“Amerikas beigas”

FILMA: “The End of America” angļu val. – 1h 13min)

Ieslodzīto spīdzināšana, Habeas Corpus darbības apturēšana, cilvētiesību ierobežošana, pat atsevišķi pilnīgi nevainīgu cilvēku aizturēšanas un spīdzināšanas gadījumi, režīmam nepakļāvīgo žurnālistu atlaišana, nepakļāvīgo iedzīvotāju “melnais” saraksts – tās diemžēl nav kaut kādas sazvērestības teorijas, bet gan visskarbākā realitāte un patiesība par to, kas notiek pēdējos gados ASV. Šī filma ar videomateriāliem, cietušo liecībām un neapgāžamiem pierādījumiem atspoguļo visu minēto un vēl citas ‘demokrātiskas’ valsts īpašības.


 • Laba filma. Par līdzīgām tēmām un vēl plašāk angļu valodā var uzzināt, meklējot guglī (un torentos) Alex Jones, William Engdahl, Gerald Celente, Webster Tarpley, Naomi Klein, John Perkins devumu.

 • Эндшпиль: Проект Глобального Порабощения 1daļa
  http://rutube.ru/tracks/1545343.html?v=501ab5cc05debdeaad8f778d45f4f2dd
  2 daļa
  http://rutube.ru/tracks/1545734.html?v=401b396095daac80c062ea77a96e2dfd

 • Interesanti gan visi rullīši ir izņemti no linkiem :D nez kas gan tas varētu būt???

 • TF saite nedarbojas, jo varētu būt, ka saite mainījusies. Materiāli par “ES demokrātiju” TF publicēti kuplā skaitā, bet saites uz filmām visbiežāk nedarbojas dēļ autortiesību pārkāpumiem, kā piemēram, Valtera norādītā saite uz YouTube video. Arī manu 1 video YouTube izdzēsa un piedraudēja, ja vēlreiz es pārkāpšu autortiesības, tad izdzēsīs visus manus augšuplādētos video..

 • Pagaidām šādus ierakstus nedzēšu, lai vismaz paliek informācija par filmu esamību. Varbūt kāds atrod jaunas un derīgas saites, kaut gan jāatzīst, ka šādu mirušo saišu paliek arvien vairāk, jo daudzi derīgi video kaut kā “pazūd” no interneta.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.