Es neatteicos, vecās pārestības jau bija aizmirsušās, bet nekādas dzeršanas tur nebija. Es nekad neesmu bijis īpašs Sai Babas mācību izplatītājs, vienkārši informēju žurnālā par viņu, kā arī turpinājumos liku “Viedas Vēstīs” vienu grāmatu par Sai Babu. Es patiešām cienu Sai Babu – arī tagad. Protams, informācijas publicēšanu par Sai Babu nevar uzskatīt ne par pārdošanos, ne arī par biznesu, jo “Viedas Vēstis” vispār nesa tikai zaudējumus, nevis peļņu. Tā ir melnā PR brūvēšana, nedaudz piejaucot klāt patiesību, lai nebūtu galīgs ūdens. Tāds nu viņš ir, tas Jānis Kučinskis. Man viņš ir ļoti paviršs paziņa, nekas vairāk. Faktiski toreiz Kara muzejā tā bija vienīgā reize, kad ar viņu tā ilgāk parunājos.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.