Filmas “Zeitgeist III” pirmizrāde (ar subt. latviešu val.)

Šo sestdien, 2011. gada 15. janvārī kinoteātrī “KSuns” (Elizabetes iela 83/85 k.3, Rīga) būs pirmizrāde Pītera Džosefa trešajai filmai “Zeitgeist III: Solis uz priekšu”. Pasākums sāksies 15:00 ar Sandija Semjonova uzrunu. Filma būs oriģinālvalodā ar krievu un latviešu valodas subtitriem. Ieeja: bez maksas.

Zeitgeist filmas ir spējušas atmodināt ne vienu vien, un rosinājušas aizdomāties par šobrīd pasaulē pastāvošo kārtību.  Zeitgeist kustība aizrauj ar savu (r)evolucionāro garu un neparastiem alternatīviem risinājumiem. Tajā iesaistās tūkstošiem jauniešu no dažādām valstīm. Pamosties ir grūti, turklāt sapnis var šķist saldāks par īstenību. Labā ziņa tā, ka ar pamodušos cilvēku vismaz var sākt runāt, apmainīties domām un priekšlikumiem, par kaut ko iespējams vienoties, varbūt pat iespējams sadarboties, taču ar dziļā miegā vai hipnotiskā transā esošu indivīdu diskutēt ir samērā bezjēdzīgi.

Lai arī TautasForums.lv veidotāji apzinās, ka ne visa Zeitgeist iepriekšējās sērijās sniegtā informācija atbilst patiesībai, informējam par šo pasākumu, jo paļaujamies uz TautasForums.lv lasītāju kompetenci un stabilu nervu sistēmu. Aicinām jebkuru informāciju vērtēt kritiski un brīdinām, ka vairāki filmās atklātie fakti un izteiktie spriedumi var izraisīt nomāktības sajūtu. Turpinājumā – iepazīšanās video un pasākuma plakāts.

* * *

* * *


Informēja Artūrs un Akūkis


 • Nesu prieka vēsti visiem esošajiem un topošajiem patriotiem: latviešu valodā iznākusi korejiešu izcelsmes Keimbridžas profesora Hadžūn Čanga grāmata – “Sliktie samarieši”!!!
  Nu katrs varēs mācīties, kā savu zemi sargāt un savu saimniecību celt!
  Nu mums ir cerība, ka Latvijas sabiedrība tomēr pareizi noorientēsies šajā brūkošajā globālistu gulagā!
  Paldies tiem, kas nodrošināja šīs izcilās grāmatas tulkošanu un izdošanu!

 • Biju aizgājis! Ko lai saka – padalīšos ar savu subjektīvo viedokli.

  Filma ļoti gara (vairāk nekā 2 st.) un izstiepta 4 daļās. 1. un 2. filmas likās saturīgākas. Šī sākās ar to, ka iedzimtā ģenētika nenosaka visu, ka mūs visus iespaido viss apkārt notiekošais sākot jau ar embrija stadiju (tas jau zināms visiem gadu tūkstošiem ilgi).

  Bija atkal par naudu no zila gaisa, par ekonomiku kas atrauta no dabas resursu saprātīgas izmantošanas utt. – zināmas lietas. Rādīja kārtējo 3D pasaules un pilsētas modeli u.c. – arī jau šur tur redzēts.

  Palika tāds kaut kāds dīvains iespaids gan filmas laikā, gan pēc tam, tāpēc paliku uz diskusijām. Filma tik izsmērēta, ka nevar uztvert centrālo ideju un nedod risinājumu nākotnei. Rādīja, ka visa ražošana arī uz priekšdienām tiks arvien vairāk automatizēta un sekas būs darba vietu zaudēšana un ar to saistītie nemieri visā pasaulē. Tai pašā laikā nākotnes pilsētā pārvietojas tikai dažas automašīnas! Un skolā klasē mācās tikai daži smaidīgi skolēni, kuri pēta ielaminētu dolāra banknoti, kā vēstures relikviju. Un arī maz cilvēku (skolēnu)! Un visi būšot gudri, izglītoti un ļoti, ļoti draudzīgi… noziedzības nebūšot… jo nebūs arī naudas!!! BET KAS BŪS NAUDAS VIETĀ – TO TĀ ARĪ NEPASAKA!!! Filmas beigās 20-30 gadīgi jaunieši simboliski izber no savām somām kubikmetrus ar banknotēm un aiziet prom priecīgi!?

  Tā nav pirmā jauniešu grupa (nevalstiska organizācija), kura rīko dažādus pasākumus par šādām u.c. tēmām. Filmē, atskaņo utt. Piesaistījušas kādus līdzekļus? Nolēmu pajautāt viņu viedokli – kas būs naudas vietā? Nekas! To vienkārši nevajadzēs! Un visi būs gudri, izglītoti un BRĪVI – tāpēc nevajadzēs arī valsts pārvaldi! DATORS VISU REGULĒS!!! UN TAS BŪS ĻOTI LABI!!! Kad es pajautāju – kas programmēs un apkalpos datoru, tad viņi saminstinājās. Es viņiem pateicu šo to par mikročipu implantāciju un satelītu kontroli, kas sekotu pēc atteikšanās no banknotēm – šķiet viņiem par to informācijas ir nepietiekami… spurojās pretim…

  Nezinu… patiešām nezinu… nezinu ko i padomāt…
  Katrā gadījumā nebrīnītos, ja Zeitgeist 4 reklamētu mikročipu implantāciju…

 • Paldies, AG, par stāstījumu. Man arī jau sen tas zeitgeist šķiet kaut kas līdzīgs globalizatoru visradikālākajam spārnam. Viņi izmanto pamatotu esošās sistēmas kritiku, bet pēc tam maldina.
  Izskatās pēc H. Velsa sapņa par zinātnisko diktatūru.

 • Nu, bet filma ir populāra kā tāda un ir sarīkojusi lielu troksni (1.-2. filma). Grūti pateikt… kā ir patiesībā… Pēc kāda mēneša būšot pieejama internetā. Lai katrs noskatās un izdara savus secinājumus pats. Man dažas epizodes atgādināja ES pozitīvo kampaņu…

  Pirms kāda mēneša biju uz ĢMO konferenci, kuru rīkoja cita jauniešu organizācija. It kā viss bija labi – arī ciemiņi no Eiropas. Visi it kā ”savējie”, bet kad viņiem aizrakstīju un uzdevu dažus jautājumus, tad viņi neatbildēja. (Aicināju viņus uz sadarbību dažādās jomās un uzdevu dažus konkrētākus jautājumus par to – kas notiek Latvijā). Arī – telpu īre, aparatūra, ciemiņu uzņemšana, kafija ar maizītēm, prospektiņi utt.

  Kaut kas līdzīgs bija pirms gada, kad tika aicinātas NVO apvienoties kā pretstats partiju apvienībām. Arī tas pats ar kafijām, maizītēm utt.

  Es zinu – kā biedra naudas tiek maksātas partijās un biedrībās – TĀS NETIEK MAKSĀTAS!!! Dalībnieki nesaprot vai arī negrib maksāt kopējam katlam TĀDĒJĀDI PAŠI RADOT SITUĀCIJU, KA JĀPARĀDĀS KĀDAM SPONSORAM!!!

  Bet tas ir štrunts. Tā naudas piesaiste. Galvenais – kad gribi uzzināt – kas šiem jauniešiem galvās (aptuveni studentu vecums) un kā viņi reāli grib ietekmēt situāciju valstī, tad – seko kaut kāda ”migla” vai utopijas…

  Domāt par šo tēmu var dažādi un kalt savas teorijas, bet – VIŅI NEATBILD… tāpat kā Saeimas deputāti uz Antiglobālistu uzdotajiem tiešajiem jautājumiem…
  nezinu – ko par to visu domāt…

 • NVO tieši tā iecerētas – kā globalizatoru finansētas 5. kolonnas pakļaujamajās valstīs. Šķiet, par šo tēmu bija vesela nodaļa vienā no manām grāmatām – laikam otrajā.
  Jā, viņi raksta globalizatoriem tīkamus projektus un saņem finansējumu.

 • Lielākais mīnuss – tur nebija uzsvara uz garīgo dimensiju, pāris vietās tikai pieminēts Buda un reliģija. Subtitri bija grūti salasāmi jau no zāles pēdējās trešdaļas.

 • AG aprakstījis taisni manas domas, ja runa ir par zeitgeist aktīvistiem un viņu propagandēto jauno pasaules kārtību. Acīmredzot viņi savā nākotnes redzējumā rēķinās ar diezgan degradētu sabiedrību – inteliģences ziņā – jo visi šobrīd domājošie saprot, ka no zila gaisa tādas lietas, kā tehnika, izglītība un labklājība ta nenokritīs…
  Bišķu tā kā pat jau kaitina, tāda zilacaina propaganda, it kā par labu cilvēcei – bet še tev bij – cilvēks tiks kontrolēts no sistēmas! Un acīmredzami kontrolēts! Un neviens vienīgs, no tiem, kas ir zeistgeist piekritēji nekritizē šo sistēmu. Viņu možums nav tik tālejošs, cik tas sākotnēji varētu šķist, kad ir runa par mūsdienu sabiedrības problēmām.

 • Izolējot cilvēku no garīgās dimensijas, tas kļūst viegli manipulējams – iespējams tur tā sāls. Pats par sevi tas izsaka jau visu par šo ieceri kā tādu…

 • Paldies, AG un Laura! Būsim modri.
  Jaunieši – Zeitgeist aktīvisti, atšķirībā no daudziem jo daudziem citiem jauniešiem DOMĀ (kaut arī līdz zināmām robežām).. Tas tik tālu labi. Jāturpina uzdot viņiem jautājumus, piedāvāt arī citas alternatīvas, norādīt uz riskiem utt. Cerams, ka šīs absurdās idejas, piem., “dators visu regulēs”, liks aizdomāties par šādas realitātes iztēlošanos. Jo diez vai totāla kontrole pār cilvēkiem ir Zeitgeist kustības mērķis? Vaina ir zināšanu, pieredzes, izpratnes trūkumā un citu vīziju neesamībā. Zeitgeit stiprā puse ir vīzijas esamība. Jā, tā, manuprāt, ir galīgi garām, toties šīs vīzijas virzītājiem tāda ir! Kāda ir Jūsējā?

 • Muzikālais fons izvēlēts arī tāds… kaut kāds. 1. vai 2. filmā bija ieskanējusies arī tipiska 70-o gadu tipiska PSRS estrāde – mēs ar sievu vēl pārsteigti pavīpsnājām!

  Tādiem projektiem autori, izskatās – ir līdz kaulam pilsētnieki (pats arī esmu pilsētnieks, kas bērnībā vasaras bieži pavadījis laukos pie radiem, bet to es domāju negatīvā nozīmē). Saknes jau meklējamas vidē, kurā viņi ir auguši. Ģimene, bērnudārzs, skola, augstskola, darbs birojā… DOMĀŠANA!!! ŠAJOS 2D UN 3D KLIPOS IR ATSPOGUĻOTA NĀKOTNES DZĪVE PILSĒTĀS, NEVIS LAUKOS U.C.:
  1) cilvēku ir ļoti maz;
  2) viņi ir jauni un neslimo;
  3) labi izglītoti, labi ģērbti, pārvietojas jaunās automašīnās;
  4) strādā ofisā vai kaut kur cēli un svarīgi iet (kā uz ”mēles”) ar dokumentu papīti padusē…

  Nedaudz var paanalizēt ”nākotnes sabiedrības” cēlāju psihotipu un mentalitāti:
  1) pārējo cilvēku vienkārši nav, jo viņi traucē;
  2) arī vecie un slimie traucē;
  3) mazizglītoto un vienkāršā darba darītāju nav un tādi vispār nedzimst (ja ir – tad kaut kur… uz Marsa, piemēram); visi ir apmierināti, visiem ir darbs (labi atalgots), neviens nestrīdās, nekaujās, viss ir sterils – bioroboti kaut kādi;
  4) visu ražo kaut kādas mašīnas, kuras savukārt izveidojušas citas mašīnas un tās apkalpo pāris augsti kvalificēti operatori baltos kreklos ar šlipsītēm; labība un dārzeņi kaut kur aug paši no sevis; govis pašas slaucās; lietus līst regulāri vienreiz dienā utt. utt.

  …Pasakas sasapņojušies pa nakti – labākajā gadījumā… Kaut kas pilnīgi atrauts no realitātes.

 • Aizmirsu pateikt par garīgo dimensiju. Budas mācība šur tur pavīdēja kā pozitīvais moments. Bībele, zinātne u.c. tika pasniegti kā avoti, kas nedod atbildi – kā mums pārstāt būt par patērētāju sabiedrību. Vai nu viņi neuzmanīgi ir pētījuši šīs lietas un tagad augstprātīgi deklarē, ka tur nav atbilžu, vai apzināti dezorientē sabiedrību. Faktiski visās reliģijās šis moments (kā nebūt par patērētāju) ir viens no centrālajiem! Arī Jaunajā Derībā tiek aicināts neaizrauties ar tādu lietu krāšanu, ko ”rūsa un kodes samaitā”, bet gan lielāku vietu savā dzīvē ierādīt garīgām (ne intelektuālām) lietām! Tas jau tūkstošiem gadu ir zināms visā pasaulē! Tādi nenobrieduši pusfilozofi-iesācēji labākajā gadījumā. Redzēsim, kas būs Zeitgeist 4.

  Bet šīs ir tikai manas subjektīvas pārdomas, un ar to es negribēju nevienu ietekmēt ne uz labo ne kreiso pusi.

 • Paldies, AG, arī par nākamajiem iespaidiem. Šķiet, Tu esi vērīgs un labi proti novēroto nodot citiem.
  Vecākajai paaudzei tādas utopijas nebūs svešas. Man skolā pasniedza komunisma vīzijas, kas līdzīgas AG aprakstītajām. Taču tām viens priekšnoteikums – kaut kādā veidā jādzimst “jauna tipa” cilvēkiem, kuriem būs pavisam cita apziņa. Esmu dzirdējis, ka arī Zeitgeististi par to runā, pieļaudami, ka būs nepieciešama katastrofiska traģēdija, kuras pārdzīvotāji būs gatavi atteikties no savas līdzšinējās dabas.
  Starp citu, es tagad lasu padomju laikā izdoto Ļeva Tolstoja grāmatu “Atdzimšana”. Ļoti garīgs darbs, asa vecās sistēmas anatomija un jūtama arī vīzija. Faktiski šī XIX gadsimtā sarakstītā grāmata ir tikpat aktuāla arī tagad. Nekas jauns nav jāmeklē.
  Lai gan grāmata latviski iztulkota un izdota 1959. gadā, tajā ir brīdinājumi arī par komunistu utopiju.

 • Atvainojos, to Tolstoja grāmatu sauca “Augšāmcelšanās”.

 • Starp citu, ir arī filma, kas atmasko Zeitgeistu. Tā ir “New Age Infiltration of the Truth Movement”, autors Keith Thompson.
  Filma atrodama torentos. Anotācija šāda:
  A documentary film by Keith Thompson that exposes the New Age side of the New World Order and the agents that were put in place to infiltrate the Anti-NWO Truth Movement. Many of these people are the sources of information given, in the Zeitgeist movie, & much of what they say is from the highest Occult source, H. P. Blavatsky, who was the founder of Theosophy, which is the open worship of Lucifer!

 • Te tā filma pilnā apjomā un daudz citu interesantu materiālu.
  http://www.sovereignindependent.com/?p=10791

 • Šo vēl neesmu redzējis, bet jau pēc otrās noskatīšanās sapratu, ka tas ir pasūtījums, lai veidotu jaunu augsni valdnieku (nu kā lai nosauc?) plāniem! punkts! šīs filmas ir vīruss!
  domājiet ar savām galvām!
  Domājiet ar Savām Galvām!
  DOMĀJIET AR SAVĀM GALVĀM!!!

 • P.S.
  ir dažādas filmas, kuras nevienam nereklamējot, ka tas ir tā taisa priekš šīsdienas mazdomājošā un seklā cilvēka. Šādās filmās var redzēt nākotnes vīzijas un ainas, kuras tiek uzburtas… tikai… filmās rāda, ka ir mainījušās pasaules dekorācijas, ģeogrāfija, tehnoloģijas, bet cilvēks joprojām ir seksa, alkohola un intrigu varā!
  Nākotnes domāšana, ja tāda attīstīsies noteikti būs bez šādām rupjām narkotikām kā šobrīd (arī alkohols ir narkotika, tikai legāla, bet kā lai cilvēka dvēsele iztur tādu trulu zombēšanu? ir jāļauj dzert! – ir valdnieku filozofija), tad tās būs kaut kādas garīgas apdullināšanās vai tehnoloģiskas, ja būs… arī pārejot uz citas dimensijas Esību pagātnē, vnk automātiksi, ir jāpaliek intrigām, kā arī seksuālajiem jautājumiem jābeidz būt ar privātīpašniecisko piesitienu…
  IMAGINE!

 • Tas par “Lucifera pielūgšanu” gan ir tīrākie fanātisko ješuītu murgi. Zeitgeist ir mūsdienīga versija par komūnismu,ko var ieviest, ieviešot totālo kontroli. Tas ir slikts scenārijs, bet ar “luciferu” tam tikpat maz sakara kā ar veļas ziepēm vai Jauno vilni.

  “Lucifers” ir tāda pat pasaka kā “debesu valstība” un “pestīšana”.

 • Nav jātic Luciferam vai baznīcas dogmām, lai saprastu Zeitgeistu, kas manipulē tajās pašās kategorijās.
  Manis norādītā filma tikai parāda, no kurienes cēlusies Zeitgeist reliģija. Keith Thompson ir arī citas filmas par saistītām tēmām, tai skaitā Zeitgeist.
  Jā, jā, arī Zeitgeist ir reliģija!
  Es te jau minēju Ļevu Tolstoju. Manuprāt, viņš labs piemērs, kā būt garīgam un cilvēciskam, nesaistoties ar baznīcas izdomātajām dogmām.

 • Interesanti, ka no Keith Thompson filmas kļūst skaidrs, kāpēc Zeitgeist piedāvā “Venus project” (Venēras projektu). Pēc Blavatskas mācības, Lucifers uz Zemes nolaidies no Venēras.

 • Janis_K. 16.01.2011., 14:02
  (..)
  Nekas jauns nav jāmeklē.
  Lai gan grāmata latviski iztulkota un izdota 1959. gadā, tajā ir brīdinājumi arī par komunistu utopiju.
  ========================================================
  Kāda utopija, ja Jānis_K pats komunisma cēlāju paaudzes ”produkts” (dzimis, audzis tai laikā)?
  Ja par brīdinājumiem, tad, protams, cilvēka pašpilnveidošanās ir bijusi, ir un būs smags process. Vieglās ir izmantot iepriekšējo paaudžu sasniegto un radīto – tērēt uz nebēdu šodien, nedomājot par rītdienu.

 • <AG 16.01.2011., 12:55
  (..)
  …Pasakas sasapņojušies pa nakti – labākajā gadījumā… Kaut kas pilnīgi atrauts no realitātes.
  ========================================================
  Iedomājies/iztēlojies,- iedomājies, ja 18.novembra republikas 20-ā gadadienā 1938.g. tiktu parādīta filma par Būhenvaldes vai Osvencimas konclāģeriem, par Kolimas vai Magadanas Gulagu? Neticēja tak' civilizētā Eiropa stāstiem par Golodomoru Ukrainā 1930-os, taču jau 1948.g. pēc Nirnbergas procesa viens filosofs atzina – 'Viss, ne dzejot, ne filosofēt vairs nav iespējams'.
  'Paēdušais neēdušo nesaprot' – tāpat kā 1991.g. janvārī retais ticētu 2011.g. reālās situācijas aprakstām par tūkstošiem aizbraukušiem, bezpajumtniekiem, neēdušajiem Latvijā. Esam tak' pieraduši, kaut kā nemanāmi kādreiz ārkārtējais (mass shooting) jau vairs nepārsteidz……A kā citādi – tā tam jābūt…?

 • lasu komentārus, konstatēju, ka viedokļi par tematu līdzīgi manējam uzskatam.

  bija te kādu laiku atpakaļ andrejsalā ceitgeististu pasākums, paskats bija stipri līdzīgs. (tipa pasaulē ir tehnoloģijas lai uzbūvētu paradīzi zemes virsū, bet kā mēs pie tām tehnoloģijām tiksim – kastolaizin. un vispār, vietējie darboņi stipri sazombēti izskatījās – nav nekādu viedokļu un ideju par jautājumiem kas uzdoti ārpus scenārija. vai arī zin bet nesaka)

  kā jau teikts – dzīvos pilsētveida stropos, resursus dalīs gudrais dators, reliģijas nebūs aktuālas, ģimenes arī laikam nebūs aktuālas, kas tur vēl bija?

  ja uzdod jautājumu, kas varētu būt ceitgeististu īstais mērķis, stipri jāpiedomā. ja iedziļinātos amerikāņu finansu atskaitēs, saprastu no kurienes tas venus projektists naudu ņem, varbūt taptu skaidrāks. no otras puses, nemaz nebrīnītos ka arī šis ir kāds no habarda iestādījuma blakusprojektiem.

 • “Katrā gadījumā nebrīnītos, ja Zeitgeist 4 reklamētu mikročipu implantāciju…”
  Es nebrīnītos ja tie zeitgeist fani tam teiktu savu jā

 • KANDESA 16.01.2011., 22:18
  “Katrā gadījumā nebrīnītos, ja Zeitgeist 4 reklamētu mikročipu implantāciju…”
  Es nebrīnītos ja tie zeitgeist fani tam teiktu savu jā
  ========================================================
  Neviens neprasīs ne ‘jā’, ne ‘nē’ – jau šodien notiekošo skaidrā prātā nesaprast (Tuksonas, ASV slaktiņš; Olaines ‘plikā’ gājiens..). Varbūt tie ‘čipi’ jau tiek izmēģināti? Uz konkrētu cilvēku, štatu, valsti, globāli….Vakar bij’ informācija par pusaudžu bandām, kuru agresijas motīvus pat pieredzes bagātie poliči vairs neizprot…Mazie bandīti adrealīnu ķerot….Viss notiek, tik vecie ”dinozauri” turpina brīnīties….?

 • Man prieks par foruma dalībnieku skaidrajiem prātiem.
  Uz filmu neizbraucu , bet reklāma mani pamudināja
  noskatīties II filmu . Biju kautko dzirdējusi par
  pirmo. Filmas nosaukums visu pasaka . Jaunā pasaules
  kārtības vīzija ir darbībā AG un KANDESAS prognozes
  noteikti piepildīsies par čipiem. Marksa un Engelsa
  komūn istiskās teorijas nav mirušas.”Antikrists” savu
  darbošanos sāk izpaust atklāti . Būsim modri . Lai Dievs mūs pasargā no pievilšanās.

 • Iveta,
  kādēļ tu ar tādu nolemtību raksti “noteikti piepildīsies par čipiem”? Jā, tāds plāns pasaules elitei ir. Par to šaubu nav. Skat. kaut vai Kaspara Dimitera publicēto – http://blogs.krustaskola.lv/2011/01/14/globala-ciposana-valstu-likumu-limeni/

  Taču tas nebūt nenozīmē, ka mums jābūt tik stulbiem, ka jāļauj elitei savus plānus īstenot! Gandrīz jau šiem izgāzās plāni ar Lisabonas līgumu. Labi, šoreiz viņiem izdevās, taču daudz netrūka, ka nekas nesanāktu.

  Smieklīgi, bet iespējams patiesi uzrakstīja KANDESA, ka Zeitgeist kustība pati pieprasīs, lai viņus iečipo ;).

 • Dāņi iesūdzējuši tiesā savu valdību par Lisabonas līguma parakstīšanu.
  Bez tam, sakarā ar finanšu krīzi, Lisabonas līgums jau tiek būtiski mainīts.
  Tā ka procesi turpinās, un nevar teikt, ka kāda politika uzvarējusi uz visiem laikiem.
  Nekādai nolemtībai nav pamata.

 • Visu patērētāju sabiedrību būs itin viegli sačipot. Pavisam vienkārši: čipu implantāciju saistot ar iespēju iepirkties.
  Tikai brīviem cilvēkiem čipi nebūs pieņemami. Nebrīviem tas būs tikai kārtējais krupis, kas jānorij.
  Ir tāda pasaulē populāra latviešu filma, kuru īpaši nerāda Latvijā – “Norīt krupi”.

 • Otra būtiskā Keith Thompson filma, kas analizē Zeitgeist, ir “Aquarius: The Age of Evil”.
  Lai gan filma ir no kristiešu pozīcijām, nav jābūt kristietim, lai to saprastu. Tajā atradīsiet Jaunās pasaules kārtības un globalizācijas ideoloģiskās saknes. Tajā daudz vēstures faktu.

 • P.S. Tajā filmā ir arī masonisma vēsture.

 • Filmu ielādēt var šeit http://www.archive.org/details/AquariusTheAgeOfEvil
  un citās vietās, kā arī noskatīties on-line.

 • Kā es to tagad saprotu, tā Zeitgeist filmu sērija pa soļiem sniedz speciāli parastam patērētāju pūlim adaptētu informāciju (vienkāršotu Blavatskas mācības versiju), lai šo pūli sagatavotu kaut kādiem satricinošiem notikumiem, kuru kulminācijā parādīsies “glābēja” figūra, kuras vadībā tiks ieviesta jauna pasaules kārtība. Šī jaunā kārtība tiks pasniegta beznosacījuma mīlestības vārdā, solīs nojaukt visas barjeras un spaidus, kas līdz šim cilvēci turējusi tumsā, apspiestībā un sašķeltībā (nepārtrauktos savstarpējos konfliktos uz nacionālisma, valstu, patriotisma, kārtu, reliģiju un citu dalījumu bāzes). Tiks sludināts, ka, pieņemot šos noteikumus, cilvēce beidzot atgriezīsies paradīzē, kurā lauva un kazlēns mierā ganīsies un gulēs blakus.
  Jūdiem glābēja figūra parādīsies kā sengaidītais mesija, kristiešiem – kā Jēzus otrā atnākšana, hiduistiem – kā Krišna utt.

 • 2011.g. janvāra otrajā nedēļa manu uzmanību bez ziņas par jauno ASV budžeta deficīta anti-rekordu ( 14 triljoni/45 000 katram pilsonim )vēl divas šokējošas – par bezatbildību, kontroles trūkumu Vācijā (!!) – ieguglējiet: Dioxin scandal in Germany – un ko līdzīgu Francijā (!!) – Mediator drugs scandal in France.
  Ja R-Eiropas attīstītajās valstīs notiek šādas lietas (bardaks), tad nu atliek secināt, ka nākotnes plānotājiem nebūs lielu problēmu īstenot iedzīvotāju skaita regulēšanu bez lieka trokšņa un publicitātes?
  Kas zin’, kas īsti slēpjas aiz visiem cūku-putnu u.c. slimību uzliesmojumiem? Starp citu, viduslaiku mēra plosīšanās laikā esot miruši ap 100 miljoniem ( a to sērgas bacili tā arī nav līdz galam atšifrējuši).
  Lietas notiek – ar vai bez Zetgeist?

 • Opā. Tik daudz tumsonības un aklu baiļu no uzpūstiem bubuļiem neesmu ilgi redzējis. Jāni_K, iesaku atrast savu vietu zem saules, jo kamēr mēģināsi pārliecināt pasauli par savu taisnību interneta komentāros, normāli, bez bailēm dzīvot nevarēsi.. Nu, jāsaka kā ir – tas ir visnotaļ bērnišķīgi.

  Filma tikai atspoguļoja faktus, kas visiem jau ir sen zināmi. Tāpat kā pirms vairākiem gadsimtiem vergi bija normāla parādība, tā tagad naudas ietekme un pastāvošā sistēma ir tik ļoti iekalta cilvēku prātiņos, ka nav pat vēlmes apskatīt alternatīvus risinājumus.

  Ja godīgi, nedaudz mulstu par to, ka Ivo Verners pats, izglītots un zinošs cilvēks būdams un uzturēdams lapu, kurai ir jānes zināšanas un attīstība cilvēkiem, nav izpētījis Zeitgeist kustības pamatnostādnes, bet ir piekritis KANDESAS paranoistiskajam izteikumam par Čipu implantēšanu, ko “Zeitgeist aktīvisti paši akceptēs un virzīs”. Visu cieņu, bet tas bija nepamatoti.

  Mazliet nepatīk vienkārši tas, ka ir kādi trīs cilvēki, kas ir piesmērējuši visu rakstu ar saviem negatīvajiem izteikumiem, pārsvarā no kuriem neviens nav balstīts uz patiesību, tā atbaidot lasītājus. Tas pazemina tautasforums.lv tēlu kā tādu.

 • rocksolid89
  …paranoistiskajam izteikumam par Čipu implantēšanu…

  ČIPI UN KONTROLE AR SATELĪTU PALĪDZĪBU IR AUGSTĀKĀ MĒRĀ REALITĀTE!!!!!!!! Tā ir JAUNA, VISAPTVEROŠA 21. GDS. VERDZĪBAS FORMA! Tev varbūt ir nepietiekami informācijas? Viss būs tam sagatavots jau pēc dažiem gadiem! Informāciju vari sameklēt http://www.antiglobalisti.lv. Tuvākajā laikā tur tiks publicēti vēl daudzi materiāli šajā sakarā. Laipni lūdzam!

  Salīdzinot ar citiem jauniešiem, Zeitgeist jauniešu grupa izskatījās daudz, daudz domājošāka un izprast gribošāka, tā ka spriedumi par to, ka viņi varētu būt vieni no pirmajiem, kas aģitētu implantēt mikročipus varētu būt krietni, krietni pārsteidzīgi. Mūs visus cenšas pieradināt pie e-taloniem (kaut gan to ieviešana ir nesusi miljoniem zaudējumu), grib tos ieviest arī vilcienos. Tāpat fotoradari un dienesta auto (sākumā) obligātās izsekošanas ierīces. TAS VISS NOTIEK VALDĪBAS LĪMENĪ!!! Tāpat modernās pases un IDENTIFIKĀCIJAS KARŠU ieviešana utt. utt. JA MĒS, KAS SAPROT UZ KO TAS VELK, NEAPVIENOSIMIES UN NEDOSIM PRETSPARU – TAD KĻŪSIM PAR VERGIEM! VAI TO MĒS GRIBAM? ES DOMĀJU, KA NĒ!

  Ierindas cilvēkiem vienkārši nav informācijas par to, kas notiek un kas mūs sagaida! Tā jāizplata visos iespējamos veidos! Tautas foruma, Antiglobālistu un Aisberga resursu ir par maz! Ir jāveido akcijas, lai masu mēdiji tam pievērstu uzmanību un tādējādi ierindas cilvēki par to uzzinātu! Ir jāsameklē žurnālisti, kas nebaidītos par to rakstīt un runāt! Mums nav daudz laika! Valdība (ministrijas) un Saeima tik ātri pieņem visdažādākos lēmumus, ka nespēj visam pat izsekot.

 • Es neko neapgalvoju – tikai izteicu savu minējumu – iespējamības formā.

  No savas pieredzes – ar zeitgeist faniem man parasti ir grūti kontaktēties – itsevišķi ja uzskati atšķiras no zeitgeist…..

 • ja rocksolid89 ir spējīgs un kvalificēts atbildēt uz jautājumiem, kas interesē sakarā ar ceitgeista kustību, lūgtum uzrakstīt uz privatemail viesturs punkts r iekš gmail.
  uztaisīsim apgaismotu un netumsonīgu rakstu, i visiem viss tiks skaidrs.

 • rocksolid89 reakcija ir tik pierasta – uzbrukt rakstu vai komentāru autoriem un TF kopumā, bet ne vārda par apspriežamo tēmu.

 • rocksolid89,
  tā vietā lai atbildētu uz uzdotajiem jautājumiem, tu izvēlies uzbrukt. Kādēļ? Varbūt iesākumam atbildi kaut vai uz šiem dažiem, absolūti vienkāršajiem jautājumiem:
  1) Vai taisnība, ka Zeitgeist filmās piedāvātajā ‘alternatīvā’ tiek izteikts priekšlikums lēmumu pieņemšanu ar cilvēku dzīvi saistītiem jautājumiem uzticēt datoram?
  2) Kurš to datoru programmēs?
  3) Kas tieši aizstās naudu – vērtību maiņas līdzekli? Ja vērtību maiņas līdzeklis nebūs vajadzīgs vispār, tad tieši kādā veidā šo brīnumjauko teoriju ir plānots ieviest praksē.
  4) Kāpēc Venus project vīzijās tiek uzburta tikai un vienīgi ‘skaistā/sterilā dzīve pilsētā’, bet nekur nav manāmas šai ainai līdzīgas – http://www.tautasforums.lv/?p=886
  5) Vai tu esi informēts par čipizācijas plāniem, par kuriem tiek atklāti runāts arī šajā radio raidījumā? – http://blogs.krustaskola.lv/2011/01/14/globala-ciposana-valstu-likumu-limeni/ un par ko jau sen cilvēkus brīdināja Ārons Ruso – http://www.tautasforums.lv/?p=1036 ?

 • Manuprāt, tas pat vairs nav jājautā. Pirms mēnešiem es jau komentāros norādīju uz avotiem pašā Zeitgeist vietnē, kur pats Venus projekta vadītājs skaidri izklāsta, ka to sistēmu vadīs datori.
  Ejiet uz pirmavotiem (pašu Zeitgeist vietni) un pārliecinieties paši.
  Es nedomāju, ka pat pašiem Zeitgeist faniem tiek atklāts vairāk par šīs kustības patiesajiem mērķiem, tāpēc jau tie fani nespēj atbildēt uz jautājumiem.
  Tas kļūst saprotams, ja saprotam, ka Zeitgeist ir jauna reliģija. Zeitgeist sekotājiem apsolīta paradīze (vai komunisms). Vairāk viņiem nav jāzina.
  Es jau Ivo pa e-pastu nosūtīju komunistu un Zeitgeista solījumu salīdzinājumu. Tie faktiski ir identiski.
  Bet tie ir tikai solījumi.

 • Jāni, bet svarīgi, lai paši Zeitgeist kustības kvēlie dalībnieki atvērtu acis! Šodien viņi ir ‘meklētāji’, taču rītdien iespējams ar viņu rokām ar varu tiksim pieslēgti lieldatoram. Saproti manas bažas? Tādēļ es uzdodu šos jautājumus.. un uzdošu vēl, ja uz šiem 5 tiks sniegtas atbildes.

 • Labdien, visiem!
  Godīgi sakot, mans plāns nebija nevienu aizskart, vai kādam uzbrukt, bet gan pavērst so diskusiju mazliet citā gultnē. Ja kādu ar saviem vārdiem aizsāru, atvainojos.
  Runājot par jautājumiem:
  1)Lēmumu pieņemšana datoram patiesi ir viens no pamata pavedieniem Venēras projekta ietvaros. Kā jau katrs izglītots indivīds zin, jau pašlaik IT joma attīstās uz aritmētiskās progresijas bāzes. Dotajā momentā cilvēka smadzenes nespēj apstrādāt tik daudz informācijas, cik to spēj attīstīta datortehnoloģija. Tādēļ, ja mums ir jāizrēķina cik ir 204556×15123 un mums ir pieejams kalkulators… kādēļ to neizmantot? Šis lieldators, ko ir plānots novietot Venēras projekta standarta pilsētas plāna centrā, strādās kā datu nesējs, kas norādīs tā administratoriem situāciju, kas valda pilsētā.
  2) Attiecīgajā jomā izglītoti cilvēki, tāpat kā tiltus projektē tie, kas to prot un maizi cep tie, kas ir lietpratēji cepšanā. Varbūt tas ir vienkāršota analoģija, bet doma, es domāju, ir skaidra.
  3) Šeit ir runa par pāreju. Nav noteiktas, fiksētas atbildes uz šo, jo pasaule nepārtraukti mainās, un mēs nevaram paredzēt, kā viss attīstīsies. Ja runājam lielos vilcienos – pirmais solis ir informēšana. Otrais solis – sasniegt kritisko masu. Trešais solis – piesaistīt finansējumu un sākt uz resursiem balstītas ekonomikas pilsētas celtniecību, kuru aizsāktu izpētes un zinātnes nodaļa, kas varēs precīzāk noteikt, kā veikt celtniecības darbus attiecīgajā reģionā. Un par naudas sistēmu runājot – nav teikts, ka Venēras projektu būs iespējams realizēt šajā gadsimtā. Tas tik pat labi var palikt nerealizēts un varam iet bojā kā suga kopumā. Pašlaik ir jādzīvo šeit un tagad, situācijā, kādā esam. Nauda pastāvēs vēl labu laiku, līdz brīdim, kad mehanizācija būs tik attīstīta, ka gandrīz visu būs iespējams ražot automātiski, un cilvēkiem nebūs pirktspējas, lai iegādātos saražoto. Tad ļaudis vēlēsies izmaiņas.
  4) Šeit ir vērojams informācijas trūkums. Žaks Fresko savu Venēras projekta prototipu ir izveidojis pie Venēras pilsētiņas ASV, kur viņš pašlaik dzīvo un strādā. Tā noteikti nav pilsētas vide – patīkami iekārtotā palmu mežā, ar dīķiem un dzīvniekiem. Pilsētas vide tiek vairāk akcentēta, jo ar to cilvēki ir spējīgi vairāk identificēties. Kā nekā lielākā daļa cilvēces dzīvo tieši pilsētās.
  5) Čipizācijas plāni, kā varbūt zini, plašākai sabiedrībai tika atmaskoti tieši pirmajā Zeitgeist filmā. Vismaz es un daudzi man pazīstamie to uzzināja no tās. Otra lieta – cik zinu, čipi ir arī visās jaunajās pasēs. Trešā lieta – jā, masonu un illuminātu sazvērestības savā laikā esmu pamatīgi izpētījis. Saskāros ar atziņu, ka pārsvarā visi, kas pārāk par to sāk satraukties un ar “putām uz lūpām” visus mēģina pārliecināt, ka “žīdi valda pār pasauli” bieži vien ir emocionāli nestabili un intelektuālā ziņā ļoti šauri domājoši. Jā, mēs zinām, ka sistēma ir korumpēta. Bet vai asiņainas revolūcijas kaut kad ir ko devušas? Viela pārdomām..

 • P.S. Ja kāds tomēr vēlas palasīties plašāk par to visu – http://www.zeitgeistlatvia.lv.. Sorry, par spamošanu, vienkārši tā ir daudz vieglāk, nekā katram šeit atbildēt ;)

 • Vajag Latvijaa un Afrikaa izgliitot tautas masas,nevis buuveet naakotnes pilseetu.Izgliitot taadaa noziimee-lai vinji beigtu tiekties peec jaunaakaa modelja mobiilajiem telefoniem,jo tie tachu ir tik “stiliigi”.
  Luuk tad varbuut pasaulee kaut kas mainiisies uz labu.Nez kaads saprot ko es domaaju…

 • Nu tā jau ir labāk, rocksolid89! :)
  Starp citu, es visus Zeitgeist materiālus esmu uzmanīgi noskatījies, tai skaitā to Fresko filmu par Venēras projektu, kura laikam saucās Future By Design vai līdzīgi, noklausījos daudzas Fresko lekcijas un intervijas. Savus iespaidus par to esmu izklāstījis TF zem materiāla zem Zeitgeist Addendum.
  Ja runājām par konspirācijas teorijām, tad arī Zeitgeist pirmā filma sākas ar konspirācijas teoriju par kristietību.
  To sakot, vēlos norādīt, ka sevi gan uzskatu par kristieti, bet daudzas baznīcas dogmas nepieņemu. Man ir “ņuhs” uz organizētām reliģijām, Zietgeist uzskatu par vienu no tām.
  Apskatīju arī jūsu vietni latviešu valodā. Nu jā, jūs tur izmantojat Martina Lutera Kinga (īsta kristieša) un līdzīgus citātus.
  Tie visi ir mani domubiedri, taču viņi nav zeitgeististi. Ar svešām spalvām greznojaties, dzerat ūdeni no pašu piespļautas akas, vai kā? :)

 • P.S. Tu kā kādu jaunatklājumu piesaki “uz resursiem bāzētu ekonomiku”. Uz kā gan cita var bāzēt ekonomiku, ja neskaita vēl cilvēka prātu un radošās spējas?
  Tā ir tikpat bezjēdzīga frāze kā Gurbačova lozungs, ka ekonomikai jābūt ekonomiskai.
  Ja Tu vai citi Zeitgeist guru ar to domājuši reālo ekonomiku, pretstatā finanšu spekulācijām, tad tā arī jāsaka.
  Bet finanšu spekulācijas, šos toksisko vērtspapīru burbuļus un krāpnieciskās piramīdas par ekonomiku dēvē tikai neoliberālie globālisti.
  Lai to saprastu, nav jābūt zeitgeististam – tās lietas jau sen sen ir labi raksturotas visu reliģiju svētajos rakstos. Es savos rakstos pret šādu ekonomikas jēdziena izkropļojumu cīnījos pirms visiem zeitgeistiem.
  Nu neturas kopā tā jūsu mācība. Arī tajās Zeitgeist daļās, kuras varētu uzskatīt par konstruktīvām vai izglītojošām, jūs izmantojat intervijas ar cilvēkiem, kuri paši nav zeitgeististi. Šo cilvēku piedalīšanās filmās tam projektam piedod respektabluma ilūziju. Kā arī novērš uzmanību no tā, ka Zeitgeist ir reliģija! Tie jūsu solījumi ir tikai solījumi ticīgajiem.

 • Zeitgeist pat nav spējis atturēties no masoniskās visu redzošās acs demonstrēšanas, kas sevišķi jūtama otrajā filmā (trešo diemžēl vēl neesmu skatījies). Tā visu redzošā acs simbolizē totālu kontroli. Jā, jā, – lielais dators un signālu raidītāji/saņēmēji katrā vietā, mehānismā un arī cilvēkos.
  Ja Orvels būtu piedzīvojis Zeitgeist kustību, viņa grāmatā “1984″ parādītos jaunas kontroles dimensijas. :)

 • Šodien ieliku http://www.antiglobalisti.lv pāris video par mikročipu implantāciju un briestošo totālo vispasaules verdzības iekārtu. Solos šādu materiālu tur ielikt biežāk un regulārāk.

  Ja kādam šajā sakarā ir interesanti materiāli (sevišķi saistībā ar Latviju) – būtu ļoti jauki, ja jūs tos iesūtītu antiglobalisti@inbox.lv

 • man tomēr gribētos dabūt atbildes uz jautājumiem, kas nav rocksolid89 norādītajā adresē (un nav arī iekš vietnes angliskā oriģināla).

  piemēram tādus: vai ir kādas vispāratzītas mācības/teorijas, uz kā ceitgeista idejiskie tēvi balstās un atzīst? vai ir kādi neatkarīgi autori, kas ir analizējuši ceitgeististu mācību un atzinuši to par vērā ņemamu esam?

 • rv.. Visi vēsturiskie zinātnes atklājumi ir ievērības cienīgi. Nākotnes zinātne būs balstīta uz pagātnes atklājumiem. Tā vienkārši ir iekārtots. Tātad, tas pats Tesla, Galilejs, brāļi Raiti, Einšteins utt. ir tie tēvi, uz ko balstās Zeitgeist idejas.
  Žaks Fresko ir studējis šo cilvēku darbus visu savu mūžu, un pie Venēras projekta strādā apmēram 50. Ne es, ne Jūs šajā gadījumā neesam pietiekami kompetenti spriest, kas ir pareizs un kas nav. Un, patiesību sakot, mūsu viedoklis neko nemaina.

 • rocksolid, vēlētos vairāk faktus nevis mārketinga frāzes. neatkarīgi apstiprinātus faktus.

  doma, ka ne jūs ne es neesam kompetenti – ir nepareizs un arī būtībā vispārcilvēciski kaitīgs spriedums. kas laikam parāda ceitgeita spriešanas veidu (ka kādam ir pieejama augstākā neapstrīdamā patiesiba)

 • <rv 18.01.2011., 20:47
  rocksolid, vēlētos vairāk faktus nevis mārketinga frāzes. neatkarīgi apstiprinātus faktus
  ========================================================
  Fakti/informācija ir pieejama biezā slānī –
  Olaines slepkavas māte: neizturēja dēla psihe (diena.lv)
  - Trakas lietas notiek visapkārt, nav būtiski ar implantētiem čipiem vai bez tiem šodienas sistēmā salūst cilvēks.
  KONTROLES un KĀRTĪBAS UZTURĒŠANA – tā būs aktuāla, tā kā agrāk (ASV) vai vēlāk (Latvija) jaunākās tehnoloģijas tiks pielietotas.
  ''Bijušais finanšu ministrs Einars Repše, kurš pērn rudenī pameta aktīvo politiku, nodibinājis Mākslīgā intelekta fondu.''
  http://diena.lv/lat/politics/hot/repse-nodibinajis-maksliga-intelekta-fondu

 • edge, tas par ko tu raksti, nav informācija, bet troksnis, kas traucē saskatīt būtisko.

 • Tātad zinoši cilvēki “uzbūvēs” datoru kas lems cilvēku vietā – jo cilvēks redz nevar objektīvi lemt
  Viss tas ir ļoti skaisti, tomēr man liekas ka netiek ņemti vērā daudzi faktori kas var ietekmēt lietas būtību
  piemēram teiksim kaut vai tie faktori par kuriem runā reger morneau “a trip into the supernatural”
  http://www.youtube.com/watch?v=JCd0qNbinWI

 • vai arī tas par ko runā šīs personas
  http://www.youtube.com/watch?v=IWpRv1JnuLE

 • @edge & @kandesa:
  kālab piepūlēt smadzenes un izteikties paši saviem vārdiem, ja ir tik daudzi izcili domātāji un runasvīri :))

 • vai arī šeit no 6:50 “Ghosts, Demons, Hell Do Exist”
  http://www.youtube.com/user/EternalWorddotorg#p/c/E99B5B4C2DF7C9B0/7/MQ-Kp1lc218

 • Vienā no intervijām zeigeist autors – mēģināja iestāstīt ka pats cilvēks ir dievs. Jocīgi – bet ja ticēt atsevišķām grāmatām, bībelei piemēram – tad tas ir tieši tas ko cilvēkam gribēja iestāstīt “velns”.

  Es neko neapgalvoju un saprotu ka aizskaru ļoti jūtīgu un daudziem agresiju izraisošu jautājumu tomēr: gribēju norādīt uz faktoriem (norādīju tikai vienu veidu) kas var traucēt izveidot “labu” sabiedrību – ja pat tai sabiedrībā lēmumus pieņemtu izcili ieprogramēts dators

  ņemot vērā tos melus kas tika rādīti 1 zeigeista sākumā – secinājumi balstīti uz melīgiem pamatiem – ved pie melīgiem, aplamiem risinājumiem

 • kautgan tas varētu būt uz emociju pamata
  es piedāvātu arī ieklausīties ko saka bijusī pornozvaigzne
  http://www.youtube.com/watch?v=okklnog7ebI

  tā teikt mazs punktiņš lielā gleznā

 • Divas ļoti svarīgas lietas.
  ___
  1. Iesaku noskatīties KOBB krievu valodā par Zeitgeistu. Viņi atzīst, ka tā ir spēcīgākā koncepcija, kas līdzinās viņu koncepcijai… ar rietumu “piesitienu”.
  2. Tautasforums ir analītisks “izdevums”. Šeit apvienojas cilvēki, kas domā, analizē un secina. Nevis rīkojas, kļūdās, liek sevi zem sitiena, krīt kaujā vai uzvar.
  Pēdējais ir jāuztver, kā kompliments, jo katram ir sava “misija”.

 • Ivo nav tik interesanti, kā Kandesas komentāri, tomēr ir vērts pamēģināt atbildēt:
  1) Vai taisnība, ka Zeitgeist filmās piedāvātajā ‘alternatīvā’ tiek izteikts priekšlikums lēmumu pieņemšanu ar cilvēku dzīvi saistītiem jautājumiem uzticēt datoram?
  __
  Līdzīgi, kā mūsdienās datori pārvalda strāvas stiprumu, aprēķina vajadzīgo siltuma daudzumu mājoklī, degvielas padeves daudzumu automašīnā, Vācijā apkalpo restorānā cilvēkus un Japānā gatavo ēst, tāpat datori turpinās iespiesties cilvēku ikdienā un pārvaldīt tehniska rakstura darbības.
  *
  2) Kurš to datoru programmēs?
  __
  Tāpat, kā tagad, datoru programēs cilvēki, toties politisku lēmumu nebūs, jo nebūs politiķu. (šeit ir jāuzmanās no tehnokrātiskas elites/varturu veidošanās, kuri ieprogramēs sev kabatā vairāk nekā citiem:D)
  *
  3) Kas tieši aizstās naudu – vērtību maiņas līdzekli? Ja vērtību maiņas līdzeklis nebūs vajadzīgs vispār, tad tieši kādā veidā šo brīnumjauko teoriju ir plānots ieviest praksē.
  __
  Nauda, protams, nebūs.
  Vērtības tiks nevis mainītas, bet noteiktas atbilstoši resursu daudzumam. Teiksim, ja uz planētas dzīvo 7 miljardi cilvēku un kopumā ir pieejamas 7 miljardi tonnas alumīnija (piemēra pēc), tad katram cilvēkam būs pieejami lietošanai produkti, kuri saturēs 1 tonu alumīnija. Praktiski to būs vairāk, jo, piemēram, video kameras mēs nelietosim visu laiku – tikai tad, kad notiks filmēšana. Pārējā laikā to lietos citi.
  *
  4) Kāpēc Venus project vīzijās tiek uzburta tikai un vienīgi ‘skaistā/sterilā dzīve pilsētā’, bet nekur nav manāmas šai ainai līdzīgas – http://www.tautasforums.lv/?p=886
  __
  Tādēļ, ka ainas ar daudziem cilvēkiem attēlot/uzzīmēt ir sarežģītāk un prasa vairāk laiku nekā ilustrēt vidi (kokus, ēkas…).
  *
  5) Vai tu esi informēts par čipizācijas plāniem, par kuriem tiek atklāti runāts arī šajā radio raidījumā? – http://blogs.krustaskola.lv/2011/01/14/globala-ciposana-valstu-likumu-limeni/ un par ko jau sen cilvēkus brīdināja Ārons Ruso – http://www.tautasforums.lv/?p=1036 ?
  __
  Čipošana jau ir beigusies. Mēs visi staigājam ar mobīlajiem:) Ja vēl nopietnāk, tad ar vakcīnām jau tagad var iešļāk miesā miničipu. Varbūt lielākai daļai bērnu to jau ir – bez ārstu, vecāku… ziņas. Par to varbūt zina tikai tie, kas ražo vakcīnas.

 • Kandesa.
  Vai tu pati es mēģinājus Tripot Supernaturālajā?
  _
  Ja nē, tad noteikti pamēģini pati – būs daudz daudz daudz interesantāk satikties ar saviem eņģeļiem un velniem un ieskatīties tiem sejā, nekā vērot klipiņus.

 • Sveiki visiem. :)
  Man šķiet ka esam aizmirsuši pašu galveno. Un tas, ka esam to aizmirsuši (drīzāk varētu teikt- mums ir likuši to aizmirst) arī ir visu problēmu cēlonis. Visiem ceitgeitistiem, nacionālistiem, internacionālistiem, valdošajiem, strādājošajiem, bezdarbniekiem, u.t.t. Mums visiem ir jāatceras, ka:
  1) Mēs esam garīgas būtnes, kuras šobrīd dzīvo šo savu dzīvi un uzkrāj pieredzi, kura, starp citu, ir pašu izvēlēta.
  2) Mēs visi galu galā esam viens vesels. Visi mēs esam VIENS. Nav svarīgi vai tu esi tāds vai šitāds. Tas, ka kāds domā, ka viņš ir kaut kas atšķirīgs, vai kaut kā pārāks par pārējiem, ir iemesls kāpēc viņš nav brīvs… Pār mums valdīs tikmēr, kamēr dalīsimies baltos, zaļajos vai melnajos. Dali un valdi.
  3) Kas tad ir tas, kas šobrīd notiek pasaulē? Kāpēc cilvēki mostas arvien vairāk un vairāk? Kāpēc visiem liekas ka kaut kas nav kārtībā un ka kaut kas ir jāmaina? Atbilde tak ir pavisam vienkārša- tā ir mūsu kolektīvā apziņa, kura ir “paspēlējusies” kādus 10 000 vai cik tur gadus (nav būtiski) ar šādiem ierobežojumiem, kurus mēs visas šīs dzīves dzīvojām pamatojoties uz bailēm un piramīdas valdīšanas sistēmu (kur augšējie dzīvo uz apakšējo rēķina).

  Šobrīd katrā no mums šī mūsu katra kolektīvās apziņas daļiņa apmēram saka tā- Nu ok, paspēlējāmies ar šādiem ierobežojumiem, paskatījāmies kādu pieredzi tas mums ir iedevis… Bet… Mēs takā neesam tam domāti un tāds nebija mūsu sākotnējais mērķis… No tā ir jātiek vaļā..

  Tāpēc es domāju tā- ir jātiek no jebkuras sistēmas vaļā. Arī Zeitgeist principā pēc būtības piedāvā sistēmu… Jebkura sistēmas mērķis ir kontrolēt un ierobežot mūs. Mēs esam domāti lai izpaustu sevi, lai priecātos un baudītu šo brīnišķīgo dzīvi uz šīs brīnišķīgās planētas. Nevajag mainīt sistēmu pret citu, vajag vienkārši no tās atteikties. Vajag mainīt savu apziņu un uztveri. Viss, kas ir vajadzīgs, ir būt pietiekoši drosmīgam lai nospļautos un izietu no šīs sistēmas ārā, līdz ar to vairs neuzturēt to no savas puses.

 • ko nozīmē Tripot Supernaturālajā?
  “Iesaku noskatīties KOBB krievu valodā par Zeitgeistu”- KUR TO VAR IZDARĪT?

  Divi jautājumi – ja nēesi muļķis tev būs viegli atbildēt…

 • Zeitgeist pirmā filma bija domāta, lai neitralizētu un sašķeltu Amerikā strauji augošo 9/11 Truth kustību. Daļēji tas izdevās, šo kustību novirzot no mērķa un atstājot gaidot jauno messiju.
  Var apskatīties arī šo:
  http://vodpod.com/watch/1528871-zeitgeist-part-one-exposed-the-film

 • rocksolid89
  “un cilvēkiem nebūs pirktspējas, lai iegādātos saražoto” – no šā mazā citātiņa redzam , ka
  paterizējā situācija ir plānota , neradamā roka
  pamatīgi nopūlās ,lai kutkādā veidā iepotētu domājošiem garīgiem cilvēkiem sev vēlamo attieksmi
  lai varētu pievilt pārējos .’
  Guncha nu nestāsti ka mēs esam viens vesels mēs
  katrs atbildam par sevi materiāli un garīgi , tā
  kolektīvā apziņa veidojas tajā momentā kad mēs
  uzņemamies rīkoties tā vai citādi . Jēzu piesist
  krustā arī vēlējās pūlis ar kolektīvo apziņu .
  Ir svarīga mūsu attieksme pret tādām vai citādām lietām Dievs mūs uzlūko tieši no šī aspekta kamēr vien mēs esam saglabājuši savu brīvo gribu un tieši to mums vēlas nolaupīt antiktists . Ir izstrādātas
  tehnoloģijas ar kuru palīdzību var ietekmēt cilvēka
  apziņu un viņš pats to nemaz nenojauš pieņemot svešus
  lēmumus kā savējos un īstenojot tos . Izskatās ka laika gars ir šo centienu produkts.

 • Guncha, tu par sistēmu runā, it kā tā būtu kaut kas ārpus mums.
  Kas tad ir sistēma? Sistēma ir mūsu ieradumu kopums. Piemēram, tu katru vakaru ej gulēt, no rīta automātiski pucē zobus vai vingro, ej dušā un dzer kafiju. Un tā jau ir sistēma.
  Gluži tāpat darbojas sociālās un ekonomiskās sistēmas.
  Jā, savus ieradumus mēs varam mainīt. Piemēram, tu no rīta vairs nepucē zobus, bet pīpē cigareti, salāpi pohas, sāc meklēt savus pudeles brāļus, štuko, kur dabūt naudu…
  Kad nostiprināsies citi ieradumi, tā būs cita sistēma. Labāka vai sliktāka, bet sistēma.

 • par Gunchas rakstīto.
  Laikam sapratu, ka G ir domājis ne sistēmu bet laikmetu, jo tā gan vairāk izklausās.
  Zobu pastas, cigaretes, pudeles brāļi ir šīs sistēmas redzamā daļa. Protams arī daudz kas cits.
  Vai var mainīt ieradumus, ja tam neatbilst brālis, tas ir diskutējams jautājums.

  ———————————-

  Jānim no manis viens pozitīvais, proti, esmu beidzot atradis to, kurš ir tas cilvēks lidostā (pēdējais palicējs), kas izskrūvēs spuldzīti

 • Ieradumus veido noteikti faktori. Ir jāpārvalda situācija – tad var kontrolēt faktorus, kas savukārt var ievirzīt vajadzīgos vai vēlamos ieradumus.
  Tā ‘viņi” dara – tikai viņu mērķi mums ir par sliktu….

 • Varbūt viela? Nosaka.
  Kuru, teiksim, situāciju, es varētu iztēloties, ar niecīgu pieredzi, bet zināmu daļu lasītā, kas ietekmetu kādu noteiktu faktoru?
  Uz ko mēs paši paļaujamies jeb nē, šādās situācijās?

 • Tie, kas grib izpētīt Zeitgeist tēmu dziļāk, var sākt no šejienes:
  http://zeitgeistchallenge.com/

 • <Janis_K. 20.01.2011., 10:49
  Guncha, tu par sistēmu runā, it kā tā būtu kaut kas ārpus mums.
  ========================================================
  Varbūt 'Guncha' raksta par to sistēmu, kas aprakstīta valsts pamatdokumentā ar nosaukumu 'Satversme' – un n-tajos juridiskajos likumos? Nealojies Jāni_K, nealojies – lai kā tu pats mainītos, uz augšu vai apakšu – juridiskos likumus tas neietekmēs. Vai nu brīvprātīgi rāpies ''kapitālisma dzelzs būrī'' (M.Vēbers) – vai nu dzīvo ārpus sabiedrības (kļūsti par bomzi). Citas iespējas šai juridiskiem likumiem noteiktajā sistēmā nav un nebūs – un palūgšu – ''nepūderē'' smadzenes ne sev, ne citiem. Nejauc personīgi individuālās lietas ar valstiskajām/sabiedriskajām !

 • Ir jāčipo ierēdniecība, lēmēj un izpild varas subjekti. Pie tam čipiem jādarbijas interaktīvi. Terminālu janodod man. Nu un kas, ka tas atvelk uz zvērudārzu, toties tas nodrošinās bezierunu tautas kalpu ‘motivēšanu’, un vispar viens no turienes jau ir, i nekas.

 • Tas, ko Jāni tu te esi iedevis ir pilnīgais sūds.

  >

  Tie, kas grib izpētīt Zeitgeist tēmu dziļāk, var sākt no šejienes:
  http://zeitgeistchallenge.com/

  Vai cita avota nebūs?

 • Nu pilnīgi uzsēdina uz adatas – vieni , otri vai trešie

  Pilnīgi cits laiks

 • Redz, Klusais iesaka veidot jaunu eliti – tikai šoreiz no otra gala.

 • “čipošana” tas ir tikai tēls, sabiedrības vadībai caur bailēm (šausmām). Lela daļa sabiedrības jau tā ir ‘čipota’. Paskatieties uz tiem nabadziņiem kuri pie lielveikalu kasem virza izmisuma pilnus skatienus uz saviem naudasnmakiem kuros kreditkaršu dažkārt ir vairak kā abām rikām pirkstu. Kamēr nauda ir cilveka mijiedarbibas ar pasauli mērs, bet pārvalda šo mijiedarbibu citi, kāda starpība kur ir čips: pakausī, padusē vai makā. Mobilā un epasta trafiki, līgumi ar TV, šmuces izvedejiem, elekrtibas rekini, un mazums vel kas. Vis tas ir liela ‘čipa’ mazas detaļas. Kāda problemas noskaidrot cilveku vajadzību un izpriecu prioritātes, ieradumus un noslieces, pārvietošanos, ienākumus, Atceraties reklāma bija “Ja tevis nav datubāze tevis nav vispār”. Čik ieslēdzam, šik izslēdam.

  Mana uztvere Zeitgeist ir KOB’a variācija: “viss bija/ir slikti, atdodiet tiesības lemt par sevi mums un viss būs labi” un fona troksnis uzmanibas noveršanai.

  [To: vk] Tautas kalpu motivešanas pulti, biju nodomājis izjaukt pa detaļām un ierullēt asfaltā, pie tam tā lai ‘kalpi’ zina, ka pults ir, bet nezin ka nav lietojama. Bet principā varu arī izīrēt, cik dosi par stundu ?

 • klusais, tu tā kārtīgi apdomāji? Cik nopratu, Tu taisies izlaist (pass) – sabiedrību?
  varbūt tas varētu piesaistīt zināmu sabiedrības daļu, bet ko tālāk? Galvenais – kur?

 • [To: rasts]
  sarkasms (bez ļaunuma) ir tas ko rakstiju. Interesēja reakcija, bet laikam nepaspeju, daudz jaunu temu ko komentēt.
  Manā izpratne sabiedribas modelis ar maksimali plakanu varas hierarhiju ir vispiemerotakais (man), tas izsledz liekežus un uzliek par pienākumu katram pašam atbildet par sevi (bērniem, vecākiem, dzimtu, …). Man pareiza šķiert kopienu sabiedribas koncepcija pie esošā (augstāka) tehnoloģiskā līmeņa. Cilvekiem ir jādzīvo uz zemes un jāražo pēc iespējas viss uz vietas, un ne jau tāpēc ka izdevīgi. Centralās varas apjoms un uzdevumi ir minimāls ( daži % produkta izteiksmē) bet var tikt dinamiski variēts atkarībā no uzdevumiem un vajadzibām. Kultūra ir daudz augstāka vērtība par civilizāciju un gadgeti drīkst atvieglot ikdienu, bet to pārvēršana pat pielūksmes (kulta) objektiem ir tumsonība. Tēze ‘dzīves līmeņa paaugstināšana’ nav nepareiza, bet nevar tikt īstenota modernajā liberālismā, kas paredz vērtību pārdali nevis radīšanu. Ir bezjedzigi meginat ievelet ‘taisnigu’ valdību vai izveidot savu banku kas turpinās KREDITET savējos. Es piekritu nesadarbošanās koncepcijai, bet papildus bankam un lielveikaliem pieskaitu esošo eliti un varas stukturu. Tas kas šodien ir jādara jauns ***’isms (pasaules uztvere un ideoloģija) kurām politika un ekonomikabūs sekas. Un ne otrādi.

 • tātad tu pievērsies struktūrai vāji jeb vispār nē. Forma ir tikai nosaukums, bet ne tās saturs un galu galā atsperšanās punkts nākamai teikuma daļai.Tas ir Tev svarīgi (nenoliedzu).
  Civilizācija un kultūra, Tev, kur tik atrauti?
  Un kā lai uztver kopumā ideoloģiju bez kultūras.Sāc no kura gala gribot.

 • pasiglitosanas ir proces, konkretais stavoklis to raksturo vaji. ir virknes un paralelie procesi, katram savas prieksrocibas un ari sava cena. ir etaps kad ir jaatrod pareizie lietu nosaukumi(prieks sevis), par to samaksajot ar ko citu. neatbilstoša terminalogija ari var slept manipulāciju.

  http://farm3.static.flickr.com/2516/3788462283_2ecd61fd53.jpg
  http://top.rbc.ru/society/21/01/2011/531277.shtml
  civilizacija vai kultūra var radīt ko tādu ?
  Šodien tikai ķīnieši var lasīt 3000 gadu vecas gramatas, kā vakar drukātas, bat vai šeit ir kaut viens kas zin kā izturējās pret pasauli mūsu senči.

  Ideologija ir dzives noteikumi ko pieņēmis vairākums (arī nelabprātīgi). Vai kultura ir neatņemama vai tikai resurs ?

 • klusais, es skatos, ka tev tie raksti procesā ar diagnozi

 • un tu esi dakteris ?

 • Kāpēc prasi?
  Turpini rakstīt. Tu vēl neesi sasniedzis zināmo aprakstu.

 • atpakalsaitei ir nozīme, zināmo kam ?

 • klusais, kā tev šķiet vai es tev labu vēlu?
  Tad kad es Tev piedāvāju turpināt rakstīt,un pateik līdz galam sacīto, tu apraujies. Kas notiek, Tu varbūt esi aizvainots?

 • Nez kāpēc atcerējos: reiz rakstīju botu.

 • Tagad, klusais, botu raksta daudzi. Man neraksti, bet tautasforumam gan uzraksti, un parādi, ka es > klusais < pilna vārda nozīmē.

 • Izrādās netikai ir venus projekti – bet arī venus awards
  http://en.wikipedia.org/wiki/Venus_Award
  šim klāt atgādināšu par šī cikvēka teiktā
  tā teikt nevis tukši vārdi – bet pieredze
  http://www.youtube.com/watch?v=okklnog7ebI

 • lūk, ko ieraudzīju>http://nnm.ru/blogs/scaldfx/bolshoy_badabum_scenariy_globalnoy_perezagruzki/

 • Izskatās, ka daži jau šeit ir sapratuši, ka ” zeitgeist” projektam lien laukā āža kāja, vai ragi.
  KOB,KPE, Slavoļubova analīze, video par šo 3-sēriju filmu
  http://www.youtube.com/watch?v=Wd6weG49DqI
  PS mani ieinteresēja – kamdēļ 1 no Latvijas baznīcas, LELB ar skandāliem patriekts mācītājs, V.K. – savas ” organizācijas” pirmajā pasākumā Rīgā – izrādīja tieši šo filmu un aicināja par to diskutēt.Pēc tam gan viņa Rīgas ” filiāle” aizklapējās ciet. Toreiz domāju, ka tikai dēļ 1.sērijas sākumā esošās it kā kristietības atmaskošanas.
  Otrs fakts – III sērijas propagandā – jau tiek izmantotas visas Holivudas masu industrijas metodes, tostarp – vienlaicīga demonstrēšana, lai panāktu autosinhronizācijas efektu, tiktu vēl vairāk ietekmēts neko nedomājošais pūlis.
  Paldies dievam, pagaidām nav iznācis satikt vēl ar ” zeitgeitisma” sērgu slimos. Taču viņu domu biedru grupā Draugu portālā ir vērojamas spēcīgas aktivitātes.

 • 2 Kundalini
  Es torentos jau laikam nedēļu atpakaļ ieliku gramatzīmēs šo filmu,bet vai es tērēšu laiku viņu skatīties – diezgan apšaubāmi.Piesardzīgu jau rada fakts,ka šo filmu izrāda kinoteātros,tā kā secinājumus izdarīt par to var katrs pats.

 • Daži cilveki jautaja, ko domāju, tāpēc noskatijis velreiz (krievu valodā).
  Koncentracijas nometne čipotiem dārzeņiem (kuriem gan ir atļauts augt)
  KOB’istu analize laba, tikai beigās drusku šausmiņu, bet tas kā jau vienmēr.

 • Esmu noskatījies vien pirmo daļu, bet par pārējām esmu dzirdējis atsauksmes. Tomēr tas ir pietiekami, lai saprastu, no kurienes vējiņš pūš. Teikšu tā – velns ir daudz melnāks, nekā mēs spējam viņu „mālēt”. Globālā mafijas sindikāta taustekļi izrādās pietiekami gari un spēcīgi, lai iesniegtos pat pret viņiem vērstajās antiglobālistiskajās kustībās. Viņi ir profesionāli pretošanās kustību pārtvērēji. Viņu spēks slēpjas cilvēku atšķirtībā no Dieva. Principā tas ko es saskatu, ir, ka visi, kuri netic Dievam un nepieņem Jēzu Kristu par savu Pestītāju, reāli ir zem šīs illuminatu-masonu kontroles. Veikls un ārkārtīgi viltīgs gājiens – radīt ilūziju, ka lūk viņu „slepenie nodomi” ir atklāti, ka mēs ar savām cilvēciskajām spējām ko varam izdarīt pret viņiem, tādējādi radot globalizācijai nelojālo cilvēku uzticību zeitgeist autoriem, kuri tad var iestāstīt dajebko, jo…nu kā redz, kā viņi taču atklāti uzbrūk globalizācijai, korporācijām un bankām, tātad „savējie”, tātad viss, ko viņi ierosina, tas ir labi un tātad šie nav zem illuminatu-masonu kontroles KLAKT un slazds aizcērtas. Specdienestiem ir tāda viltīga taktika – iefiltrēt pretinieka organizācijā dubultaģentus, kuri it kā „nodod savējos” pretiniekam, bet patiesībā „informācijas noplūde” radīta apzināt, nopludinātā informācija ir apstrādāta, lai tā šķistu reāli ticama, bet tai pašā laikā ar to neko nevar iesākt, taču šādi tiek iegūta pretinieka uzticība dubultaģentam, kurš pretinieku var vazāt aiz deguna un maldināt, kā vien vajadzīgs. Tieši tas pats ir zeltgeist – tas ir dubultaģents. Un es teikšu vēl vairāk – jau no Bābeles torņa laikiem (Bībeles stāsts) cilvēki centušies celt savu civilizāciju bez Dieva. Tas nozīmē, ka cilvēki sarauj visas saites ar Viņu un atsakās no Dieva klātbūtnes un līdz ar to arī no Viņa apsardzības. Tā velns spēj mūs iznīcināt. Tas nozīmē, ka jebkurš mēģinājums kaut ko sasniegt bez Dieva, jau ierpiekš lemts neveiksmei, arī šī tehnokrātiskā utopija (nāk atmiņā filma Matrix). Visi centieni nomelnot kristietību, parādīt to kā parastu reliģiju starp citām reliģijām – tie ir mēģinājumi šķirt cilvēkus no Dieva. Un nav svarīgi, vai tu esi globālistu vai antiglobālistu pusē – ja netici Dievam, tu esi globālistu ietekmē gribot negribot

 • Nav “sliktas informācijas” vai “labas”.
  Informācija vienkārši ir.
  Svarīgi ir, ko tu ar infromāciju dari.
  _
  Miljardiem cilvēku TEV katru dienu skaidro/s, ka filma Zeitgeists ir pasaules pārņemšanas plāns vai vienīgā saprātīgā izvēle saprātīgiem cilēkiem, vai, ka Kristietība ir smadzeņu saklošanas metode vai vienīgais īstais ceļš…
  _
  Ar atvērtu prātu uztver visu informāciju.
  Tad TU kļūsti atbildīgs par savu rīcību, nevis seko baram.
  Tad TU kļūsti brīvs no citu cilvēku viedokļa, atzinīga novērtējuma un sabiedrības spiediena.
  Tad TAVA rīcība būs brīva no tā, ko saka un domā citi – vienalga – labu vai sliktu.
  _
  TU sajutīsies/būsi brīvs, kad TU PATS pieņemsi katru dienu lēmumu pēc lēmuma.

 • >>> kristietis
  Piekrītu tajā ziņā, ka “против лома нет приема, кроме другого лома”.
  BET: kristietību nevajag (nedrīkst!) pārvērst par elku.
  Domāju, ka vārds “ticība” ir ļoti maldinošs, cēlies tulkojumu rezultātā. Patiesībā atbilstošāks būtu “sekošana” vai “savienošanās”, vai “atrašanās Viņā”. Vai vienkārši UZTICĒŠANĀS. Angl. belief un faithfulness (=commitment).

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.