Publiska lekcija – diskusija „Kārlis Balodis – izcilais latviešu ekonomists” (otrdien, 13.nov.)

Jāņa Čakstes demokrātijas un ilgtspējīgās attīstības biedrība sadarbībā ar Latvijas Ekonomistu asociāciju rīko publisku lekciju – diskusiju „Kārlis Balodis – izcilais latviešu ekonomists”.

Diskusija notiks 13. novembrī plkst. 17:30 (ierašanās no 17.00), Latvijas Universitātes ēkā Raiņa bulvārī 19, „Open” auditorijā pirmajā stāvā pa kreisi no centrālās ieejas.

Pasākumu ar stāstījumiem par K.Balodi ievadīs vairāku grāmatu par K.Balodi autors, Ventspils Augstskolas vadošais pētnieks, Dr.hab.sc.ing. Manfreds Šneps-Šnepe, un Latvijas Ekonomistu asociācijas Valdes priekšsēdētājs, Banku augstskolas profesors un Ventspils Augstskolas asociētais profesors, Dr.oec. Ivars Brīvers.

Lai gan ir pagājuši vairāk kā astoņdesmit gadi kopš Kārļa Baloža nāves, daudz kas no viņa rakstītā ir pārsteidzoši aktuāls arī šodienas Latvijā. Tāpēc pasākuma otrās daļas diskusija skars ne tik daudz pagātni, kā tagadni un nākotni. Pasākumā tiek aicināti piedalīties visi Latvijas patrioti, kas interesējas par ekonomiku, un kam rūp Latvijas un latviešu tautas nākotne.

Informācija pieejama arī MS Word dokumentā


Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.