Zemnieku tirdziņš pie Kongresu nama

ŠODIEN, 7. martā pie Kongresu nama notiek Latvijas zemnieku tirdziņš. Visiem zemniekiem būs PVD atļaujas, un viņi tirgos savas saražotās pārtikas preces par godīgām cenām.
Palīdzēsim Latvijas zemniekiem, un vismaz nākošajai nedēļai nopirksim pārtiku no viņiem pa tiešo!
Tirgošanās no 10:00 – 19:00 .
Akciju organizē www.zemnieks.info .


  • Sakrita interese , laiks un nauda un ierados pie Kongresu nama.Bet visa cita starpā bija interesanta epizode- lai atsaucas, ja kāds redzējis ko līdzīgu. Pie puiša, kas pārdeva lauku maizi un sieru, sastājās pamatīga rinda, es tai skaitā.Un tieši tad no kongresu nama trepītēm nokāpa blonda dāma un dzelzu acīm kungs sarkanā vējjakā un pieprasīja kaut ko no puiša, sajauca viņam rēķinus un galu galā vēl arī kādu papīru, aizkavējot rindu uz vismaz piecām minūtēm. Pie citiem viņi negāja. Un kad nu kungs pagrieza muguru, uz tās bija uzraksts zem TRIM ZELTA ZVAIGZNēM. “Pilsoniskā Savienība”- tāds plakāts bija arī pie Kongresu nama fasādes. Kāpēc šī organizācija uzmetās par pasākuma saimniekiem ar tādu attieksmi pret cilvēkiem?

  • Lūdzu beidziet kašķēties ,cienījamā lūriķe, ja Tu zinātu , šie tā saucamie ar trim zvaigznēm vai Kristīne , šajā pasākumā ieguldījuši ļoti lielu darbu, savu laiku un nervus. Mums tas bija darbs no sirds . Ceru , ka šādi lūriķi nākamreiz atnāks palīgā , kad vajadzēs savākt atļauju kaudzi no Rīgas kungiem.Cienījamā lūriķe, saprotu ,ka komentārs ir rakstīts 9 no rīta , bet tirdziņš sākās tikai 10 , es tur biju un nevienu puisi , kas tirgotu maizi ar sieru neredzēju . Tirgoja maizi atsevišķi un sieru atsevišķi , dažādi saimnieki , domāju , ka ir noticis pārpratums.

  • Abi Jūsu komentāri rakstīti vakarā pēc 21.00, bet kašķēties gan nevajag ;). Mūsu visu interesēs ir būt nodrošinātiem ar veselīgu pārtiku (labi jau, ka vispār vēl ir ko ēst), tālab visu cieņu cilvēkiem, kas organizē šādus pasākumus, atbalsta mūsu pašu zemniekus.. Nereklamēju nevienu politisko partiju, tai pat laikā priecājos par tām sabiedrībai nozīmīgajām akcijām un pasākumiem, kurus tās organizē. Protams, nereti mēdz gadīties tā, ka pamatā galvenā doma ir savu reitingu celšana, nevis sabiedrības labklājība.. To, vai tas tā bija šoreiz (ja vispār bija), jājūt mums katram pašam..
    Partijām jau arī nav viegli darīt par sevi zināmu :).. viņas jau arī ļoti labi apzinās, kādas emocijas lielākoties cilvēkos izraisa vārds ‘politika’..

  • Starp citu,
    8.martā no plkst. 9.00 – 15.00, Cēsīs, Rožu laukumā ir Latvijas zemnieku un amatnieku tirgus.

  • Tieši par to bija runa – mani šajā pasākumā interesēja pats tirgotāju fakts. Un tomēr izrādās, ka ne viņi ir bijuši galvenie? Man kādam citam bija jāsaka paldies? Nu, ja nebūtu šīs epizodes, es varbūt arī būtu kādam teikusi paldies. Bet nu ir tā- ja darītājs pats uzprasās uz paldies, tad diez kā negribas to teikt- un ne nu kašķa dēļ.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.