LabieDarbi.lv īstenotie projekti – “TautasForums.lv 2″ un Dziesmu krājums “Dzimis Latvijā” (video)

Šī gada augustā projekts “TautasForums.lv jaunas versijas izstrāde” publiskajā projektu konkursā LabieDarbi.lv guva panākumus un ieguva finansējumu 975,- latu apmērā. Nākamajā konkursa kārtā – septembrī, starp visaugstāk vērtētajiem projektiem iekļuva TautasForums.lv lasītājas un atbalstītājās Maijas Kīnes iesniegtais projekts “Dziesmu krājuma “Dzimis Latvijā” izdošana”. Uzziniet vairāk par šiem projektiem, noskatoties video!

Pievienojam arī 2010.gada 22.novembra Latvijas Radio 1 raidījuma “Kā labāk dzīvot” ierakstu. Raidījumā viesojās TautasForums.lv veidotājs Ivo Verners. Tēma -  iedzīvotāju pašorganizācija.


* * *


* * *


* * *

Aplūkojiet arī citus LabieDarbi.lv īstenotos projektus!


* * *

LR1 raidījums “Kā labāk dzīvot” (2010.11.22)


 • Labvakar!
  Cik brīnišķīgi! Ļoti priecājos, abi projekti bija pelnījuši finansējumu! Malači!
  Tālavas Anniņa

 • Sveicu abus ieceru īstenotājus!
  TF bija tā priekšrocība piedalīties gan atbalsta piesaistīšanā, gan tagad – pie iznākuma un gandarījuma par paveikto.
  Lai šīs ieceres ir tikai pirmās, kurām sekos nākamās!

 • Tiešām liels prieks par abiem notikumiem, kuriem visi dzīvojām līdzi. Lai izdodas arī turpināt iesākto.

 • Šodien dziesmu krājums ,,Dzimis Latvijā” elektroniskā formātā aizceļoja uz 68 latviešu skolām ārpus Latvijas robežām: 7-Krievijā, 6-Kanādā, 23-Eiropā, 7-Austrālijā, 25-ASV kā sveiciens jaunajā mācību gadā no Latvijas cerot, ka vēl ilgi skanēs dziesmas latviešu valodā gan Latvijā, gan tālu no tās.
  Burtiski pēc 20 minūtēm e-pastā ienāca pirmā atbilde no Minsteres, ko ar atļauju pārpublicēju:
  ,,Paldies, ka par mums domajat!
  Rit tiesi tiksies atkal Minsteres skolina un bernu darzs, katra zina viniem nodosu. Loti apsveicama ari ir Jusu doma sutit pa pasauli sadu dziesmu krajumu, jo Vacija piem ir jau 15000 latviesi, kam visiem noteikti negribas aizmirst savas saknes!”
  … Jā, ir ko padomāt. Mēs nevaram palikt vienaldzīgi ne tik par savu zemi, bet tautu…Par savu valodu, nākotni…Tāpēc nevajadzētu meklēt, kas mūs šķeļ, bet ir jāmeklē, kas mūs vieno, lai varam uzlabot iespēju robežās dzīvi te un tagad, nākotnē. Lai ir Latvija, lai tajā ir cilvēki, kas te dzīvo, strādā, kam ir ģimenes un lai skan latviešu valoda.

 • …Vēlreiz paldies TForumiešiem par atbalstu, kā arī labajiem darbiem: http://www.youtube.com/watch?v=NLTTZM37FOA
  Ir jādomā tālāk, kā varam ko reāli uzlabot, ko jaunu pasākt. Šai sakarā apsveicams ir Reiņa piemērs http://www.dzivaskola.lv; Jāņa regulārie raksti, drosme parādīt to, ko nevēlamies un neprotam saskatīt; Ivara iecere izveidot brošūru proģimnāzijas audzēkņiem; Ivo cīnītāja gars utt.
  Domāju, ka nepieciešams TF portālā vairāk izmantot sleju Sadarbība un visu, kas tajā iekļauts, arī ideju banku, kur varētu vairāk pavīdēt konkrēti ierosinājumi, plāni un to praktiska realizēšana. Sākot ar maziem, līdz pavisam lieliem darbiem-tautas kustība utt.
  Ik pa brīdim pavīd labas idejas jau arī tāpat, piem., Ivo par TF materiālu sistematizēšanu, publicēšanu citā formātā, Jānim- par darbu pie jaunas grāmatas. Tie ir vērtīgi ieteikumi.

 • Paldies, Icik!
  Man dienas kārtībā Jūlijas Dobrovoļskas lekcijas video montāža. Esmu pasūtījis jaunu datoru, lai varētu normāli apstrādāt tāda apjoma video. Jūlijas lekcija lielā mērā arī ir TautasForums.lv kopsavilkums. Viņas paustās domas var dot konkrētāku ievirzi arī manai darbībai un TF attīstībai.

  Vēlu visiem jaukas un labu darbu pilnas brīvdienas!

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.