K.Dimiters: ‘Latvija ir mūsu, nevis banku Tēvzeme’

Prezidenta A.Bērziņa paustais: “Tuvākie pāris gadi nesīs tādas izmaiņas, kuras pat prātā nenāk. [..] Es jums varu droši apgalvot, ka pasaule būs izmainījusies, būs pavisam cita uzbūve un citas vajadzības. Esmu par to pārliecināts.”

Bet nav ko vairs daudz muldēt, kritizēt, diskutēt. Ir jārīkojas. Uz globusa viss notiek un notiks ne pēc cilvēku cilvēcīgā plāna. Globusu aizvien negantāk griež necilvēki pēc sava necilvēcīgā plāna. Un nu jau mēs visi to zinām. Arī lohi un nezinīši.

Necilvēki 22 gadus nīcināja Latviju, mūsu Tēvzemi. Šī vārda daļu “Tēv” vēl varam paturēt sev, jo tā vairāk ir simbols, kamēr vārda daļu “zeme” mēs sen vairs nevaram saukt par savējo. Vairāk kā 80% Latvijas pieder ārzemju finansu struktūrām, banksteriem – precīzāk, naudas viltotājiem. Visa mūsu zeme, kuras vērtība vienmēr bijusi simtprocentīga (100%), mums atņemta, pretī ieklikšķinot banku kontos bezskaidrās naudas cipariņus, kas, labākajā gadījumā bijuši ar 4% segumu (daļējās rezervēšanas sistēma). Visus mūs, visu mūsu tautu, zemi, valsti ar rijīgāko un necilvēcīgāko mūsu pašu tautiešu gādību, izlaupījusi nevis banku sistēma, bet ar šo sistēmu visā pasaulē maskējušies naudas viltotāji.

Krāpniecība lielos apmēros nekad nebūs legalizējams noziegums. Lai cik sasmērēti šai koruptajā kleptokrātijā esam katrs, ja kaut mazliet vēl esam cilvēcīgi, tādu necilvēcību mēs taču nepieļausim? Kaut vai tāpēc, lai nomirtu ar mazāk smeldzošām sirdsapziņām. Un Latvijas gadījumā sekas ir tautas iznīcināšana – genocīds. Tas nekas, ka visas varas – valsts, tiesu un mediju – strādā naudas viltotāju sistēmas labā. Mums visiem jāsajēdz, ka neviens mūsu īpašums nav atņemts tāpēc, ka mums pēkšņi nebija darba, zuda ienākumi, ka nemācējām saimniekot, bet gan tāpēc, ka tāds bija scenārijs, psiholoģiski precīzi uzausta mūsu īpašumu, mūsu Tēvzemes izkrāpšanas shēma.

Kā tiesā var uzvarēt bankas, kas sagrābušās mūsu īpašumus par desmitiem miljardu, ja neviena no šo banku bilancēm neliecina, ka tajās jelkad tāda nauda bijusi? Ja banku bezskaidrajai naudai, kā to nosaka LB, segums ir tikai 4%, bet mūsu īpašumu vērtība 100%, tad jau bankas kreditējuši esam mēs, nevis bankas mūs. Ja tā, tad visām LV darbojošamies bankām jau sen bija jānonāk tautas rokās, jo mēs (tauta) esam tās uzturējuši, kamēr bankas mūs krāpušas un aplaupījušas.

To, ka naudas mūsu ieķīlāto īpašumu vērtībā šajās bankās nav, pārbaudīt iespējams viegli. Mums visiem solidāri un vienā dienā vajag aizstaigāt uz šīm bankām un palūgt izsniegt mūsu naudu uz rokas. Jā, jā, tad tiešām sāktos krīze, taču tikai krāpnieciskajām bankām. Mūsējā beigtos un sāktos mūsu laiks – Tautas bankas dibināšana pēc tādiem principiem, kādi tie bija mūsu īstās, vienīgās brīvvalsts laikmetā 1922.gadā.

Ja mūs neaizstāv nedz valsts, nedz tiesu, nedz mediju vara, tautai ir pilnas tiesības un pienākums sevi, savu valsti un savu Tēvzemi atgūt pašai. Tie, kas vēl esam skaidrā prātā, pie savas personīgās, nevienā bankā neieķīlātās jēgas, steidzami apjēgsim: mums sava zeme jāatgūst jau šodien, nekavējoties, visiem kopā un uzreiz. Bez banku akcepta, zemesgrāmatu zīmēm, lopu un cilvēku inspekciju atļaujām. Latvija ir visu paaudžu paaudzēs Latvijā mitušo iedzīvotāju zeme. Tā ir mūsu, nevis banku Tēvzeme.

Aicinu visus valdošajam pretvalstiskajam, prettautiskajam, necilvēcīgajam režīmam nepakļauties spējīgos OKUPĒT LATVIJU! (OCCUPY LATVIA!)

Veidu, kā to izdarīt, ir simtiem. Atrodiet sev vietas, celiet teltis, būdas, slieteņus, bluķu, salmu vai tml. mājas (cordwood etc.) kaut sākumā. Iemitinieties pamestos namos, pamestos ciemos, okupējiet banku nomērdētus īpašumus, iekopiet zemi, audzējiet dārzeņus, turiet vistas, aitas. Pārcelieties turp ar ģimenēm, bērniem. Palīdziet viens otram, palīdziet visi visiem. Veidojiet saziņas tīklus, pašorganizējaties. Šādu drosminieku Latvijā jau netrūkst. Trūkst tikai īpaši pārdrošo, kas Latvijas atgūšanu padarītu par īstu, nevardarbīgu, radošu, auglīgu (arī dārzenīgu) cīņu.

Okupējiet savu Tēvzemi, gabalu pa gabaliņam, vienu pamestu ēku pēc otras, ciematu pēc ciemata. Okupējiet izcirtumus, aizaugošus laukus, ezerus un ezeriņus. Ierēdņi, banksteri, policisti, militāristi vai Alfas sitēji nevienu no jums neaiztiks. Viņi tieši gaida šo mūsu drosmīgo soli, jo arī viņi ir Latvijas iedzīvotāji, arī viņi runā latviski, arī viņiem aug Latvijā bērni un arī viņi grib būt saviem bērniem par piemēru, kā mīlēt savu Tēvzemi Latviju. Esiet drosmīgi, bez naida, bez vardarbības un neviens jūs un jūsu bērnus neaiztiks. Īsts karavīrs cīnās ar ienaidnieku ne tāpēc, ka viņš to ienīst, bet gan tāpēc, ka viņš ļoti mīl savējos.

Mūsu Tēvzemi mums devis Dievs un tā visa pieder tikai Dievam un mums. Latvija ir mūsu zeme.

OKUPĒ LATVIJU! OCCUPY LATVIA!

Epilogs

Prezidenta Bērziņa skaidrais mājiens (divdomīgu to grib padarīt valsts, tiesu un mediju varu tautai nolaupījušie) “Tuvākie pāris gadi nesīs tādas izmaiņas, kuras pat prātā nenāk” ir pietiekams signāls, kas apstiprina plaši debatētās un pavisam racionāli pamatotās prognozes par tuvākajā laikā gaidāmajiem notikumiem, kas varētu būt katastrofāli visas planētas iedzīvotājiem. Tās globālās elites līmenim, kuram spēj pietuvoties prezidents Bērziņš, vismaz noplūdei pieļaujamā informācija par šo scenāriju noteikti ir pieejama. Arī “pārcelšanās pabalsti” ir Bērziņa mājienu papildinošs un apstiprinošs piemērs, kas tikai aktualizē faktu, ka pasauli šobrīd stūrē plānotu notikumu virzienā. Padomāsim paši savām, lai arī visādu mēslu un melu piepūstajām galvām: kāpēc valsts varai ir izdevīgi sadzīt pēc iespējas vairāk iedzīvotājus pilsētās? Un kāpēc šis process notiek jau tik ilggadīgi? Un kāpēc ar tādu paātrinājumu tieši pēdējos gados (novadu reformas, skolu, ambulanču, infrastruktūras iznīcināšana…)? Kāpēc valdībām un varām nav izdevīgi atbalstīt blīvi apdzīvoto pilsētu kliedēšanu, organizējot saimniekošanu tā, ka ļaudis labprāt pārceltos uz laukiem, veidotu tur savas saimniecības? Varbūt tāpēc, ka ar mākslīgām katastrofām, inscenētām traģēdijām blīvi apdzīvotās vietās iespējams iznīcināt ievērojami vairāk cilvēku? Ja 22 gadus ilgušos notikumus šodien definējam kā lēno nācijas eitanāziju, kāpēc lai šie paši stratēģi neizspēlētu vienu reālu ātro? Padomājām? Man gan kļuva priecīgāk, jo Latvija tiešām ir brīva, ciemati pamesti, mājas, lauki, meži tukši, latvieši aizbraukuši, tikai mēs palikuši.

Šī brīvā Latvija mūs gaida.

Uz priekšu, brīvie!

OKUPĒ LATVIJU! OCCUPY LATVIA!


Dziesminieks Kaspars Dimiters

25.jūlijs, 2012.gads, Skujene

blogs.krustaskola.lv


 • http://www.youtube.com/watch?v=toyqaHyEY3s&feature=related
  Krievu zinātnieks Iļjins – Ņikitas Mihalkova (“Vienotā Krievija”?)dokumentala filma

  daži šī autora fragmenti ( rakstīts 1950. gadā !!!!)

  Ko nezin par Krieviju? Krievijas drīzas bojāejas prognoze ir mazliet pārsteidzīga

  1. ( Krievijas patriotam ) runājot ar ārzemniekiem par ir viņiem jāizskaidro, ka Krievija nav nejaušs cilšu un teritoriju mikslis un arī ne mākslīgs pieslīpēts ” apgabalu” “mehānisms”, bet vēsturiski saaudzis un kultūras attīstībā sevi apliecinājis ORGANISMS, ko nav iespējams mākslīgi sašķelt
  (Hm … tad mēs .. Latvija esam vai neesam no Krievijas atdalījušies un ja esam – VAI TAS IR LABI un pareizi ? – tulkotājs)

  jaunizveidojušās mazas valstiņas; tās savā starpā naidosies ( kā ar Baltiju? Pirms gada pirmo reizi 20 gados, pēc divdesmit gadu pārtraukuma Rīgā bija sanākuši kopā visu Baltijas augsskolu rektori. Vai Latvijas prese to kaut pamanīja? Nē. Kāpēc? Tas būs aktuāli ātrākais kā pēc 5 gadiem. Mēs karojam par gāzes termināla būvi – Latvija, Lietuva, Igaunija – KATRA velk deķīti uz savu pusi. Visā enerģētikā tas pats – tulkotājs), raujoties pēc hegemonijas un “atbalsta punktiem”, vēl vairāk, par tām savā starpā sacentīsies imperialistiskie kaimiņi, kas tieksies pēc atklātas vai slēptas “jaunveidojumu anektēšanas” …. Tā Krievija pārvērtīsies gigantiskos “Balkānos”, mūžīgā karu perēklī un milzīgā juku inkubatorā. Tā kļūs par pasaules raugu un kloāku kurā ieplūdīs visu valstu un tautu pabiras (“infiltranti”, “okupanti”, “aģitatori”, “izlūki” revolucionārie spekulanti un “misionāri” ) ( pie mums jau ieradušies – I.A) – visas pasaules noziedznieki un politiskie un konfesionālie avantūristi ( Latvija šķiet nu ir enerģetizēta; “visi” “zin visu par enerģijām”, bet nezin pamatskolas enerģijas definīciju – ENERĢIJA IR SPĒJA PADARĪT DARBU – nezin, ka banknotē ir sabiedrisko attiecību enerģija un tās sadegšanas siltuma enerģija – tulkotājs). Sašķēlusies Krievija kļūs par pasaules neizdziedināmu čūlu (Vidējie austrumi par tādiem kļuvuši, Latvijai ir neliela, bet ir iespēja par tādu kļūt – tulkotājs.)

  3. (Šie aģitatori – tulkotājs.) velti apelē uz lielo “brīvības” un “nacionālās brīvības” principu – lūk dodat tūlīt “politisko brīvību” ( pēc pilnas programmas – tulkotājs) …. Nekur, nekad tautu etniskā piederība NAV SAKRITUSI ar valstiskajām robežām

  ….. nu kur tad ir ( vai būs? vai vajag?) flāmu valsts (4,2 miljonu flāmu Beļģijā 1 milj – Holandē) vai valoņu valsti ( 4 milj.) ? Kāpēc nav suvereni Velsas kimri un skotijas gēļi (0,6 milj.)?, kur ir kroātu valsts (3 milj.), slovēņu (1 260 00), slovāku ( 2 400 00), VENDU (65 000) valsts? Francijas basku (170 000) un Spānijas basku (450 000) romu (līdz 5 000 000) , Šveices loriku ( 45 000), spānijas kataloņu ( 6 000 000) halegosu (2 200 000), kurdu ( vairak kā 2 milj.) un daudzu citu āzijas, āfrikas un austrālijas cilšu valstis ( pēc pilnīgākiem pētījumiem pasaulē šobrīd ir kādas 5 000 – 10 000 tautas un ciltis -tulkotājs)

  …..

  Ne vēsture, ne mūsdienu tiesiskā apziņa nepazīst tāda likuma kā “Cik ciltis, tik valstis”. Tas ir dumjš jaunizgudrojums

  4. Tālāk, lai necenšas mums iestāstīt, ka Krievijā nacionālās minoritātes bijušas apspiestas no lielkrievu vairākuma un tās Valdniekiem. Krievijas impērijā mazās tautas nekad nedenacionalizēja, atšķirībā no Vācijas prakses Eiropā. 8.- 9. gadsimtā slāvu ciltis apdzīvoja visu Eiropu. Kur tās ir tagad? Kas no tām palicis? Tās iekaroja, pakļāva, pilnībā iznīdēja ģermāņi.

  Vai Krievijas vēsturē ir kaut kas līdzīgs? Nē.

 • http://www.youtube.com/watch?v=4-YNAmfPI6g&feature=related

  Krievijas patriotisma skice 60 gadus pēc Iļjina

 • VARBŪT
  mums vienkārši jāsāk KLAUSĪTIES ar abām ausīm un SAPRAST,
  tāpat
  DER MĒĢINĀT stingri nostāties ar kājām uz Zemes
  un
  neaizmirst reizēm palūkoties zvaigznēs.

 • Ļoti vērtīgs raksts. Lai top!
  Kad Zatlers ar savu uzrunu nodeva varu tautas rokās – pieņēmu to nevilcinoties.
  Tagad dzīve ļoti labi pierāda, ka viss ir tikai no mums pašiem (katra personīgi un visiem kopā) atkarīgs.
  Cilvēkam ir potenciāls gan uz zombisko, gan uz cilvēcisko. Pietiekoši ilgi ir kultivēts zombiskais (tehnokrātiskā kultūra), tagad jāsāk kopt cilvēciskais.
  Veselā civilizācijā visas ciltis var veiksmīgi sadzīvot un attīstīties.
  http://www.vodaspb.ru/russian/razdel_analit12-06.html

 • Tagad arvien lielāka nozīme ir tam, lai katrs cilvēks saprastu likumsakarības un pēc tām vadītos savā reālajā dzīvē. Dažādas parazītu interesēs izveidotas institūcijas, valsts iestādes un tml., kuras pastāv tāpēc, lai manipulētu un slauktu pūli, vairs nesaņem pietiekami daudz resursu, lai uzturētu tādu sistēmu. Vecā sistēma objektīvi jūk laukā, visādas “amatpersonas” un “eksperti”, pat ja gribētu atbildēt par to, par ko it kā būtu jāvar atbildēt un ko no viņiem gaida masas, kuras viņi līdz šim apkalpojuši, – viņi vairs reāli nevar to izdarīt, jo resursi ir izsmelti, sistēma vairs netiek apgādāta ar tādu resursu plūsmu, jo tie vienkārši ir izbeigušies. Konkurence un klanu cīņas pašas elites starpā pieaug ar katru dienu. Viņi vairs reāli nespēj kontrolēt tādā līmenī kā agrāk, iestājies laiks, kad informācija apsteidz plānošanu un kontroli. Tagad viss atkarīgs no tā, lai cilvēki reāli ietu uz cilvēciskās apziņas līmeni. Bailes, kas ir līdzšinējam pūlim iedvestas, būtībā ir virtuālas bailes. Bet bailes, ar ko tagad arvien vairāk sastopas elite, ir reālas bailes. Sabiedriskās drošībass koncepcijā (“KOB”) tas ir skaidrots kā divas piramīdas: hierarhiskā – varas piramīda un apgrieztā – zināšanu piramīda. Agrāk elite bija zināšanu turētāja, un visi zemāka līmeņa izpildītāji savus bērnus arī centās bīdīt uz augstiem iesvētības līmeņiem (prestižas skolas, diplomi, amati un statusi), bet tagad, kad iestājies informācijas laikmets, zināšanu piramīda ir apgriezusies un ieņēmusi pareizu stāvokli – zināšanu maksimums (piramīdas pamats) ir agrākā pūļa līmenī, līdz ar to tagad zināšanām ir tik daudzskaitlīgs, tik dinamisks nesējs, ka to ielikt kādos “rāmjos” vairs nav iespējams. “KOB” iknedēļas analītisko semināru vadītājs D.Slavoļubovs Krievijas “masonu pilsētā” Pēterburgā min vienu no spilgtākajiem pierādījumiem tam, ka šodienas politiskajos procesos elite jau sāk atklāt savas kārtis vienkārši un publiski, kā Hermanis Grefs starptautiskajā biznesa forumā, kas būtībā ir Davosas foruma analogs austrumu tirgos: sk. http://www.youtube.com/watch?v=0QQwCzw_UcM
  (“Вы говорите страшную вещь, господа, вы предлагаете передать власть народу”…)
  Jāuzlabo pārvaldes kvalitāte.
  Ciemats kurā mēs visi dzīvojam ir tik izpleties pa visu planētu, ka ciema vecākais vairs tiešā veidā nespēj izkontrolēt visu notiekošo ciematā. Perifērija ir sadalījusies un tā pārvaldes koncepcija, kas darbojās ciemata izplesšanās stadijā, vairs nedarbojas.
  Reāli varas pārņemšana jau notiek tik lielā mērā cik pūlis apgūstot jaunās zināšanas kļūst par cilvēkiem.

 • KOB grupā tomēr spēcīgākais ir Zaznobins. Viņa lekcijās tiek runāts par civilizācijas un kultūras vispārējo degradēšanās tendenci KĀ VIENU NO ŠĪ LAIKMETA DOMINANTĒM.

  KO TAS NOZĪMĒ? Iespējams, pirms 15 000 gadiem tā laika civilizācijā bija novērojamas kādas līdzīgas tendences (Eiropā senākās pirmcilvēku apmetnes datētas pirms 42 000 gadiem atrastas Rumānijā, Ziemeļāfrikā un Tuvējos Austrumos atrastas 50 000 – 200 000 gadu vecas cilvēku apmetnes.) Būtiski, ka uz šo laiku zinātne un tehnoloģijas daudzās lietās bija aizgājušas tālāk kā patreiz. Tiesa cilvēku bija kādas 100 reizes mazāk. Bija izveidojusies kastu sistēma. Zināšanas bija pieejamas visai šauram cilvēku lokam.Arvien pieaugoši sāka progresēt morāli ētiskā degradācija. Un pirms apmēram 13 000 gadu tas VISS BEIDZĀS ar atomkaru vai kaut ko analogu. Faktiski notika civilizācijas atgriešanās (откат ) līdz akmens laikmeta līmenim.

  Patreiz uz pasaules tīri fiziski visur ir viens laiks. Faktiski dažādās vietās ir dažāds vēsturiskais laiks. Latvijā Rīga un Ventspils ir vismaz kādus 50 gadus priekšā pārējai Latvijai. Pasaule VAIRS NAV VIENPOLĀRA. Es saskatu vismaz trīs šodienas pasaules varas centrus (Ņujorka-Londona, Maskava-Pēterburga, Tokija-Pekina-Šanhaja) Kāda vieta te Briselei, kas nu Latvijas politiskajai elitei nākusi Maskavas vietā. Da gandrīz vai nekādā. Vai tik Brisele vienkārši nav detaļa, skrūvīte tā saucamajā Jaunajā pasaules kārtībā. Te reāls spēlētājs ar arvien pieaugošu svaru ir BRIK – Brazīlija-Krievija-Irāna-Ķīna.

  Kā ir ar zināšanām? Vai tas ir tas pats, kas informācija? NĒ. Zināšanu masa sarūk. Esošās, faktiski XIX gadsimtā radītās lielākā daļa zinātņu arvien acīmredzamāk “vairs vienkārši nestrādā”. “Jaunās zinātnes vēl nav”. Tā top gan šai forumā, gan skaitliski nelielos diezgan nedaudzos zinātniskajos centros un grupās. Viena tāda grupa ir KOB, bet tā nav vienīgā. Latvijā arī ir dažas XXI gadsimta zinātnieku un politiķu grupas.

  ĪSTI RAKSTI NEDEG. BET TO IR TIK MAZ.

 • http://www.youtube.com/watch?v=inbE7inXMTc&feature=related
  Kad veidojās mūsdienu zinātne XIX gs. bija pavisam cita realitāte – tāpēc zinātne bija cita – tā saucamajai zinātnei BIEŽI nav jēdzienu aparāta šodienas realitātes analīzei
  ;
  grantu sistēma bieži atbalsta faktiski fantomzinātni, oficiālo PSEIDOZINĀTNI, kas savu padarījusi un vārētu mierīgi iet “pensijā” uz bibliotēku un tur pagulēt plauktā, bet nē šai ( nu kādai no XIX gs. konkrētajām pseidozinātnēm) vēl gribas “pa placi grozīties.
  Piemēri
  1. Magnētisms. Tādas lietas nav …. VARBŪT … un tomēr visdrīzāk. Patiesi? Patiesi. Bet kā ar divu dzelzs gabalu pievilkšanos – tas vienkāŗši ir tajos esoso atomu kolektīvas kustības relativistisks efekts. Magnētisma kā patstāvīgas zinātnes ar savu pētīšanas priekšmetu vēsture BEIDZĀS vairāk ka pirms 100 gadiem. Magnētisma teorija .. bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem vienkārši aprija Maksvela-Einšteina elektrodinamika. Kā Latviešu tauta veidojoties vienkārši aprija vendus, līvus, sēļus, latgaļus u.t.t.t
  2. Antropogēnā Zemes atmosfēras sasilšana. Ir jau cilvēka darbībai uz TO kaut kāds iespaids, bet ne tuvu tik liels kā to tam piedēvē oficiāla, akadēmiskā pseidozinātne.
  Abos gadījumos ir tikuši, tiek un vēl tiks tērēti miljardi sen mirušu teoriju vardarbīgai turēšanai pie dzīvības
  Un par to tiek izstrādāta mācīšanas metodika skolām. Bieži notiek aktivitātes, lai iemācītu to, kas “kādam licies, bet nav apstiprinājies”
  ;
  Viens no mūsdienu zinātnes krīzes avotiem ir valsts finansēta zinātne. Izrādās ir nepieciešams, lai būtu cilvēki , kas kalpo zinātnei nesavtīgi, kas “taisa zinātni” par šo savas zinātkāres apmierināšanu “labi maksājot no savas kabatas” …..?

  LAI DZĪVOTU UN UZVARĒTU XXI gadsimtā PIETIEKAMI LIELAI CILVĒKU GRUPAI FAKTISKI IR JĀIZAUKLĒ SEVĪ JAUNS SOCIĀLI ANTROPOLOĢISKAIS CILVĒKA TIPS. Es uzskatu, ka divas būtiskas šī cilvēka iezīmes ir
  1. modernas moderni strukturētas zināšanas
  2. cieņa pret tradīciju, organisks ētiskums un reliģiozitāte = pieņemt to kas ir …..
  3. mērķis par kuru ir vērts cīnīties un nepieciešamības gadījumā ziedot tam dārgāko

 • the truth about UK – http://dra.lv/bM3Jw
  LAva teica : senu laiku atpakaļ manām acīm tika paverts raksts,kur čalis izlika savu sāpi par UK,kas lielā mērā atbilst tam,kas besī arī mani.varbūt izņemot tos dažus slāviskos vārdus..
  šis būs kā compilation par viņa abiem rakstiem, ,,,, …..

  ***
  ES te mazliet parediģēju, paturot būtību un dažviet izteikumus …
  vēlējos padalīties domās par Angliju. …..
  man … piegriezies klausīties, cik te viss lieliski, nu tīri vai paradīze, …. palasu šejienes mūsējo izteikumus forumos, tad tā šejienes realitāte šķebina vēl vairāk … kāds bērnudārzs, vai nespejnieku patversme …

  Ja jūs neesat bijuši Anglijā, nebrauciet uz turieni. Ir valstis, kur var gan labāk penīt, gan labāk dzīvot. Daži iemesli, kas mani ikdienas tracina Anglijā …

  1. Te pilnīgi viss ir līdz nelabumam glancēts un sakārtots. Un tas viss ir tādā pakāpē, ka faktiski nav iespējams dzīvot.

  2. Nu pasakiet kāpēc pārtikas veikalos piens un maize ir nejēdzīgi dārga? Un visa šī tā saucamā pārtika ir bezgaršīga, pat pretīga …

  3. Poļi. … Vai nu viņi … okupējuši pusi Britānijas, vai … nu nesaprotu ….

  4. Kāpēc Jūs stulbie briti man 5x dienā prasat vai man viss ir kārtībā? Iedomājaties bez maz vai katrs garāmgājējs Tev saka: “Are You allright mate?”. Viņi tā arī dava savā starpā. KĀPĒC JŪS MAN VISU LAIKU ….. Vai man kas uz sejas? Man ir netīras drēbes? Es esmu bāls? KĀPĒC JŪS MAN TO JAUTĀJAT?!?!

  5. Viņi … neprot priecāties , bet tikai truli dzer …

  6.Avīzēs viss, kas tiek apspriest ir slavenību dzīves. Tā nācija ir tik zombēta. Ļoti maz vietas tiek atvēlēts … problēmām un budžeta sastādīšanai, kā arī gaidāmajiem apcirpumiem pabalstu sistēmās. Par laimi var arī nopirkt normālas avīzes, bet viņa ir maz. Dominē deģenerātu.

  7. TV licenzes. Jā, tieši tā. Ja Tev ir TV, Tev par to ir jāmaksā, lai Tu varētu LEGĀLI viņu skatīties. TV neskatos. Vai arī viņš neskatās mani … ?

  8. Viss ir mikroskopisks ….

  9.Angļu nācija ir, iespējams, sliktākie tetovētāji kādi jebkad eksistējuši. Viņiem ir pilns ar tetovēšanas saloniem, bet ir patiešām grūti atrast kvalitatīvu tetovētāju, jo lielākā daļa … Kā kāds no tattoo d-biedru grupas, reiz bija teicis “Viņu tetovējumi līdzinās zīmējumiem, ko 5 gadnieks būtu zīmējis ar krītiņu uz asfalta” Ir, protams, daudz kvalitatīvu tetovētāju, bet 95% ir briesmīgi un nejēdzīgi dārgi. Visi angļi ir aptetovējušies līdz kaulam, bet nekvalitatīvi.

  10. Pabalstu sistēma. Vairāk nekā puse UK iedzīvotāju (tajā skaitā iebraucēju) dzīvo uz pabalstiem. Un viņi dzīvo diezgan labi.

  11.Mobility scooters. Reizēm rodas sajūta, ka britu pensionāri ir okupējuši Britāniju. Nomācoši.

  12.Pilnīga necieņa pret citām valstīm un to kultūrām. Man šķiet, ka viņiem skolā pat nav tāds priekšmets kā ‘ģeogrāfija’. Viņi domā, ka visa pasaule tikai centrējas ap viņiem un citas nācijas neeksistē. Viņi domā, ka mēs dzīvojam lielos, lielos laukos, alās, šķūņos, ka mēs nezinām, kas ir internets un lielākā daļa tikai UK to ir iepazinusi n’ shit. Ok, varbūt bišķiņ pārspīlēju, bet bļeģ tas tiešām nokaitina, ka viņi nezin neko par pārējo pasauli. Dzīvo uz savas salas, kas tuvākajos gados paies zem ūdens (cerams) un pārcelsies uz Marsu, jo dažreiz šķiet, ka no turienes viņi arī ir.

  Bet tur ir jaukas algas, tas laikam arī viss. ”
  ***

 • http://www.youtube.com/watch?v=7XJczQCgvCQ&feature=related
  Putina intervija Ķīnā -2011. gads

  Vai Krievija un Ķīna spētu izveidot Jaunu pasaules kārtību? (13-14 minūte)
  (Putins precizē jautājumu). Putins uzskata, ka svarīgi REFORMĒT patreizējo pasaules kārtību. Vispirms nepieciešams reformēt pasaules finansu sistēmu – SVF un pasaules banku. Nepieciešams ieviest kārtību attiecībā uz hečfondiem. Ir jāsamazina minerālizejvielu tirgu ietekme. Ir jāpalielina uzmanība reālās ražošanas sektoram un jāsamazina spekulācijas.
  Šādā ziņa Krievija un Ķīna var pozitīvi ietekmēt pasaules stabilizāciju.

  Putins uzskata, ka finansiālās problēmas Eirozonā IR PRAKTISKI NOVĒRŠAMAS. Problēma ir tā, ka dažu valstu vadītājiem vajadzēs parādīt politisko gribu. Kāpēc mēs par to runājam? Negatīvās tendences Eiropā ietekmē visas pasaules ekonomiku. Neuzskatu savus kritiskos izteikumus par ASV par kaut ko īpašu. Protams, ja ASV arvien mazāk ražo un arvien pieaug tās parādi, tad skaidrs, ka šī valsts arvien izteiktāk parazitē. Iespējams, ka esmu bijis neprecīzs. Varbūt manas bažas ir pārmērīgas. ASV parazitē finansiālā sfēra uz tā, ka dolārs ir pasaules rezerves valūta. Es domāju, ka šis finasu monopols kaitē un traucē attīstībai. Šīs problēmas kopīgi ir jāatrisina. Ir jāmeklē kopīgs visām pusēm pieņemams risinājums. Šodien neviens nav ieinteresēts situācijas saasināšanā. Globalizācijas apstākļos neviens nav ieinteresets krīzē

  http://www.youtube.com/watch?v=dWnRsZdZR-U&feature=related
  ir svarīgi domāt precīzi un viss, kas to veicina ir labi
  ;
  Kam var būt izdevīgi sēt bailes no nepieciešamām reformām? Tiem, kas no tām jau ir ieplānojuši gūt labumu.

  http://www.youtube.com/watch?v=g1BGneYUaYI&feature=related
  2007. gads Minhene – Putins pamato vienpolāras pasaules modeļa ieviešanas bezjēdzību

  ————— SUMMA

  Dažas MANAS domas PAR …. nu vispirms cilvēkiem, kas bija lasāmi un skatami augstāk – viņi ir ( vismaz reizēm) mūsdienīgi cilvēki; viņi apzinās laiku, kurā dzīvo; savas dzimtās mājas, valsts un pasaules tradīcija, bez kuras mūsdienas un mūsdienīgums un viskrutākās tehnoloģijas ir tukšā skaņa – IZĒSTA KONSERVU BUNDŽA – tātad TRADĪCIJA PATIESI MŪSDIENĪGAM CILVĒKAM nav tukša skaņa.

  Vai kļūt mūsdienīgam, izjust šo laiku, ir iespējams tikai piedzimstot elites ģimenē vai esot pasaules varas galmā nu kaut vai kā apkopējam? Nekā tamlīdzīga. PIETIEK , ja kādus desmit gadus tikai un vienīgi iespējami godīgi dzīvo un nemelo vismaz sev, ja tev ir vismaz kaut kāds reāls mērķis un vismaz viens reāls sapnis ….

 • ES NEREDZU PRINCIPIĀLU ATŠĶIRĪBU KASPARA DIMITERA izteikumos un prezidenta apgalvojumā, ka tuvākajā laikā BŪS IEVĒROJAMAS PĀRMAIŅAS,
  BET
  ir skaidrs, ka pārmaiņas nenotiks pašas no sevis
  ;
  ir iespēja(S)
  vai nu sevi pilnībai norakstīt
  VAI ARĪ BEIDZOT TAPT PAR (par ko tad? TO neviens, nevienam priekša pateikt nevar) ….
  ;
  ir jāpārstāj būt par no bara nošķirtu avi
  ;
  IK DIENAS JĀATROD 2x (kristiešiem)-5x(musulmaņiem) pa piecām minūtēm laimes, BRĪVS CILVĒKS IR LAIMĪGS VIENMĒR?

 • Vladimirs Zaznobins (Sabiedriskās drošības koncepcija “Nedzīvais ūdens”, “Внутренний предиктор СССР (свободной, святой, справедливой Руси, т.е., Русской Цивилизации”) par Ķīnu, Putinu un globālo spēli:
  http://www.youtube.com/watch?v=0cORsJwX_Wc&feature=related

  Krievijas valsts domes deputāts Jevgēnijs Fjodorovs par to, ka viņu valsts ir okupēta un kā dzīvot okupācijas apstākļos:
  http://www.youtube.com/watch?v=Rcvei62yyFI

  Arī pie mums Hilarija nesen bija atskrējusi mierināt attiecīgos viņu nodokļa iekasētājus par to, ka viņa viņus nepametīs šajā grūtajā laikā un ka viņa visādi turpinās atbalstīt savu interešu pārvaldītājus Latvijā. Manis dēļ, lai viņa pārvalda, ja viņai vara tik svarīga, bet ar vienu nosacījumu: BEZ PARAZITēšANAS.

  Aukstā kara jeb informācijas kara uzvarētāji aplikuši ar klaušām vai visu pasauli, bet tas ir iespējams tikai tik ilgi, kamēr tautas apziņā aukstais karš saistās ar pēdējiem 60 gadiem. Patiesībā informācijas karš ir vairāk nekā 3000 gadus ilgs. Rusu-Baltu un Ķīnas civilizācijas var nospēlēt izšķirošu lomu parazitējošās, pašai sevi iznīcinošās pūļa-elites sistēmas pārvēršanā par TAISNīGAS attīstības civilizāciju. Bet tad vajag pāriet uz pašu augstāko pārvaldes prioritāti – konceptuālo pārvaldi. Tas pamazām jau notiek, jo arvien vairāk cilvēku nogriežas no platā parazitēšanas ceļa uz šaurajām, personiskajām Dievcentrisma takām un tuvojas cilvēciskās apziņas līmenim un ar dabu saskanīgam dzīvesveidam.

 • Ļoti der izlasīt Margaritas Kenedijas grāmatu “Nauda bez inflācijas un procentiem”:
  http://egleskoks.lv/2011/12/tulkojums-nauda-bez-inflacijas-un-procentiem/

  IEVADS
  Lai rakstītu grāmatu par ekonomiku, ja pats neesi ekonomists, ir jābūt
  mazliet pārdrošam. Īpaši, ja runa ir par vienu no profesijas
  pamatvērtībām – naudu. Nauda ir tas mērs, ar kuru izteic ekonomisko
  jēdzienu lielāko daļu. Ekonomisti to lieto tāpat, kā tirgotāji kilogramus un
  arhitekti metrus, reti iedziļinoties jautājumos par darbības principiem un
  kāpēc pretēji metriem un kilogramiem nauda nav konstants mērs, bet
  mainās gandrīz katru dienu.
  Grāmatā apskatīts, kā darbojas nauda. Grāmata atklāj nepārtraukto
  pārmaiņu cēloni vienam no mūsu svarīgākajiem mēriem. Tā izskaidro,
  kāpēc nauda ne tikai „liek pasaulei griezties”, bet pie reizes arī sagrauj.
  Milzīgās parādsaistības, ko uzkrājušas Trešās pasaules valstis, bezdarbs,
  vides degradācija, bruņojuma pieaugums un atomelektrostaciju izplatība -
  viss saistīts ar mehānismu, kas notur apgrozībā naudu: procenti un
  saliktie procenti. Saskaņā ar ekonomikas vēsturnieka Džona L. Kinga
  [John L. King] apgalvojumu, tieši tas ir „neredzamais visu postošais
  mehānisms” tā dēvētajās brīvā tirgus ekonomikās.
  Šī mehānisma pārveidošana par piemērotāku sistēmu naudas
  noturēšanai apgrozībā nav tik sarežģīta, kā varētu likties. Lai gan
  risinājumi, par kuriem runāts šai darbā, dažiem cilvēkiem bijuši zināmi jau
  kopš gadsimta sākuma, pašreizējais laiks un pasniegšanas veids piedāvā
  īpašu izdevību to īstenošanai.
  Grāmatas mērķis nav pierādīt, ka kādam nav taisnība. Mērķis ir
  noskaidrot notiekošo un atklāt mūsu rīcībā esošās izvēles iespējas, par
  kurām īsti nav informēti pat eksperti, nemaz nerunājot par plašāku
  sabiedrību. Tomēr jautājums ir pārāk svarīgs, lai ekspertiem vieniem
  pašiem uzticētu lēmumu par risinājumu. Tāpēc grāmatas nozīmīgums
  slēpjas tās spējā izskaidrot sarežģītus jautājumus pēc iespējas vienkāršāk,
  lai ikviens naudas lietotājs saprastu, kas likts uz spēles. Vēl viena būtiska
  atšķirība no citām grāmatām, kurās agrāk apskatīts šis jautājums -
  parādīts, kā tieši pāreja uz ierosināto jauno naudas sistēmu varētu
  izveidot visiem izdevīgu situāciju. Iespējams, tā var palīdzēt beidzot
  izveidot ilgtspējīgu ekonomiku.
  7
  Neatbildēts paliek jautājums, vai izmaiņas veiksim pirms nākamās lielās
  krīzes vai jau pēc tās. Tā vai citādi, būs noderīgi uzzināt par ikvienam
  piemērota maiņas līdzekļa izveidi.

 • Pēdējo ieteikumu es arī atbalstu. Šī grāmata pirmkārt mudina uz naudu paskatīties no citas puses. Dzīvē naudu, tās daudzumu nevajag uzstādīt kā mērķi, kā mērķi jāuzstāda izdarāmais darbs, cilvēku attiecības, tad nauda pati radīsies. Tāda ir mana pārliecība un manā dzīvē tā arī notiek.
  Patreiz vēl neesmu sevī sapratis, vai šajā grāmatā izklāstītā teorija par zemes īpašuma sistēmas maiņas lietderību ir attīstību veicinoša. Tomēr par naudas sistēmas maiņu esmu atradis informāciju par nesen Krievijā veiktu eksperimentu, kur šī naudas sistēma tika ieviesta dzīvē un tā momentā nostrādāja pozitīvi.
  Par kustības “Okupē Wolstrītu” replikāciju – “Okupē Latviju” domāju, ka, ja tam nav apakšā nopietna, no esošās sistēmas krasi atšķirīga sistēma ar programmu, kā to izdarīt, tā ir tikai bezmērķīga ļaužu pulcēšanās. No tā, ka Wolstrītā pulcējas ļaužu bari jau tulīt būs gads, nekas esošajā sistēmā nemainās. Jā, viņa uzrāda zināmas pūšanas pazīmes, bet nerada labvēlīgu augsni jaunas sistēmas izveidei.
  Pēc savas pārliecības varu sevi pieskaitīt pie anarhistiem. Sākumā tas bija kā joks, bet tagad, es to sāku uztvert, kā vienu no progresīviem valsts pārvaldes veidiem. No vienas puses viņi noliedz likumus un saka, bet no otras puses – ka cilvēku kopas savā vidē izveido iekšējos noteikumus un dzīvo pēc tiem. Tā ir neliela pretruna, kuru var pieciest. Bet tā galvenā doma tomēr ir tā, ka cilvēki apvienojas kopās, komūnās vai citādās apvienībās, vienojas par darbības principiem un tā arī dzīvo.
  No šīs domas arī izriet mana pārliecība, ka, ja cilvēki sāks apvienoties komūnās, izstrādās iekšējos saskarsmes noteikumus, līdz pat tam, ka nodefinējot kā veikt darba laika apmaiņu starp divu profesiju cilvēkiem, un jo vairāk šādu komūnu veidosies, jo spēcīgāka būs tautas balss un jo lielāka būs tās loma valsts pārvaldē.
  Tāpat par Gezela brīvās naudas principu ieviešanu – nav jāgaida krīze un bagātais tēvocis no ASV valsts rezervēm, kas mainīs naudas apmaiņas principus. Sākotnēji, kad izdzirdēju par “vaentu” emisiju Ventspilī, nopriecājos, ka parādījusies pirmā brīvā nauda Latvijā. Šādas brīvās naudas principus var uzsākt tikai viens ciems savās robežās maksājot bezdarbniekiem par sabiedriski deīgo darbu, ciema veikalā par šo naudu var nopirkt vietējo zemnieku izstrādājumus, vietējais zemnieks ar šo naudu samaksā pašvaldībai zemes nodokļus vai citas nodevas, ko jāmaksā pašvaldībai. Līdz ar to veidojas noslēgts cikls, kura laikā tiek veicināta produktu aprite utt.
  Tam visam nav vajadzīgs rīkojums Nr 266 no Ministru kabineta. Nav vajadzīgs prezidenta akcepts un bankas galvojums!!!

 • Jā, … TF komentē vairs tikai smadzenes ******* lielkrievu šovinistu rupori. KOB, u.c. moskaļu sūdi – uz nagliņas.

 • Interesanti ( valters_grivins 20.08.2102 00:18) vai valters ar mani pieskaitījis lielkrievu šovinistu ruporiem, kob-istiem un moskaļu sūdiem …

  ESMU VIDZEMNIEKS un tiem, kas to apzinājušies, tā ir stabila identitāte. Tas ir kaut kas skaidrs un taustāms. Tas ir atspēriens Cēsu kaujās. Tas ir atspēriens no mūsu valsts karoga, kas kā vēsturiska leģenda vēsta, esot cēsinieku karogs. tas ir atspēriens no Latvijas himnas, ko taču radījis vidzemnieks Baumaņu Kārlis un kuras sākotnējā tekstā bija vārdi “Dievs svēti Baltiju!”.

  Vai es esmu balts. Varbūt. Tikai vajadzētu noskaidrot vismaz kādu versiju par To, ko ar to saprast.

  http://www.philos.lv/Par_Baltiem2.html
  Pauls saka: Ķelti nav tauta, bet tautu grupa un kultūras tips šajās tautās, kurš atspoguļo šo tautu mentalitātes un apziņas pamatiezīmes. Tāpat „kristieši” nav tauta, bet dažādu tautu pārstāvji, kuri realizēja Kristīgās FiloSofijas profanācijas ideoloģiskās iespējas cīņā par teritoriju, resursiem un varu. Tāpat „Balti” nav ne rase, ne tauta, bet ieņemtais stāvoklis Āriešu dzīves telpā.

  Žans POLS Kofmans grāmatā Kurzeme .. francūža acīm, saka: Piederēt baltiem – varbūt tas ir veids, kā ieslīdēt kaut kur pa vidu. Sava veida sajaukums. Vācu, zviedru, krievu iekarotāji tam piešķīruši plurālu un pretrunīgu identitāti. Eiropas laboratorija, iespējams, meklējama šajā atīstibas reģionā, kas, veidojot savu identitāti, nemitīgi aizņemas kaut ko no citiem. Tik orģināls raksturs, ka visi tam paiet garām. [87.lpp.]

  !!! MANUPRĀT, patreiz te ir aktuāli ATRAST katram SEVI kāda kopā un kopībā !!!

  UN

  Mēs patiesi esam nopietnu pārmainu priekšā un KATRS šo pārmainu veidošanā ir tiesīgs un viņam ir pienākums ielikt SAVU artavu, redzējumu un lēmumu.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.