Autors nezināms: “‘Matrix’ teorija”

Pasaule ir uzskatu, teoriju un pieņēmumu pilna. Katram ir sava taisnība, bet patiesība tomēr ir tikai viena. Es, protams, varētu apgalvot, ka patiesība ir man un tikai man, bet vienmēr būs kāds, kas to gribēs un arī varēs apgāzt. Tomēr sava taisnība ir arī man.

Lai tiktu pie patiesības, ir jātiek skaidrībā ar to, kam ir taisnība, kam nav. Ļoti daudzi runā, bet nezina, par ko runā. Par tādiem saka, ka tie neapjēdz lietas būtību. Kāda tad ir šī lietas būtība? Kur tā slēpjas? Tā neslēpjas, to slēpj. Tā ir mums degungalā, bet mēs to nespējam saskatīt, jo negribam. Patiesība ir sāpīga. Mēs labprātāk dzīvojam melu un ilūziju pasaulē nekā skatāmies patiesībai acīs. Šīs ilūzijas rada tie, kas uzskata sevi par sabiedrības apgaismotājiem. Tie ir masu dezinformācijas līdzekļi, skolotāji, kas bērnos ieprogrammē melus un ilūzijas, neapzinādamies faktus un tā visa sekas. Ikviens kalpo kādai sistēmai – katrs savai, bet katra no šīm sistēmām vēl lielākai sistēmai, un tā sistēma atkal augstāka līmeņa sistēmai… Tā var ilgi turpināt. Tā ir hierarhija – piramīda, kuras virsotnē sēž sātans un smejas par piemuļķoto cilvēci.

Cilvēce lepojas ar saviem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, bet ja tā padomā, tas viss jau ir bijis arī pirms mums. Neko jaunu nav iespējams izgudrot. Ir tāds teiciens “viss jaunais ir labi aizmirsts vecais”. Es nevaru nepiekrist, jo būtībā, kaut kam attīstoties, degradējas kas cits. Kādēļ? Es zinu, ka tā tam noteikti nebūtu jābūt. Tomēr tā ir. Ir tādēļ, ka cenšamies izgudrot to, kas jau sen ir izgudrots. Pašlaik pasaule iet uz to, ka viss dabīgais tiks aizstāts ar mākslīgo. Mākslīga, pelēka pasaule, kurā valdīs bezdvēseliskas mašīnas. Diemžēl vairums cilvēku jau tagad ir bezdvēseliskas mašīnas – bioroboti1 , kas būtībā nav nekas vairāk, kā miesa un kauli.


Tuvāk pie teorijas.

Tie, kas ir redzējuši mākslas filmu “The Matrix”, zinās, ka stāsts ir par pasauli, kurā valda cilvēku radītie monstri – mašīnas -, kuras cilvēku izmanto kā bateriju. Ir milzīgi lauki, kur mākslīgos apstākļos tiek audzēti cilvēki – akumulatori. Lai “iepūstu miglu” šiem cilvēkiem acīs, viņi kopš dzimšanas ir pieslēgti “Matricai” – mākslīgai, neeksistējošai pasaulei, kura ir uz matu kā mūsējā. Viņi dzīvo savas dzīves, kā nu kurš prot, pat nenojauzdami, ka ar viņiem manipulē, ka viņus izmanto enerģijas iegūšanai.


Kāds tam visam sakars ar…?

Lieta tāda, ka arī mēs dzīvojam “Matricā”. Ķermenis ir tikai apvalks. Apvalks kam smalkākam – dvēselei, kas katram ir sava – vienam laba, citam ļauna. Šīs ļaunās dvēseles barojās no mūsu naida, bailēm, skaudības, neiecietības, nelietībām, meliem, sāpēm, vientulības, noraidījuma, kompleksiem, dusmām… No visa negatīvā tās top ar vien stiprākas un neuzvaramākas. Sistēma ir veidota tā, lai katra laba dvēsele savas dzīves laikā tiktu pārprogrammēta par 180 grādiem. To arī sauc par pelēko masu – cilvēkus, kas ir padevušies propagandai un ir aizmirsuši savu patieso sūtību. Pelēkā masa ir posms no labā līdz ļaunajam. Pelēkā masa ir piemuļķotā sabiedrība.

Teksts pārpublicēts no ziņu portāla komentāru slejas, kur to ievietojis cilvēks ar pseidonīmu “Sviestainis” (2005. gada 19. septembrī, plkst. 02:08:19.)

  1. Biorobots: bio – no gr. val. bios ‘dzīve, dzīvība’; robots – no čehu val. robot < robota ‘piespiedu darbs’ – dzīva būtne, kas veic piespiedu darbu. []

  • Patiesiiba nav viena, patiesiibas ir dazaadas, katra lieta izskatās citādi un pēc savas būtības patiesībā ir savā pasaulē kas arī ir šīs patiesības pasaules, vai kosmosā vai mikrokosmosā, civēkos, sektās baznīcās valdībās – nedrīks iedalīv vienā kubikā vienīgo patiesību un izvirzīt par to teorijas, tas raisīs tikai strīdus.
    patiesība ir kā variācija un ir mainīga :) tādēļ dzīvosim saprotot viens otru nevis izvirzot kādu gaismā vai citu tumsā katram ir tiesības uz savu taisnību. ;) :) :)

  • tv, datorspēles un visa izklaides industrija ir ideāls līdzeklis, lai “bioroboti” arī turpmāk būtu “bioroboti” un lai to apziņa patstāvīgi būtu aizņemta, lai ne mirkli nerastos iespēja apstāties, padomāt vai apjausts savu stāvokli…

  • Shkjiroshana, kategorizeeshana utml. cilveekam dod maldiigo droshiibas iluuziju, sajuutu, ka viss ir paarredzami un zem kontroles. (Skat. peedeejo rindkopu par peleeko masu). Cilveeks gluzhi vienkaarshi nav statiska paraadiiba, bet gan atrodas nemitiigaa kustiibaa. Ja tam nav kontakts ar savu centru, tas speej tikai reagjeet nevis agjeet. U.t.t.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.