Konference “Baltu sakrālais mantojums” (13.-14. aprīlī)

Tiek uzsākta reģistrēšanās jau trešajai konferencei ”Baltu sakrālais mantojums”, kas notiks 13. un 14. aprīlī, viesnīcā “Islande Hotel”, Rīgā.

Trešās konferences tēmas:
Janīna Kursīte ”Dzintars un baltu sakrālais mantojums”, Juris Urtāns “Latvijas pilskalni”, Rūta Muktupāvela ”Priekšstati par ļauno aci latviešu un lietuviešu tradicionālajā un mūsdienu kultūrā”, Ivars Strautnieks ”Latvijas reljefs un tā uzbūve”, Inese Krūmiņa ”Rituāla garīgie aspekti”, Solvita Lodiņa “Senlatviešu sadzīves sakralizācija”, Dainis Ozoliņš ”Latvijas svētvietas”, Sarmīte Krišmane ”Dainu praktiskais pielietojums ikdienā”, Valdis Celms ”Baltu zīme telpā un laikā”.

Pirmās dienas noslēguma diskusiju vadīs rakstnieks un publicists Otto Ozols. Par muzikālo noskaņu, kā allaž rūpēsies Vītolu ģimene.

Latvisko lietu tirdziņā, pārtraukumos – amatnieku izstrādājumi, rotas, grāmatas, mūzikas ieraksti un šoreiz arī mūzikas instrumenti.

Vairāk lasiet www.baltumantojums.lv


  • My the hardest offer to You could be to visit Yahoo-Group-Telepathy. Here… The new photos of the dinosaurs fossils from…Lithuania (concerning factology). And the very large optional versions concerning the B
    Balts ancient culture in Latvia and Lithuania. especially – in Latvia.
    Ruta
    Lietuva

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.