RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference

Laiks: 20. un 21. janvārī no plkst. 9.00
Vieta: ŖTU, Kaļķu 1, 201.auditorija

RTU pētnieku jaunākie darbu rezultāti – kopā tiks prezentēti 87 projekti no visām RTU pētniecības nozarēm. Uzņēmēji un citi interesenti aicināti konferencē veidot kontaktus ar pētniekiem un gūt savam biznesam jaunas, inovatīvas idejas. Pilna informācija pielikumā (PDF).


Nākamie pasākumi:

*CONNECT Latvija brokastis – 9. februārī, 8:45-10:15
Biedri un eksperti aicināti piedalīties tīklveida brokastīs brīvā atmosfērā par tēmu: “Auto rūpniecības nozare klimata izmaiņu ietekmē”. Īpašais viesis – Connect Vast (Gothenburg) CEO Mats Williander, kurš daudzus gadus nostrādājis vadošos Zviedrijas rūpniecības uzņēmumos SAAB Combitec, ASEA/ABB, Volvo Cars.

*MVK platformas pasākums uzņēmējiem – 9. februārī, 12:00-14:00
Mats Williander iesākot ar lekciju par tēmu “Kā un kāpēc būt videi draudzīgam biznesā un tomēr gūt peļņu”, tālāk sarunā ar uzņēmējiem palīdzēs meklēt iespējas jaunu biznesu uzsākšanai Latvijā, ņemot vērā ekoloģiskās un vides izmaiņas pasaulē, kā arī Zviedrijas rietumu reģiona pieredzi šajā ziņā. Plašāka informācija par 9. februāra pasākumiem sekos.


Realizējamie projekti:

Ir uzsākta sadarbība ar RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS) par biznesa plānu izstrādi izgudrotājiem un inovatīvu projektu autoriem*. To ir paredzēts veikt no janvāra vidus līdz aprīlim RBS uzņēmējdarbības maģistrantūras studentu (MBA) sadarbības ar projektu autoriem izpildījumā priekšmeta uzņēmējdarbība (Entrepreneurship) ietvaros.


Sagatavošanā:

*MVK (Mazo un vidējo komersantu) platformas pasākums uzņēmējiem par juridiskiem jautājumiem kopā ar Mārci Krūmiņu
*Inovāciju pieredzes apmaiņas brauciens uz Zviedriju pavasarī


Sagatavoja Biedrība „CONNECT Latvija”
Elmārs Baltiņš


Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.