Jānis Miezītis: “Būt latvietim”

Atsakoties no savas tautības, mēs zaudējam savas saknes. Ja esi piedzimis par latvieti, tu vari savā garā augt liels tikai kā latvietis. Tu nevari būt lielāks krievs par pašiem krieviem vai lielāks anglis par pašiem angļiem. Tev ir dota iespēja pārņemt mūsu senās tautas garīgo mantojumu un attīstīt to tālāk.
Savas tautības apziņa nav vajadzīga tikai vergam.
(.pdf 4,3MB)

Vairāk informācijas un grāmatas pasūtīšana..


  • To pašu es saku arī latgaliešiem. Latgalē nav cita patiesāka un īstāka latviskuma par to, ko apzīmējam kā “latgaliskumu”. Tas ir Latgales latviskums. Un vienmēr aicinu pārnovadniekus un amatpersonas izturēties ar cieņu pret mani, mūsu valodu, reģiona kultūru.
    “Ari es asmu latvīts!”

  • Šajā grāmatā viss ir pareizi uzrakstīts. Lasiet paši, dodiet bērniem, radiniekiem, kaimiņiem un paziņām lasīt. Dzīvojiet pēc aprakstītajiem principiem, cieniet sentēvu tikumus un gudrības. Tikai tad latviešu tauta pastāvēs un Latvijas valsts plauks.

  • Aizgāju uz biedrību Latvietis un nopirku vairāku eksemplārus. Vienu uzdāvināju vecākajam dēlam uz 18. gadiem. Šī ir grāmata, kuru jāizlasa katram, kas uzskata sevi par latvieti.

  • Manuprāt, ļoti vērtīga grāmata.

  • Ja buutu daudzaak laika labpraat izlasiitu, bet dienas saspringtaa rutiina i naavejosha ! =((

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.