“Juristu dienas 2012″ – no 23. līdz 28. aprīlim

Šogad “Juristu dienas” norisināsies no 23. līdz 29. aprīlim. To ietvaros visas nedēļas garumā notiks dažādi pasākumi – konferences, priekšlasījumi un diskusijas. Tiks skartas ar juridiskiem jautājumiem saistītas un arī tik pat kā nesaistītas tēmas. Pasākumu klāsts ir ļoti plašs. Aicinām iepazīties ar PROGRAMMU (.PDF).

Programmā iespējamas izmaiņas. Pa informatīvo tālruni 2 666 13 55 iespējams uzzināt kāds pasākums un kur notiek.

PIEMĒRAM:
23.aprīlī atklāšanas konferencē “Kāpēc mēs esam tur, kur esam? Vai tas ir tikai tiesību jautājums?” uzrunas teiks Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, Valsts Prezidents Andris Bērziņš, LU rektors Mārcis Auziņš. Ar referātiem uzstāsies un diskusijā piedalīsies Ringolds Balodis, Jānis Domburs, Maija Kūle, Ingūna Sudraba, Jānis Vanags, Valdis Zatlers, Gvido Zemrībo u.c.

26.aprīlī – konference “Vai Latvijā izglītība sasniedz savus uzdevumus? Bērnu tiesības saņemt vērtīborientētu
izglītību”.

27.aprīlī – Arvīda Dravnieka priekšlasījums “Ētikas avoti un īstenošana valsts pārvaldē” un diskusija, Egila Levita vieslekcija “Valstu konstitucionāli demokrātiskie pamati un to stiprināšana”, ar ziņojumiem uzstāsies
Dr. Anderss Fogelklauss (Zviedrija) “Krievijas un Ungārijas konstitucionālie izaicinājumi”, Valdis Liepiņš “Vēlēšanu sistēma un tās pilnveidošanas ceļš Latvijā”, Prits Vinkels (Igaunija) “Elektroniskā balsošana: Igaunijas pieredze” un daudzi citi.

28. aprīlī - Egila Levita priekšlasījums “Satversmes principi” un diskusija


  • Vakar, 26.aprīlī, Tiesībsarga birojā konferencē par vērtībizglītību izskanēja nožēla, ka valsts nav definējusi vērtības…Uz tāfeles tika sarakstītas vispārzināmās vispārcilvēciskās vērtības (ģimene, godīgums,strādīgums utt.), akcentējot kristīgās vērtības kā noteicošās(?). Nepaguvu pateikt: mp., visaptverošā vērtība ir KRIETNUMS, augstākā pakāpē – VIEDUMS (vied-s, no otra gala lasot, – diev-s). Mana atziņa no antroposofijas mācībām: ir JĀPIEPŪLAS dzīvot krietni, lai dvēsele labi justos gan še uz Zemes, gan pēcāk smalkajās pasaulēs.
    Šorīt man ienāca prātā – kas notiek ar mums informācijas pārpilnībā, – esam CAURBIRAS…
    Agrāk teicu – esam slimi ar izkaisīto sklerozi…

  • ar tādu masīvu konferenci tiek novērsta uzmanība no būtiskākā – visas LR pamatstruktūras, un arī Tiesībsargs JJ, kas strādājis 12 gadus Latvijas Bankā, Bērziņš un Dombrovskis,Levits, Dravnieks uc,kas karjeras veikuši kalpojot ASV dolāra kā zemeslodes naudas pamata principam – viņi visi ir NEKOMPETENTI IZVEIDOT TAUTAS NEATKARĪBAS PAMATU – neatkarīgu Tautas darba augļu apmaiņas līdzekli – Latvijas Tautas pārvaldītu Latvijas Latu.
    Tāda konference ir Tautas nodevības akts, administrativā genocīda izpausme, LR pamattautas demogrāfiskā genocīda akts

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.