Iedvesmojošā Radhanata Swami runa Lielbritānijas parlamentā (krieviski un angliski)

„Lietas ir tādēļ, lai mēs tās izmantotu, bet cilvēki – lai viņus mīlētu. Taču diemžēl bieži notiek otrādi – lietas mēs mīlam, bet cilvēkus – izmantojam”, Radhanats Swami (Radhanath Swami), 2011.gada 11.oktobrī, Lielbritānijas parlamentā.

Radhanats Swami ir garīgais līderis, mūks pēc Krišna-bhakti tradīcijas, grāmatas “Ceļojums uz mājām” (The Journey Home) autors. Ēkā, kur pieņemti neskaitāmi Eiropas un pasaules likteņus ietekmējoši lēmumi, kur visbiežāk valda formālisms un pragmatisms, stundu garā, iedvesmojošā, ar mīlestību un gudrību piepildītā Skolotāja runa ir kā dzestra veldze.


* * *

Krieviski:


* * *

Angliski (ar ~20 minūšu garāku ievadu):


Ieteica Valdis V.


 • Vienkārši, patiesi un skaisti.
  Ceru, ka arī mūsu valstvīriem ir šāda veida pasākumi, vieslekcijas.

 • Laba doma, Artūr! Vispār derētu vismaz 1x mēnesī kāda Skolotāja lekciju arī Saeimas mājā.. Manuprāt, šobrīd tur viesojas tikai dažāda veida lobisti..

 • vienkārša aritmētika, jeb – kā lai to paskaidro… Ja jau mūsu deputatkas būtu gribējuši garīgās pārslas, sen jau būtu pasūtījuši gaŗigos līderus… Bet kā drīkst atgādināt, ka viņi pret šādiem pasākumiem ir apgādāti ar prezervatīviem ( garīgās aizsardzības līdzekļiem). Tā, ka esi drošs, ja tavs deputāts ir drošībā.

 • Sabiedrotie rullē!
  U. S. Senate Approves Sodomy (and Bestiality) for the U.S. Military

  http://patriotpost.us/commentary/2011/12/06/u-s-senate-approves-sodomy-and-bestiality-for-the-us-military/

  http://perevodika.ru/articles/20832.html

  Nav par tēmu, bet garīgajām būtnēm ir jāzin, uz kurieni ….

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.