Aicinājums visiem, kuri šobrīd apmeklē un apmeklēs TF lapu [balsojums noslēdzies]

Tas ir lieliski, ka Jūs esat izvēlējies/usies apmeklēt šo vietni – pašizaugsmes un sadarbības portālu TautasForums.lv! Šobrīd noris balsošana, kurā varam izteikt savu atbalstu TF jaunas versijas izstrādei un ieviešanai, kas paredz būtiskus vietnes uzlabojumus un papildinājumus, salīdzinot ar portāla pašreizējo versiju.

Vēl šodien, šonakt un rītdien tieši katra Jūsu balss var būt izšķiroša zaļajai gaismai šim projektam. 1948 balsis jau uzticētas, un tas ir daudz, bet par maz, lai atbalsts būtu jau rokā.

Balsot iespējams portālā Draugiem.lv un LabieDarbi.lv.

Tieši tāpēc KATRS NO JUMS TIEK AICINĀTS VĒL PIESAISTĪT 2-10 BALSOTĀJUS. Šobrīd paņemsim komentāru brīvdienas, meklēsim sazināšanās ceļus ar sev pazīstamiem cilvēkiem, radiem, draugiem, kolēģiem, paziņām… :) !

Ņemot vērā, ka balsot pa reizei mēs varam no katra telefona numura UN portālā Draugiem.lv, pašā pieticīgākajā gadījumā katrs varam jau dot 1-2 balsis, vēl piesaistot kādu – daudz vairāk. Ja tā darām visi, tad šis rezultāts mūs pašus vienkārši patīkami pārsteigs :) KATRA BALSS ŠOBRĪD ĻOTI NOZĪMĪGA!


Iciks
, 2010.gada 30.augustā, plkst. 18:41


 • Nu jau 3 vieta, saraujam, saraujam!:)

 • Es sapratu, dažiem ir grūtības atrast balsošanas vietu. Varbūt ir vērts vēlreiz ielikt īso aicinājuma tekstu ar visu saiti. Lai to nospiežot, balsotājs uzreiz nonāktu pie balsošanas pogas, kā arī saviem paziņām varētu izsūtīt aicinājumu atbalstīt ar visu saiti.

 • Piemēram:
  ———————————————————-
  Atbalsti derīgu projektu. Tas neko Tev nemaksās! Tikai dažus peles klikšķus.
  * Draugos.lv:
  http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?selectedTab=7&project=58
  * Vai:
  http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/tautasforums-lv-iedzivotaju-pasizaugsmes-un-sadarbibas-portals.html

  Pārsūti šo aicinājumu arī saviem draugiem un paziņām.

 • Atlicis mazāk par 3 stundām, bet rezultāts ļoti slidens…

 • Pieliekam radošu izdomu, lai pirms saldā miega pieaicinātu vēl kādu TF fanu, sasparojamies! Katra balss svarīga! :)

 • Vēl- labodarbu lapa sākusi bremzēt- lēni veras vaļā. Balsotājus uzmundrinām, lai apbruņojas ar pacietību, sagaida un nobalso.

 • Izskatās, ka Marimbas meitene aizies mums garām.. nu bet viņa arī būtu pelnījusi..

 • Būs viss labi, bet labie darbi tiešām pamatīgi bremzē, man cilvēki sūdzas, ka uz balsojumu jāgaidot pāris minūtes. Nezinu kāpēc, nevarēju paskaidrot.

 • Jā.. atkritām uz 4. vietu.

 • Servis šiem galīgi pārslogots.

 • Visiem liels paldies par atsaucību! Nu redzam- kopā mēs varam izdarīt daudz, tagad prieks par labo rezultātu.:) Lai brīžiem arī likās, ka tas ir neiespējami- mēs sasparojāmies un turējāmies visi kā viens! Ceru, ka šādi labie darbi mums neapsīks, ka arī nākotnē par kaut ko virzošu būsim vienisprātis un rīcībā.

 • Apsveicu! http://www.labiedarbi.lv/lv/atbalstitie-projekti/tautasforums-lv-iedzivotaju-pasizaugsmes-un-sadarbibas-portals.html
  Varbūt, neskatoties uz aizņemtību, laiks domāt par ko jaunu? Piem, laiks būtu apkopot, sistematizēt materiālus, varbūt pat izdot vai kā savādāk.
  Kas dara, tas arī var ko paveikt. :)

 • Paldies, Icik! Sveicu arī Tevi!
  Sasparosimies. Pa svētkiem uzkrāsim spēkus, nobriedīsim jauniem labiem darbiem un janvārī spersim lielus soļus. Tik tiešām plānoju ķerties pie TF publicēto ideju sistematizēšanas.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.