Par TautasForums.lv jauno versiju balsot varēs vairs tikai … [balsojums noslēdzies]

Publiskais projektu konkurss, kurā iespējams atbalstīt portāla TautasForums.lv jaunās versijas izstrādi, strauji tuvojas noslēgumam. Balsot iespējams portālā Draugiem.lv un LabieDarbi.lv. Vēl arvien saglabājam izredzes iegūt godalgotu vietu, tikai jāsakoncentrē spēki finiša spurtam. Tik tiešām katra balss var būt izšķirošā! Turpinājumā lasiet nelielu ideju un atziņu apkopojumu.

* Visefektīvākās ir vēstules, kuras ir īsas un kodolīgas, piemēram,
„Atbalsti derīgu projektu. Tas neko nemaksā – tikai dažus peles klikšķus ekrāna labajā pusē:
DRAUGOS – http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?selectedTab=7&project=58
Un / Vai – http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/tautasforums-lv-iedzivotaju-pasizaugsmes-un-sadarbibas-portals.html

Lūdzu, pārsūti draugiem!”

* Vislabāk sūtīt vēstules, uzrunājot katru adresātu individuāli

* Ļoti derīgi vērsties pie sabiedriski aktīviem cilvēkiem, kuri ar lielāku varbūtību aicinājumu nosūtīs vēl arī citiem cilvēkiem. Nebaidies uzrunāt arī tev nepazīstamus cilvēkus, kuri, piemēram, Draugos publicējuši labu rakstu

* Draugiem.lv izplatīt vēstules ir labāk, jo tur nobalsot ir vēl vienkāršāk

* Publicē aicinājumu Draugiem.lv domubiedru grupās, tomēr ievērojot, lai tas būtu cik iespējams atbilstošs attiecīgas grupas tematikai (TautasForums.lv ir publicēti materiāli par ļoti daudzām tēmām). Iepazīstini ar TautasForums.lv domubiedru grupu administratorus. Izmanto citas Draugiem.lv iespējas

* Ja atrodies darbavietā, palūdz nobalsot arī savus kolēģus


Vairāk par TautasForums.lv jauno versiju lasiet:


 • Izskatās, ka spēkošanās būs sīva, jo arī no pirmās vietas atpaliekam tikai par ~200 balsīm.

 • Mans draugs Jānis no Indijas-Nepālas ceļojuma atveda šādu vēstījumu, kas, manuprāt, noder un noderēs:
  ——————————

  NEVER GIVE UP
  No matter what is going on
  Never give up
  Develop the heart
  Too much energy in your country
  is spent developing the mind
  instead of the heart
  Develop the heart
  Be compassionate
  Not just to your friends
  but to everyone
  Be compassionate
  Work for peace
  in your heart and in the world
  Work for Peace
  And I say it again
  Never give up
  No matter what is happening
  No matter what is going on
  around you
  Never give up

  /His Holiness the XIVth Dalai Lama/

 • Ivo, kāda ir TF apmeklējuma šī brīža (vasara- atvaļinājumu laiks) statistika vienā diennaktī? Cik mēs varētu kopā vēl balsu iegūt, ja katrs vēl pa rītdienu pieaicinātu 10 balsotājus?

 • Unikālo apmeklētāju statistika pēdējām 30 dienām:
  1 399
  2 592
  3 672
  4 565
  5 751
  6 565
  7 499
  8 527
  9 917
  10 960
  11 709
  12 978
  13 751
  14 406
  15 529
  16 618
  17 641
  18 615
  19 666
  20 817
  21 850
  22 441
  23 646
  24 573
  25 575
  26 713
  27 710
  28 495
  29 602
  30 600

  ————–
  Tas mazākais cipars, kas redzams GoStats banerītī ir unikālo IP adrešu skaits.. Tā kā katras iestādes izejošā IP adrese parasti ir viena, tad unikālo apmeklētāju skaits ir lielāks, kā unikālo apmeklētāju skaits.

 • Ja cilvēki būtu ļoti ļoti atsaucīgi, tad 6 tūkst. :)

 • Ja godīgi, tad nesaprotu, kādēļ balsu skaits ir tik neliels. Es pēc tam varētu saskaitīt, cik e-pasta vēstules esmu izsūtījis.. bet laikam cilvēki vienkārši apskatās un nenobalso..

 • Tādā gadījumā man ir aicinājums visiem, kas šobrīd apmeklē/apmeklēs TF lapu:

  Tas ir lieliski, ka Jūs esat izvēlējies/usies apmeklēt šo vietni- pašizaugsmes un sadarbības portālu tautasforums.lv! Šobrīd noris balsošana, kurā varam izteikt savu atbalstu TF jaunas versijas izstrādei un ieviešanai, kas paredz būtiskus vietnes uzlabojumus un papildinājumus, salīdzinot ar portāla pašreizējo versiju.

  Vēl šodien, šonakt un rītdien tieši katra Jūsu balss var būt izšķiroša zaļajai gaismai šim projektam. :)1915 balsojot jau ir uzticējušies, un tas nav maz, bet par maz, lai atbalsts būtu jau rokā.

  Tieši tāpēc KATRS NO JUMS TIEK AICINĀTS VĒL PIESAISTĪT 2-10 BALSOTĀJUS. Šobrīd paņemsim komentāru brīvdienas, meklēsim sazināšanās ceļus ar sev pazīstamiem cilvēkiem, radiem, draugiem, kolēģiem, paziņām,… :)

 • Šobrīd ir 1936 balsis.
  Ņemot vērā, ka balsot pa reizei mēs varam no katra telefona numura, portāla draugiem.lv, pašā pieticīgākajā gadījumā katrs varam jau dot 1-2 balsis, vēl piesaistot kādu- daudz vairāk. Ja tā darām visi, tad šis rezultāts mūs pašus vienkārši patīkami pārsteigs:) KATRA BALSS ŠOBRĪD ĻOTI NOZĪMĪGA!

 • cilvēki vienkārši apskatās un nenobalso.. << tur jau tas āķis.. apskatās, ieraksta kaut ko komentāros un ar to viss beidzas..diezgan grūti cilvēkus pierunāt uz kaut ko labu tāpat vien. bieži viņi sagaida, ka būs kaut kas pretī

 • :) nē, ir labi- balso, ja personīgi uzrunā, to tagad darīsim! Rezultāts aug, jau 2003 balsis, jau atkal esam piektie. Prieks, ka šo portālu apmeklē aktīvi cilvēki! Lai mums veicas! Tā turpinām!

 • Tikko Dr.lv sadaljaa “Ieteikt draugiem” palaidu aicinaajumu balsot + pievienoju draugu linku uz balsoshanu….. Cerams ka taa izdosies tautu daudz aktiivaak piesaistiit balsot,jo kad ienaacu saakumlapaa,man pobleemas radija tas kur nobalsot kameer atradu tikai te pie komentaariem…. :( Arii dr.lv mekleetaajs nebija paraak atsauciigs paliigs. Ierakstot “tautasforums” atdeve bija apalja nulle…

 • Vēlu vakarā, mēs bijām pamanijušies uzrāpties līdz 3. vietai. Balsis nāca klāt visu vakaru un turpina nākt. Pēdējo reizi apskatiju kopējo sarakstu un no 3. vietas šķīra tikai 20 balsis. Uzrunāti tika arī partijas Visu Latvijai domubiedri draugos.

 • Jā, ļoti derīgi ir uzrunāt cilvēkus arī Draugiem.lv domubiedru grupās. Paldies, Aija!

 • Draugi mīļie, uz doto brīdi atkal esam 3. vietā :)

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.