I.Verners: ‘Prioritāte – iedzīvotāju izaugsmes un sadarbības sekmēšana’ (VIDEO)

Portāla TautasForums.lv veidotāja Ivo Vernera prezentācija/uzstāšanās ar tēmu “Kādēļ iedzīvotāju izaugsmes un sadarbības sekmēšana ir prioritārs uzdevums”, 2011.gada 25.janvārī, Rīgā, LU, Dittas Rietumas (LatvijasRepublika.info) rīkotajā pasākumā.

Otrajā daļā auditorija tiek iepazīstināta ar pašreizējām portāla TautasForums.lv iespējām.

(nedaudz vēlāk plānots pievienot papildus informāciju – pasākuma dalībnieku uzņemtās fotogrāfijas, saites uz citu dalībnieku video)


* * *


* * *


 • Ļoti laba prezentācija- gan vizuāli, gan arī Ivo teiktais. Nevar salīdzināt ar jauno premjerministru disusijām – jūtami augusi pārliecība, stāja, prasme przentēt savu viedokli, tiešām lieliska izaugsme!
  Vēl varētu tam visam pielikt klāt papildinājumus latviešu tautas pieredzei- ar Hernhūtes brāļu draudzēm un jaunlatviešiem ir tā kā pamaz, lai arī prezentācijā tas izskatās gana uzskatāmi un skaidri.
  Runājot par darbības jomām- pilnīgi jāpiekrīt, – pārdomāti, loģiski secībā. Varbūt arī nepieciešama vēl motivācija, kas šodien lielai daļai zudusi; sevis kā savas zemes saimnieku un savas tautas nākotnes pamata apzināšanās- tomēr tas jau vairāk katra indivīda un tad tikai jautājums sabiedrībai kopumā.
  Nav vajadzīgs persiks ar sērkociņiem,kas sadrumstalo viengalainību atrautās problēmās un to risinājumos, drīzāk uzskatāmāks ir Ivo aplis. Viennozīmīgi jāpiekrīt izglītībai, izglītošanai un no tās tālākizrietojošajai darbībai.
  Piekrītu tam, ka nav lietderīgi izplūst daudzos uzdevumos un vispārīgos mērķos, bet labāk realizēt mērķtiecīgi kādas aktivitātes- sākot no maziem darbiņiem, kas veidos lielu kopēji paveiktu darbu kopumu.
  Lai Tev, Ivo, Tev, Jāni kā TF veidotājiem un uzturētājiem veicas labi iesāktais darbs!

 • Paldies!

 • Ļoti laba prezentācija! Visiem iesaku noskatīties. Īpaši laba man likās frāze – pašreizējās sistēmas arhitektūra veidota tā, lai lielākā iedzīvotāju daļa kļūtu aizvien dumjāka.
  Ja vien šo domu būtu iespējams nogādāt pēc iespējas vairāk cilvēkiem, tad tā jau būtu puse no panākuma.

 • Neatkarīga valsts un Bretton Woods II. Jautājumi Jānim Kučinskim, TautasForums.lv, LatvijasRepublika.INFO Saules Dārza Seminārā, 25-01-2011.

  VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=jco576tV5t4

 • Ditta Rietuma, LatvijasRepublika.INFO, 25-01-2011
  http://www.youtube.com/watch?v=5MH66q83S_Q

  LatvijasRepublika.INFO Saules Dārza Seminārs, 25-01-2011, Latvijas Universitāte. Ģenerālsekretāre Ditta Rietuma par universālo neatkarīgas nacionālās valsts koncepta dizainu. Dizaina nosaukums Baltu Saules Sistēma. Nodibinās Baltu Nacionālais Labklājības Institūts ar 14 tautas fakultāšu tīkliem, kā arī LR Sirds Tribunāls.

  LatvijasRepublika.INFO ir alternatīvā virtuālā Demokrātiskā LR kas iedvesmo un pašorganizē visus LR gaismas spēkus sistēmiskai valsts pārorganizācijai no partokrātiskās diktatūras uz patiesu demokrātiju. Mums pieslēdzas arvien vairāk LR organizāciju caur kurām varam piesaistīt Jūsu enerģiju lietderīgā virzienā. Vai arī veidojiet jaunas darba grupas vai strādājiet individuāli, tik nenolaidiet rokas un IEDEGSIM GAISMU!

  Rakstiet uz lvrepublika@gmail.com

  Lai apstādinātu tautas iznīcināšanas procesu, pulcējam gudros prātus un sildošās sirdis. Veidojam universālu bezpartejisku programmu, kura sabalansēs Latvijas valsts resursus labklājībai un neatkarībai. Vajadzīgi speciālisti visās pamat-nozarēs: ekonomisti, juristi, dabaszinātnieki, mežziņi, programmētāji, statistiķi, fiziķi, matemātiķi, virsnieki un ģenerāļi, pārvaldnieki, filozofi, psihologi un psihiatri, mediķi … — taču sistēmas izveides procesam tieši tie, kas domā sistēmiski un redz kādām sabiedrības struktūrām būtu jābūt.

  Pēc verdzības perioda, tagad aktivizējamies universālajā Saules sistēmā, kur stiprākais siltuma un gaismas avots uztur visas dzīvības, novēršoties no piramidālās (vergi, vergvagari, vergturi).

  Radiácija, pieminétá májas lapa: bsrrw.org
  Pétíjums par Krievijas pazemes atomsprádzieniem:
  http://www.bsrrw.org/?page_id=75
  Auglíbas kritums 40 % Izraelá un regioná:
  http://www.bsrrw.org/?page_id=778

  Izziniet LatvijasRepublika.INFO
  http://www.latvijasrepublika.info/zini.html

  D. Rietuma intervé globálás ekonomikas ekspertu Michael Hudson, ASV:
  http://www.youtube-nocookie.com/watch?v=3o_1_l7vGEY

  D. Rietuma ANO, 22-09-2010. Baltu Sirds Sistéma
  http://www.youtube-nocookie.com/watch?v=DTIN8uf6-Bw

 • Paldies, Ditta! .. arī par Jāņa video..

 • Paldies, Ivo! Manuprāt Tev ir izdevies ļoti koncentrētā un saprotamā veidā apkopot to nepieciešamo esošās situācijas izpratnes minimumu, kas ļauj pārraut mūsu nedienu apburto loku un sākt veidot jaunus augšupejošas attīstības ceļa spirāles vijumus. Novēlu mums visiem nepalikt sava egoisma un vienaldzības valgos, bet turpināt šo darbu tikpat korekti un efektīvi, kā tas ir iesākts.

 • Labvakar mani mīļie draugi!
  Dittas ideja tomēr ir baigais sviests, neizliksimies un atzīsim to! Jebkuram saprātīgi domājošam cilvēkam tas ir skaidrs. Ceru,ka Jānis arī to saprot.
  Jauku vakariņu!
  Jūsu iemīļotā un vienmēr gaidītā, Tālavas Anniņa

 • Anniņa, nu kādēļ uzreiz ar kritiku.. turklāt bez konkrētākas analīzes un priekšlikumiem !? :)

  Ko tu saki par šādu ierosinājumu.. Mēs katrs, kuram Dittas piedāvātā struktūra un ideja nešķiet gana laba, 2 nedēļas intensīvi domājam kaut vai iesākumam par 3 šādām lietām:
  - to, kas vidū (vīziju vai c.)
  - darbības jomām (Dittas modeļa gadījumā sērkociņi)
  - mēģinām formulēt katras darbības jomas/darba grupas UZDEVUMUS

 • Paldies, Icik, JāniO, Ingar, vvv, par atzinīgajiem vārdiem!
  Šīs nedēļas laikā ir doma pašam šo video kritiski izanalizēt. Daudz kļūdu – lieki vārdi, nez no kurienes man “plaisa notiek”, neskaidras, līdz galam nepateiktas domas utt. No tā, ko gribēju pateikt, pateicu labi ja 80%. Bet tā parasti notiek. Jau tā pārtērēju plānotās 15min.. Nākamreiz būs labāk.

 • Dārgais Ivo!

  1)nost ar stariem
  2)nost ar tribunālu
  3)nost liekulīgus vārdus par mīlestību, bet drīzāk to apliecināt mīlestību ar darbiem (pat liekulīgais runas tonis un valoda liecina, ka runātais neiet kopā ar darbiem)
  4)neiedarboties uz masu ar tridekšņa grabināšanu un galu galā- kas to sponsorē- izskatās pēc sektas kultivēšanas

  Tālavas Anniņa

 • Nu.. man arī ir savādāka pieeja, kā Dittai. To nevaru noliegt. Bet no sektas nebija ne vēsts :)). Pasākuma izdevumi tik niecīgi, ka nav pieminēšanas vērti. Tikai entuziasms un cilvēku atsaucība. Vajadzīgos pāris latus saziedoja daži cilvēki, kuri varēja to atļauties. Vēl pāris cilvēkiem nosūtīšu vēstules un ar labu nakti!

 • Tas, Anninj, nav parasts trídegsnis, bet gan Tautas Labklájíbas saulítes shémas centra simboliskais atribúts ar ko aktivizét universálás mílestíbas energjijas piesaisti veiksmígam darbam. Tam arí ir spiráles forma, zem apakshéjás plates ir divi CD – zils un sarkans – labklájíbas datorprogrammas izveides materializácijai, galá ir – Saules akmens…
  Skaties http://www.latvijasrepublika.info/galerija.html

 • Kārtējā krāsainā revolūcija?
  Vidējo Austrumu radikalizēšana pirms lielā kara?
  Globālās revolūcijas sākums?
  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/01/welcome-to-revolution.html

 • \Kārtējā krāsainā revolūcija?\
  ——————
  atkal jau cionistu roku darbs.

 • Es paļaujos uz komentētāju un Dittas saprātu un sirdi – tālavas anniņa ir Jānis Kuč alter ego. Pusim ir smaga atkarība no savas otrās/šķeltās personības puses. Tā ir smaga fāze, tādēļ nepārmetiet viņam, bet palīdziet atradināties rakstīt ar Tālavas Anniņas segvārdu.
  Paldies par uzmanību.

 • Paldies, Ivo,Dittas un Jāņa ieguldītajam darbam! Šobrīd (visiem domājošajiem) ir svarīgi vienoties un skaidri nodefinēt mērķi. Pieļauju ,ka būs grūtības pie -jaunās saprātīgās sistēmas- stratēģijas un taktikas izstrādes . Būs nedaudz jāziedo sava ,īpašā individualitāte, uz kopējā mērķa altāra. Vēlu, mums visiem ,sirdsmieru un neatlaidību.
  p.s
  Jāni, Hadžūns Čangs tiešām labi lasās:)
  Grāmata varētu būt ,kā modernā kapitālisma vēstures mācību līdzeklis;)

 • Juri Siliņ,
  es, būdams administrators, redzu komentāru autoru IP adreses, un varu atfiltrēt pilnu komentāru sarakstu no katras IP adreses. Jānis Kučinskis nav Tālavas Anniņa.

  Uzskati šo par brīdinājumu, jo tavs apgalvojuma formā rakstītais komentārs satur nepatiesu/apmelojošu informāciju, tādējādi tu pārkāp vienu vai vairākus TF kārtības noteikuma punktus – http://www.tautasforums.lv/?page_id=702.

 • Es ticu, ka ir, jo raksta tieši tāpat, kā Jānis K. IP arguments :D var taču no draugiem/darba… rakstīt.

 • Ko tu man par to dosi, ja es tev pierādīšu, ka kučons ir anniņa?

 • Ziemīgs sveiciens visiem!

  Vai cienītajam Siliņa kungam ir kādas konkrētas problēmas un sāpes, par ko viņš šeit vēlētos publiski padiskutēt? Lūgtum, draugs!

  Pieļauju, ka vienkāršākais un cilvēciskākais izskaidrojums Tavām provokācijām ir tāds, ka es esmu Tev iepatikusies. Paldies, Juri, par šādu uzmanību, bet nāksies Tevi sarūgtināt, jo neesmu ieinteresēta. Tu neesi pirmais, kas man Tautas forumā sit kanti, arī Brūveļa kungs to mēģināja, bet neizdevās, tāpēc salauztu sirdi pameta Tautas forumiešu rindas. Lūdzu apslāpē liesmas savā kvēlojošajā sirdī, jo šī nu ir tukša loze, tā teikt, vārti ciet. Ceru, ka izteicos Tev saprotami.

  Jauku novakari vēlot,
  vienmēr Jūsu vismīļākā un visgaidītākā Tālavas Anniņa

 • :) Anniņ, prieks Tevi pēc ilgākiem laikiem lasīt!
  Manuprāt, Tev ļoti pareiza intuīcija, lai arī prāts varbūt to negrib pieņemt.
  Es, protams, nevaru apgalvot par 100%, bet, manuprāt, Juris Siliņš ir tas pats Aigars Brūvelis. Palasi viņa komentārus zem dažādiem materiāliem – tas pats stils un tās pašas metodes.
  Tu gan Aigariņu izdzini pa parādes durvīm, bet viņš šad tad vēl ielien caur tualetes kaplodziņu, bet nu jau kā Juris Siliņš. :)
  Parastie gājieni. Nav pat vērts tam pievērst uzmanību! :)
  Jauku visiem vakaru!

 • Te fantastiska indiāņa Rasela Mīna filma “Laipni lūdzu rezervātā”. Ko jeņķi savulaik uzspieda indiāņiem, to tagad saņem paši:
  http://www.youtube.com/watch?v=UEQUrIN38dw

 • Jāni!
  Pilnīgi piekrītu- Siliņam tas pats rupjā tēvaiņa stiliņš. Nu vai nav kumēdiņi? :)
  Tālavas Anniņa

 • tá vai shitá, lai vai ká, rehabilitácijas stars ir vajadzígs mums visiem – man arí – es braukshu uz ménesi atvaljinájumá – ta ká Jums ir iespéja taisít labáku Februára semináru pashiem, Juris Putrinjsh gaida priekshlikumus, bet tomér nenovirzoties no 14 starainá aizsardzíbas kompasa ierobezhojumiem LatvijasRepublika. INFO. Tas kompass ir jau stabils un nekádas bútiskas novirzes no mérkja nevar notikt pat ja es búshu prom. To es uzskatu par vissildosháko sasniegumu. Instruments nudien nobriest! To var pat anglju versijá sútí Égjiptieshiem, lai vinju revolúcija nenomaldás.

  Mílot, Ditta

 • Ak jel, Ditta…
  Iespējams tas Tevi sarūgtinās, bet šie ir lielākie suņa murgi un milzīgākais buļļa sūds, ko mēģini mums iebarot! Met mieru! Ēģiptiešiem trejdeksnis nepalīdzēs, ja nu vienīgi kā aukstais ierocis, ar ko ieraut kādam pa pakausi.
  Tālavas Anniņa

 • šajā sakaras gribas tiešām salīdzināt, ka Latvija kā dzīve rezervātā

 • Péc pédéjá Anninjas komentára ir skaidrs ka aiz várda ir vírietis un sho forumu degradé agresívi laika zaglji. Vajag komunikáciju Étisko kodu ieviest, Ivo & Co

 • Ivo, es jūtos dziļi aizvainota…

  Uzskatu, ka par mani sievišķīgāku būtni var tikai pameklēt. Jā, varbūt esmu atklāta un tieša, bet diez vai tāpēc manī ir vīrietis? Vēl šodien darbā biju svārkos, kā jau Anniņai pieklājas. Ditta, Tu esi liekule, Tu slēpies aiz trejdekšņa un saulītes, bet tomēr adatas duras citiem acīs. Varbūt vēl vari plutonu un mēnesi klāt pieķert, lai vēl svarīgāk un drošāk justos?

  Gan Ditta, gan Siliņonkulītis ir kapitulējuši manās acīs un šajā portālā.

  Tālavas Anniņa

 • Ditta, te nekādi kodi nepalīdz :(.

  Anniņ, vēlreiz aicinu pievērsties prezentācijā aplūkotājai tēmai un jautājumiem, ko vaicāju 31.01.2011., 22:46. Spriedelēšana par Aigaru vai Siliņu, kā arī Dittas redzējuma apspriešana bez pašas priekšlikumiem ir nekas cits, kā domu un diskusiju novirzīšana no tēmas. Iekopēju saiti arī speciāli priekš Tevis – http://www.tautasforums.lv/?page_id=702

 • Tā nu gan nevajadzētu, meitenes.
  Esmu ar Dittu ticies un runājis. Viņa grib labu. Katrs mēs esam savādāki un dažas lietas izprotam savādāk.
  Tiem atribūtiem nevajadzētu piešķirt tik izšķirošu nozīmi. Trejdeksnis taču tautisks mūzikas instruments. Dažs tajā redz arī kādu simbolu. Manuprāt, tādiem simboliem nevajadzētu piešķirt kādu maģisku nozīmi. Es tādu trejdeksni arī nelietotu, taču tas man arī netraucē. Tā nu tas iznācis, ka arī paši latvieši seko dažādām tradīcijām, bet tāpēc vien taču nav jāšķeļas vai citam citu jānoniecina.
  Manuprāt, tie skarbie vārdi meitenēm jāņem atpakaļ un jāizlīgst.

 • Man ir priekšlikums. Tā kā “Saules dārzs” ir iecerēts kā valstisks projekts, tad tam jābūt pāri ne tikai politpartijām, bet arī reliģiskiem vai konfesionāliem dalījumiem. Jārēķinās, ka latvieši ir dažādi: katoļi, luterāņi, baptisti, dievturi, ateisti, pat musulmaņi. Garīgā dimensija ir svarīga, taču iepriekš teiktā apsvēruma dēļ jāizceļ ne kāds viens strāvojums, bet visiem pieņemami garīgie principi: mīlestība, sadarbība, iejūtība, saudzība pret dzīvību u.c.

 • Labrītiņ!
  Būtībā jau “Saules dārzs” ir mēģinājums izveidot un iedarbināt ēnu kabinetu, kurš darbotos 14 valstiskos virzienos jeb ministrijās.
  Ditta šo mēģinājumu ir pasniegusi neierastā veidā. Mani tas noteikti netraucētu, ja šī iecere darbotos. Tāds ēnu kabinets būtu pat ļoti vajadzīgs, lai kritiskā periodā kāda organizācija spētu nākt klajā ar iepriekš pārdomātu, konkrētu plānu, lai nebūtu tāds stāvoklis kā Ēģiptē, kur notiek protesti tikai ar vienīgo mērķi – nogāzt Mubaraku.
  Bet acīmredzot vismaz šajā anonīmajā interneta vidē daži to neizprot vai nevēlas izprast, tāpēc uzbrūk nevis projekta būtībai, bet tā simboliskajiem elementiem: trejdeksnim, stariem u.tml. Turklāt to dara cilvēki, kas paši nemaz nedomā tur iesaistīties.
  Diemžēl tas raksturīgs interneta videi, kurā ierasts anonīmi apriet visus un visu. Tā tāda nihilisma kultūra, ko veicina anonimitāte un virtuālā atrautība. Arī ar to jārēķinās.

 • Atvainojos, ka ne par tēmu. Gribu vērst uzmanību uz dažiem materiāliem. Te raksts par “elektrības tirgu”, kādu to “kārto” šī svešā vara:
  http://zinas.nra.lv/viedokli/juris-paiders-1/40600-mums-nevajag-sadu-elektribas-tirgu.htm
  Savukārt Bens uzrakstījis par jūsmošanu par Igauniju:
  http://zinas.nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/40599-igaunijas-pielugsme.htm
  NRA šodien arī intervija ar KNAB apcietināto Vašķeviču:
  http://zinas.nra.lv/latvija/40589-vladimirs-vaskevics-strikes-aprindas-ir-vilkaci-ar-uzpleciem.htm

 • nudien,Jáni,tik precízák to sauksim par Gaismas Kabinetu jo énu kabinets un globálá tá valdíba jau diemzhél ilgi vada LR, neredzami pílnígi párvaldot Saeimas lémumus un Tautas dzívi. To énu ietekmi taisni vajag izvédinát árá no músu valsts. Un mans personígais redzéjums ir ka tas notiks mierígi caur jau esoshajám struktúrám pashattíríshanás veidá, bet es iespéjams kljúdos…

  Teorétiski ir pietiekoshi ja pastáv táds virtuálais Gaismas Kabinets kurá ir sashémots ká katrai vieníbai pashattíríties un sho 14 staru shému ja katra vieníba ievada savá struktúrá, tás pashas sakártojas…

  Ir protams arí citi veidi, tad jau redzés! Turpinájums sekos

 • Domāju, ka kritika savā ziņā ir vērtīga lieta, un tieši tādā veidā var nonākt pie labāka risinājuma. No kritikas nav jābaidās, labāk tajā ieklausīties, izvērtēt- vai noder vai nē. Kritizē ne jau tikai tie, kas nevēlas iesaistīties, bet arī tie, kas tieši otrādāk- grib iesaistīties, bet jūt pretrunas, lietas, kas nav pieņemamas. Ja nenotiek lietas skaidrošana, apjēgšana, nenotiks arī tālākais, un var pazaudēt lielus cilvēku resursus, idejas, ieguldījumu, kas varētu būt. Vērtīgi ir kvalitatīvi sazināties ar cilvēkiem. Neba tie būs darītāji, kas uz ,,urrā” metīsies bez pārdomāšanas kādās jaunās idejās- drīzāk tie, kas iedziļināsies, izvērtēs, jautās, vēlreiz jautās un tad ieguldīs savu artavu, ne tā?
  Manuprāt, Ditta uzsākusi labu un apjomīgu darbu, visu cieņu, un no sirds vēlu, lai tas izdodas! Ditta, lai Jums veicas, lai pietiek spēka, gudrības, domu biedru to visu realizēt!
  Protams, man arī šajā sakarā ir daudz jautājumu un pretrunu, ko jau rakstīju te, TF. Negribu atkārtoties, bet trideksni neuztveru kā attīrošu elemntu, bet gan kā mūzikas instrumentu, arī tautas kultūras mantojumu. Ja to lieto kā simbolu, cilvēki var uztvert kā jauna kulta dibināšanu ar, piedodiet, bet rituālu iezīmēm. Tas cilvēkus atbaidīs, šķels, attālinās no pamatidejām.
  Ne ēnu, ne gaismu kabineti vai stari nav vajadzīgi! Tās var būt jomas. Šajā ziņā, ja jāizvēlas kabineti vai stari, tad tuvāki jau ir tomēr stari, bet vislabāk būtu būtu- JOMAS. To rakstu ne tāpēc, ka gribu tikai kritizēt, bet arī vēlos dot savu ieguldījumu, izdarīt ko labu, uz ko mēs katrs esam aicināti.
  Vēl-daudzas jomas nav atsevišķi atdalāmas, bet drīzāk gan apvienojamas, lai nesanāk kā ar partijām, ka mazajā Latvijā katram latvietim sava partija. Lai nesanāk tā, kā tagad- agrāk esošo 26 rajonu vietā mūsu mazajā valstī nu jau ir pāri par 500 novadiem, vēl lielāka birokrātija, ,,lielāki darba apjomi”, bet būtībā lempīga muļļāšanās uz vietas un totāla birokrātija visos līmeņos, lielas papīru kaudzes, gudras runas bez darbu seguma un redzama rezultāta.

 • Iesaku uzmanīties no pārāk kritiskas attieksmes pret rituāliem. Šai ziņa labāk mazliet pārsālīt, nekā nepasālīt. Sienu latvietis sāla ne jau tikai tāpēc, lai nebojātos, bet ari tāpēc, lai būtu vērtīgāks kā uzturs.
  ———–
  Savus darbus (WORKS) Ištvans Balogs saka ar RITUALS izpēti un realizāciju – rituāls (jebkāds), ētika (jebkāda) organizē un sakārto darbošanos – WORKS (jebkādu).
  http://www.istvanbalogh.net/

 • Ivo Verners 31.01.2011., 22:444
  hm … redzi, laikam esmu atradis TO, ko meklēju kādu pusgadu; te ļauži runā par to, ka idejas jāmeklē; ar idejām ir OK, ja mazliet piestāj un TĀ nedrāžas tās rindām vien nāk.
  hm … izrādās, ka idejas vajadzīgas komplekta ar ideāliem; redzi man ir; vienmēr ir bijuši; un es te nesapratu, ko visi meklē?
  atvaino

 • pēc manas saprašanas
  VISUR
  PAŠĀ AUGŠĀ
  UZTICĪBAS UN MĪLESTĪBAS KRĪZE UN DEFICĪTS
  šis ir tas gadījums, kad “apakšas” var glābt pasauli
  un arī augšas, īpaši nesprēgājot
  un vismaz pašu lokā, starp savējiem razborkas netaisot;
  kļūstot moderns gaumīgs ģimeniskums
  —-
  kaut kā ieinteresēja:
  ar ko tad Roma no Kartāgas atšķīrās?

 • Iespējams
  Nākamos 20 gadus galvena aktualitāte būs
  ATSLĒGT SVEŠO
  tiesa
  iepriekš rūpīgi pārliecinoties vai tas nav SEN GAIDĪTAIS

 • Vairāki TF komentētāji šaubījas par Hipotēku banku. Te par interviju, ko sniedzis Inesis Feiferis:
  http://diena.lv/lat/business/hotnews/feiferis-pienemumi-ka-hipoteku-banka-kroplo-tirgu-ir-blefs

 • Par elektrības tarifiem:
  http://kreisie.lv/?p=1535

 • Ir vērts noskatīties Aljazeera TV kanāla raidījumu par Latvijas mežu izciršanu

  http://english.aljazeera.net/programmes/peopleandpower/2011/02/2011211357149645.html

 • Kāds sakars šiem komantāriem ar augšminēto tēmu?

 • Es domāju, ka ne par ko nav jādiskutē vai jākomentē. Jo visas diskusijas iestrēgst trejdekšņos, savstarpējos apvainojumos, šaubās par komentētāju nodomiem, identitāti, dzimumu utt.
  Tikmēr ielikteņu režīma organizētais genocīds netraucēti turpinās.

 • Mēs varam tam neļauties. :)

 • Tas, ka mans “komentārs” Ivars 4.02.2011., 16:04
  IR
  tā kā ne par tēmu, bet tomēr tika ielikts, faktiski liecina par to, ka prasās atvērt patstāvīgu tēmu
  “Bazārs”, “Melnraksti”, “Noderīgi nesafrizēti impulsi”
  Tie, kurus interesē “melnais darbs” ienākot TF ies taisni tur un un šī “tēma-raksts”, iespējams, gandrīz vienmēr būs starp tām, kur būs “svaigi komentāri”
  Tiesa, mana norādīta saite ir par Dittas LR.LV EKO tēmu, ļoti prestižā un skatītā YouTube kanālā ar milzīgu un ietekmīgu auditoriju Latviju “pelnīti nolika” tā, ka ilgi nespēsim atmazgāties un ir aizdomas, ka tas atsauksies uz mūsu eksportu

 • Pār Ēģipti un Latviju vienlaikus nolaižas vakara tumsa. Ēģiptieši to sagaida uz ielām, latvieši – katrs savā alā, katrs savā ierastajā rutīnā. :)

 • Ja kādam interesē, esmu sācis iztirzāt tēmu par Ēģipti un Latviju, par krāsaino revolūciju anatomiju:
  http://diena.lv/lat/tautas_balss/blog/janis-kucinskis/kas-egiptei-kopigs-ar-latviju-i-dala

 • Jānim
  Raksts baigi labs,man patika.Baigais plus ir,ka raksts ir ļoti vienkāršs,nav nekur par dziļu ielīsts un viegli būs uztvert daudziem lasītājiem.Gaidam turpinājumu.

 • Te Zeitgeist kritika, kas neizmanto reliģiskus argumentus:
  http://www.waitingforthestorm.com/

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.