S.Aleksejeva: Esi redzīga, dzirdīga un vieda Latvijas tauta!

Pārdomājot šobrīd notiekošo, šķiet, ka apzināti tiek īstenota „liekās” sabiedrības daļas iznīcināšanas programma.

Kādu laiku fiziskajā izdzīvošanas līmenī „priekšā vēl grūti laiki”. Šo ilgumu nosaka tautas pozitīvais darbīgums – jo cilvēki būs viedāki, garīgi izglītotāki, stiprāki dvēseliski un fiziski, rīkoties griboši – jo ātrāk saīsināsies agonijas laiks. Protams, arī tie, kas sen jau nepārstāv tautas intereses, ar savu rīcību nosaka paši savu nobeiguma laiku.

Egregors – cilvēku domu, vārdu un rīcības radīts visuresošs enerģētisks lauks, no grieķu valodas – eņģelis. Tā nu sanāk, ka dažus savus eņģeļus mēs radām paši, jo ar domām, vārdiem un rīcību veidojam egregoru virs mūsu valsts – Latvijas, kas savukārt veido mūsu nākotni.

Arvien biežāk cilvēki aizdomājas par spēju saņemt informāciju no nemateriālās pasaules. Daudzi apgalvo, ka to jau pieprot ilgāku laiku. Lai kā arī nebūtu, pirmkārt, katram ir tiesības uz savu viedokli, otrkārt, ieskatam piedāvājam ziņu, kura pievērsa uzmanību ar savu visnotaļ loģisko un pamatoto domu virknējumu:
Latvijas tauta! Nav uz planētas neviena valdība, kurai rūpētu tava izdzīvošana un tava nākotne. Saturies, un pārtrauc gaidīt, ka kāds izdarīs kaut ko tavā vietā. Kaut arī priekšā stāv lieli pārbaudījumi, tie kā vilnis velsies pāri pasaulei, un ik pa brītiņam kaut kur uzplaiksnīs tautas nemieri līdz tie pāraugs citā formā, radot jaunu pārvaldes struktūru, kur katrs pārvaldē esošais būs atbildīgs par katru savu lēmumu.

www.urantija.lv aicina, neatkarīgi no etniskās izcelsmes vietas, nacionalitātes, reliģiskās pārliecības, izglītības līmeņa, vecuma utt. 28.februārī no plkst. 11.11 – 12.12, apvienoties, domājot gaišas domas. Nav svarīgi, vai jūs esat darba vietā, slēpošanas trasē vai kopā ar ģimeni pie pusdienu galda. Pieaugušie – noteikti iesaistiet savus bērnus – arī vismazākos, lai viņi padomā par to, ka Latvijā visi ir smaidīgi, draudzīgi un izpalīdzīgi. Bērnu labās domas dažkārt pat ir daudz spēcīgākas par noguruša un pazemota pieauguša cilvēka domām. Neatkarīgi no tā, cik stipras ir mūsu katra atsevišķās domas – 28.februārī tās visas apvienosim vienā sapnī par Latvijas rītdienu. Šajā rītdienā būs jādzīvo tev un man, taviem un maniem bērniem un mazbērniem, tādēļ radīsim to kopā!

Pārtrauciet jebkuru citu nodarbošanos – ēšanu, TV skatīšanos, mājas uzkopšanu, automašīnas vadīšanu utt. Vizualizējiet vai skaļi izsakiet savu vēlmi par nākotni. Izdomājiet, kādai jāizskatās Latvijai nākotnē. Piem., bagātīga raža rūpīgi apstrādātajos laukos. Cilvēki ir mierīgi, veselīgi, izglītoti, mīloši un mīlēti, strādīgi, godīgi, gaismu un mīlestību izstarojoši. Visiem ir darbs, kas sagādā gandarījumu. Cilvēki ir materiāli nodrošināti. Latvijā ir tikai dvēseliski veseli cilvēki, tāpēc nav mantkārības, alkatības un vardarbības. Valsts pārvaldes funkcijas veic neliels skaits cilvēku, kas ir profesionāļi un labi orientējās sabiedrības un dabas jeb kosmiskajos likumos.

Šādā Latvijā vislaimīgākie ir bērni – viņi ir zinātkāri, radoši, darbīgi, pozitīvi un orientēti uz sadarbību. Veselības aprūpes prioritāte ir profilakse, tāpēc slimu cilvēku nav. Ģimenes ir stabilas, stipras un katram bērnam viņa nākotni palīdz veidot tētis, mamma un vecvecāki. Visus savus nodomus izsakiet tagadnes formā.

Pēc šī gaišo domu un vēlējumu brīža, uzsmaidiet pasaulei, kuru mēs veidojam ar savu dvēseles viedumu un sirds mīlestību.


Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva
www.urantija.lv vadītāja


  • Gribēju izteikties par Zatleru pāra darbiem un nedarbiem un arī pārējiem, kuri tikuši pie stūres dažādos veidos godīgos un negodīgos. Vajadzētu viņus visus saukt pie kriminālatbildības un konfiscēt mantu un naudas līdzekļus, tad nevajadzētu cilvēkiem atņemt iztiku, daudziem arī arī pēdējo. No paša sākuma, kad tika ievēlēts pirmais prezidents nesaprotu kādēļ vajadzēja viņam piešķirt dzīvokli, tāpat arī pārējiem, vai viņi ir bijuši “bomži”? Kādēļ viņi nevarētu dzīvot savās iepriekšējās dzīves vietās? Nedomāju ka tās bijušas sliktākas par šīm. Tad vēl, kam viņiem automašīnu vadītāji un mašīnas no valsts līdzekļiem? Es domāju, ka naudas viņiem pietiekoši, lai iegādātos automašīnu un katru gadu mainītu to uz jaunu. Parēķiniet cik mūsu valsts ekonomētu. Tagadējais prezidents ar savu kundzi ir pārspējuši visus iepriekšējos, Lilitai ēstgriba izrādās ir ļoti liela, vajadzētu likt viņiem atmaksāt atpakaļ valsts kasē šos līdzekļus, tas vēl būtu plus. Neņemiet nost tautai pēdējo, vairs nav iespējams pat normāli apmaksāt īri, kur nu vēl visu pārējo. Pietiek!!! Tas jau ir par daudz.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.