Rīgas Ģimenes forums „Dabīga ģimene kā vērtība un valsts prioritāte” (17.maijā)

Biedrība „Asociācija Ģimene” sadarbībā ar Rīgas domi un NVO „Pasaules ģimeņu kongress”, ielūdz Jūs uz ceturto starptautisko Rīgas Ģimenes forumu „Dabīga ģimene kā vērtība un valsts prioritāte”, kas notiks 2012. gada 17.maijā. Šogad foruma mērķis ir aktualizēt cilvēka dzīvības vērtības un dabīgas ģimenes atbalsta politikas prioritāro nozīmi Latvijas valstiskuma saglabāšanā un ilgtermiņa attīstībā. Šī foruma galvenās tēmas – demogrāfiskās situācijas stabilizēšanas nepieciešamība globālā mērogā, nacionālo valstu tiesības izvēlēties ceļu, kāds ejams ģimeņu stiprināšanai, nacionālās identitātes saglabāšanai, dzimstības rādītāju uzlabošanai, individuālās un kolektīvās izvēles par labu dzīvībai nozīmīgums tautas ataudzē, tās garīgās un fiziskās veselības nodrošināšanā, preventīvā darba ar ģimeni aktualitāte mūsdienās.

Foruma darba kārtībā ir paredzētas ārvalstu un pašmāju ekspertu prezentācijas. Būs iespēja dzirdēt par citu valstu pieredzi ģimenes atbalsta politikas nodrošināšanā, dzimstības veicināšanā, izvērtēt preventīvo pasākumu nozīmi sociālajā darbā ar ģimenēm un bērniem.

Forumā aicināti piedalīties visdažādākie sabiedrības pārstāvji – NVO un mediju pārstāvji, atbildīgo ministriju un pašvaldību darbinieki, politiķi, sociālie darbinieki, demogrāfi un citu profesiju pārstāvji.

Biedrības „Asociācija Ģimene” darbība ir vērsta uz dabiskas ģimenes, katra cilvēka dzīvības un laulības institūta kā  vērtības atjaunošanu un nostiprināšanu Latvijas sabiedrībā. Biedrība apvieno NVO un privātpersonas, kuras sniedz praktisku palīdzību  bērniem, ģimenēm, grūtniecēm, jauniešiem, gan veic  preventīvo darbu ar sabiedrību, to izglītojot.  Asociācija Ģimene  sadarbojas arī ar valsts, pašvaldības institūcijām, citām NVO likumdošanas, atbalsta, izglītības, veselības, integrācijas, labklājības, attīstības programmu jomā, kā arī īsteno dažādus pasākumus valstiskā un pašvaldību līmenī. Par tradīciju kļuvusi ikgadējā starptautiska foruma organizēšana, kas veltīta dabīgas ģimenes stiprināšanai un demogrāfisko jautājumu problemātikas aktualizēšanai.

Aicinām Jūs un Jūsu institūcijas pārstāvjus piedalīties forumā un diskusijā par tēmu „Izvēles, kuras nosaka mūsu likteni”. Būsim aktīvi ģimenes un bērna atbalsta  politikas veidotāji gan Rīgas pašvaldībā, gan visā Latvijā, lai kopīgiem spēkiem meklētu efektīvākus risinājumus negatīvo demogrāfisko tendenču novēršanai.

DARBA KĀRTĪBA


Ilona Bremze

„Asociācijas ģimene” valdes priekšsēdētāja


 • Nestrādā links uz darba kārtības dokumentu.

 • Saitē nejauši aizķērusies tautasforuma adrese, bet to viegli labot uz īsto: http://asociacijagimene.lv/images/2012%20darba%20kartiba.doc

 • Paldies! Izlaboju arī tekstā..

 • demogrāfisko situācijas stabilizēšanu globālā mērogā nosaka glošistu okupētā ANO un tās ciniskā akadēmiskā tērzēsana pat vairs neslēpj plānus iznīcināt 90 %. Vārdi likvidēt badu nozīmē praksē likvidēt badā esošos
  http://royalsociety.org/policy/projects/people-planet/report/
  http://youtu.be/DCUe61hmqsA

 • te dokumentēts
  http://youtu.be/9GykzQWlXJs

 • es Jūs, Ilona, uzrunāju pēc Ungārijas atbalsta pasākuma un vaicāju kā Jūs domājat atgūt pašu centrāli Tautai un ģimenei nozagto – pašnoteikšanos naudas kontrolēšanā, lai cilvēkiem būtu neatkarīgs sava darba augļu apmaiņas līdzeklis !?! Jūs nošausminajāties – kas tās par konspiratoriskām domām!

  NETĒRĒJIET MŪSU LAIKU KAMĒR NEESAT KOMPETENTA. IZSTUDĒJIET VISMAZ SAULORU IEVADKURSUS
  http://www.latvijasrepublika.info/saulori.html

 • Mīļā Ditta!
  Paldies Jums par saitēm — tās noteikti var kādam noderēt. Paldies arī par mulsuma brīdi, cenšoties atšifrēt, kas slēpjas aiz akronīma „glošisti” ;)
  Es Jūs cienu par Jūsu enerģiju un apņēmīgo rīcību, tomēr (nevēloties nevienu pamācīt) mani māc bažas, vai tik’, pārmetot citiem kompetences un kādus citus trūkumus, mēs neceļam jaunus žogus starp „mums” un „viņiem” — kas tiem pašiem adžendistiem21 ir kā medus uz baltas maizes? Ar vienu pašu jautājuma pilienu ir praktiski neiespējami izsisties cauri tām dezinformācijas un indoktrinācijas važām, kurās esam gadiem ilgi kalti. Man ir labi pazīstams tas izmisums, pat dusmas, kas reizēm mēdz piezagties, un tieši TO pārvarēšana sevī man šķiet svarīgāka nekā izurbšanās cauri melu jūrām, tālab dažkārt Tēvreizi mēdzu domāt šādā redakcijā: „…bet atpestī mūs no dusmām…”
  Te, starp citu, ir ko pamācīties no Ivo Vernera — to saku bez glaimiem, drīzāk ar apbrīnu.
  Pats diemžēl uz šo semināru netieku, jo tai pat laikā jāpiedalās profesionālā konferencē, turklāt arī mana pirmā reakcija uz dalību saietā kopā ar Baštiku, Parādnieku et al. bija viegli noraidoša. Un tomēr, ejot turp ar pašcieņu un mieru (ko citkārt ar prieku esmu Jūsos novērojis), kā arī ar būtiskiem jautājumiem, tai akmens sienā varētu turpināt dzīt mazmazītiņas plaisas.
  Veiksmi Jums!

 • - Kas mums jādara, lai dzimtu vairāk bērnu?
  - Jāraksta programmas, jāveido stratēģijas, jārīko konferences utt.
  Sk. prof.Ivars Brīvers: http://www.tautasforums.lv/?p=4186 “XXI gadsimts – vai notiek ekonomikas paradigmas maiņa” (sk. 34.-35.minūti)

 • Domāju, ka viss, ko var šobrīd sasaummēt par Latvijā dominējošo lietu izpratni, ir izteikts vienā graffiti zīmējumā.
  http://farm9.staticflickr.com/8149/7269864146_536c9c7849_z.jpg

 • tiek malts ( un paši ar maļam ) uz nebēdu
  un?
  ārā nāk gabalos saplosīta tauta, valsts un cilvēki
  un?
  kas tad no tā visa tiks salipināts kopā un kas to darīs?
  https://vimeo.com/42226401 – kāda saruna pie jāņuguns 2011
  https://vimeo.com/42099357 – vecāku foruma finansu grupa

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.