TautasForums.lv projekts LabieDarbi.lv konkursā var gūt panākumus!

TautasForums.lv projekts šobrīd atrodas augstajā 5. vietā, taču finansiāli atbalstīti tiek pirmie 4 projekti. TF lasītājs(a) Iciks - un, domājams, arī daudzi no Jums – ar savu aktīvo darbību pierādīja, ka iekļūt starp atbalstītajiem projektiem konkursā LabieDarbi.lv un tādējādi piesaistīt TF portāla jaunās versijas tapšanai nepieciešamo finansējumu ir iespējams. Iciks izsūtīja nelielu vēstuli portālā Draugiem.lv, un jau pēc dažām stundām balsu skaits palielinājās par 100. Pēc dažām dienām – jau par 600 balsīm! Tavs atbalsts un aktīva rīcība TautasForums.lv attīstībai ir vajadzīgs vairāk, kā jebkad.

Lūdzu arī Tavu atbalstu – nosūtīt visiem labajiem cilvēkiem, piemēram, šādu vēstulīti:

* * *

Atbalsti derīgu projektu. Tas neko Tev nemaksās! Tikai daži peles klikšķi.
* Draugos:
http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?selectedTab=7&project=58

* Vai:
http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/tautasforums-lv-iedzivotaju-pasizaugsmes-un-sadarbibas-portals.html

Pārsūti vēstuli arī citiem labiem cilvēkiem…


* * *

Virsraksts e-pasta vēstulēm (‘Subject’) varētu būt, piemēram, “Izdari labu darbu..

Labāk būtu, ja šo vēstuli Tu sūtītu katram adresātam atsevišķi, uzrunājot viņu personīgi. Izmantojamas visas saziņas iespējas.

Vairāk par TautasForums.lv jauno versiju lasiet:

TF jaunās versijas darba grupas vārdā pateicos visiem, kuri projektam jau izteikuši atbalstu!

Ar cieņu,
Ivo Verners


 • Aicinu visus pielikt pūles, savu radošo izdomu, lai atbalstītu mums visiem tik vērtīgo TF projektu- ieguldījumu nākotnei! To varam, ja labi gribam un nedaudz vēl pie tā piestrādājam!
  Rītdien nevarēšu pieslēgties, bet parīt no savas puses vēl piesaistīšu balsotājus:) To aicinu visiem, visiem, kas labprāt ielūkojas/ ielūkosies TF.
  Lai mums izdodas! Ivo, lai veicas!

 • Aicinu visus, kas atbalsta finansējuma nepieciešamību TF portāla jaunās versijas tapšanai, šīs pēdējās 5 dienas piesaistīt balsotājus! Nemaz tik daudz- apmēram 150 balsis vēl vajadzētu, lai tiktu līdz 4.vietai un atbalstam. Patiesi būtu žēl,ja nogulētu, viens uz otru gaidīdami, šo iespēju. Pieļauju domu, ka portālu dienā apmeklē daudz lasītāju. Ja katrs no tiem balsotu un aicinātu to darīt draugus, paziņas, tas neprasītu ne daudz laika, ne piepūles. Mans ieguldījums šodien ir 24 balsis.
  Ņemot vērā, ka balsot pa reizei mēs varam no katra telefona numura, portāla draugiem.lv, pašā pieticīgākajā gadījumā katrs varam jau dot 1-2 balsis. Cik zinu, daudziem ir pat vairāki telefoni (privāti/darba utt.), nemaz nerunājot par ģimeni. Tātad jau vairāk iespēju.Utt.:)
  Ko dos šis mūsu atbalsts, uzticēšanās? To var izlasīt gan šeit, TF, gan balsošanas lapā.
  Tie, kas te regulāri apgrozās, šo vietu ir atraduši kā savējo :)- dažādās finesēs- kā gudrību krātuvi, paslēptuvi, alu, pārsteigumu lādi, cīņu lauku, pašizpausmes vietu, labākas nākotnes kalvi, jūtu izpausmes vietu (A.B. gadījumā pret T.A):) Šeit ir daudz vērtīgu rakstu, gana daudz vērtīgu komentāru un sarunu.
  Šodien man nācās iepazīstināt ar TF, vērt vaļā šo vietni un patīkami pārsteigt, iepriecināt, ieinteresēt. Par to paldies Ivo un katram no jums, kas šeit raksta, publicējas. Es dzirdēju daudz atzinīgus vārdus un jutu ieinteresētību. Tas ir pelnīts kompliments TF komandai.
  Man šķiet, ka mani resursi jau ir izsmelti- apziņots visiem maniem draugiem, kas draugos.lv, aizsūtīts uz visām man pieejamām e-pasta, skaipa adresēm, jau nobalsojuši mani radi (tuvāki, tālāki:))) jau nobalsojuši arī kolēģi. Lai arī šķiet, ka vairs nav variantu, kāds vēl noteikti atradīsies, tik ne tik lielā daudzumā kā līdz šim.
  Ceru, ka manas aktivitātes jūs iedvesmos līdzīgi paplosīties kopēja labuma labad:) TF ir priekš cilvēkiem, kas grib ko gūt, dot, sevi pilnveidot, apmainīties domām, idejām, varbūt nākotnē vienoties uz kādu rīcību.
  Stafeti nododu tālāk aktīviem, ļooti atktīviem, ļoooti aktīviem TF atbalstītājiem. Pat, ja varat dot kaut vienu balsi, arī tas būs daudz. Šobrīd esam 5.vietā, mums ir 1115 balsis, vēl pa šīm dienām varam daudz ko paspēt!

 • Ideja tāda, ka draugos reģistrējušies var atrast tos savus draugus, kuriem vairāk savu draugu, un tiem palūgt saviem draugiem izsūtīt īso lūguma tekstu. Piemēram, šādu (ar visu hipersaiti):
  1. Atbalsti derīgu projektu. Tikai divi peles klikšķi. BEZ MAKSAS!
  http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?selectedTab=7&project=58
  2. Lūdzu, pārsūti vēstuli tālāk.
  ———————————————————
  Tēma jeb Subject: Izdari labu darbu!
  ———————————————————
  Tādu pašu tekstu var nosūtīt arī saviem paziņām pa parasto e-pastu.
  tieši tā darīja Iciks un vēl daži. Un rezultāti bija spoži! :)
  Ja vēlreiz kaut ko līdzīgu atkārtotu, godalga būtu rokā! Bet Iciks savus draugus jau izmantoja, tagad tas pats jāizdara citiem.

 • Īsi un kodolīgi: “Iciks savus draugus jau izmantoja…”… tas pats JĀdara citiem… Mērķis attaisno līdzekļus…
  ***
  Neapšaubāmi virsrakstā izteiktā apgalvojuma loģiskā forma ir patiesa – TF projekts šajā konkursā VAR gūt panākumus. Tomēr varbūtības kļūšana par īstenību vienmēr saistīta ar zināmiem nosacījumiem, gan šajā, gan visos citos gadījumos. Tāpēc, manuprāt, būtu tikai godīgi izteikt hipotēzi, ka ļoti iespējams, ka panākumu gūšanas izšķirošais posms šajā sacensībā nav saistīts ar copy-paste vai balsošanas podziņu spiešanas ātrumu un daudzumu, bet ar atbildību un drosmi atzīt un nosaukt dažas būtiskas lietas, par kurām runā sirdsapziņa… ja runā, protams.
  Varbūt tieši tagad ir īstais laiks, tagad vai nekad.

 • Šķiet, Agnese, Tu arvien esi garīgi slima, un slimīgi centies visvienkāršāko atbalsta meklēšanu interpretēt (sarežģīt) līdz tumšam sirdsapziņas mijkrēšļa stāvoklim, kādā acīmredzot pati eksistē. No visām dažādajām vārda “izmantoja” nozīmēm Tu, protams, automātiski izvēlējies zemāko iespējamo. Tā vietā, lai vienkārši atbalstītu Tautas forumu, Tu izvēlies meklēt tumšus motīvus un rakņāties slimīgās iedomās. Bet tas zemiskums nav manā nodomā, bet tikai Tavā slimajā iztēlē. Būsi pārkabalojusies, vai?
  Tikko viens demonizētājs (“Rasputins” Aigars) uzpūtās un uz laiku aizgāja, tā viņa vietniece Agnese klāt. :)
  Tas ir tik nožēlojami, Agnese! :(

 • Lūdzu, Jūs neapvainot vienam otru un nedusmoties.
  Arī man brīžiem pagrūti izprast, kādēļ Aigars, Agnese vai kāds cits domā un rīkojas tā, kā rīkojas.. Un šis gadījums ir viens no tiem, jo nedz es, nedz Iciks nevienu “neizmanto”.. tikai aicinām atbalstīt projektu TautasForums.lv. Katrs pats taču domā un ir lemtspējīgs, vai ne? Kāds cits tā vietā atbalsta Spēlfilmu “Soļi”.. vai hokeja inventāra iegādi. TF nav projekts, ar kuru parazitēt uz citu rēķina, bet gan tieši otrādi.. Tādēļ neredzu iemeslu, kādēļ arī pašiem emocionālākajiem cilvēkiem vajadzētu rasties kaut jel kādām bažām par piedalīšanos LabieDarbi.lv konkursā.

 • Sveiciens visiem! Esmu šeit jauna un atradu šo vietu neparastā veidā.. Bet nu domāju, te ir likts labs pamats un ar visu mūsu kopēju atbalstu viss notiks! ;)

 • Sveiks, aijuci! Prieks, ka atradi TF! Palīdzi mums pacelties uz augšu, savākt balsis, lai tiktu vismaz 4.-tie:)
  Tikko Jānis parādīja, ka labām domām ir liels spēks un liela ietekme. TF vienu brīdi bija nokritis uz 6.vietu, nu esam atpakaļ- 5., tomēr tas par maz, lai gūtu atbalstu, arī laiks ierobežots – 5 dienas.
  Visiem, visiem aicinājums sasparoties, atbalstīt TF ar bezmaksas SMS balsojumu vai diviem peles klikšķiem draugiem.lv!

 • Balsoju pati gan draugos, gan portālā labiedarbi.lv :) Ieliku saites draugos runā un facebook

 • Paldies, Aijuci, par atbalstu! Mums kopā izdosies, un arī satura ziņā šis tuvojošais rudenis iezīmēs TF pacēlumu. Nu jau jaunajā versijā! :)

 • Nu vairs tikai 100 balsu mūs šķir no 4. vietas! Paldies visiem!
  Diplomdarbs – spēlfilma “Soļi” gan cieši min uz pēdām… turpinu sūtīt e-pasta vēstules un uzrunāt cilvēkus Draugos.

 • Šajās dienās kā vēl nekad būs jāpieliek pūles, jo aktivizēsies daudzi. Ja mēs spēsim būt vienoti tik šķietami mazā darbiņā, tad varēsim arī vienoties un izdarīt vēl daudz ko vairāk un vēl nozīmīgākas lietas. Zināmā mērā tā ir mūsu vienotības un izturības, cīņas spara un labās gribas pārbaude. Nav svarīgi, cik mēs esam dažādi uzskatos, pārliecībās, bet svarīgi, ka varam kopā ko labu darīt, panākt un līdz ar to pat noticēt, ka varam!
  Atbalstām paši, aicinām to darīt pārējos! Esam vienoti šajā nodomā! Visas šīs dienas iespēju robežās ieliekam kā ieguldījumu šajā nodomā savu labo gribu un aktivitāti!

 • Es ar saviem domubiedriem aktīvi pievienojamies balsotāju pulciņam, iesaistīsim arī mūsu radus un draugus.
  Aigariņ manu mīļo, un Tu?
  Ar laba vēlējumiem, Tālavas Anniņa

 • Nu jau esam 4.-tie! :)
  Tagad gan jānoturas! :) Aicinām šīs 4 dienas tos, kas vēl nav nobalsojuši, pievienoties, atbalstīt! Katra balss ir svarīga.

 • ..par lamāšanos un CIEŅU VIENAM PRET OTRU…
  Citēšu fragmentus no vēstules, ko man atrakstīja ļoti jauks cilvēks, kuru es aicināju atbalstīt TautasForums.lv projektu:
  “Ivo! Tiešām visu cieņu Tavam projektam. Tu mēģini lietas mainīt. Un runāt par to, ko citi vēlas turēt noslēpumā. Par to Tevis priekšā – cepuri nost.

  Ko es personīgi nesaprotu un kādēļ es nevaru 100% atbalstīt Tavu projektu, vai to ieteikt draugiem, ir, to komentāru dēļ, kādi joprojām tiek rakstīti komentāru slejās. Pa lielam tie vēršas personīgi pret Aigaru un Agnesi. Ja Aigars vai Agnese ko tādu uzdrošinātos, tad kāds jau sen būtu parūpējies, ka Tu tos komentārus būtu izdzēsis. Jo to saturs, kāds šobrīd tiek izteikts (garīgi slima, tumsonības indikators, šaurpiere, demonizētājs…) ir zem katras kritikas. Un citās valstīs tiek saukts par atklātu mobingu.

  Ivo, normālā portālā tāda komentētāja ip adrese jau sen būtu bloķēta.

  Tu pats reiz rakstīji, ka mēs neviens neesam zelta gabaliņš. Un es tam piekrītu. Bet es nesaprotu, kādēļ TF’ā viens cilvēks var būt vienlīdzīgāks par otru?

  Es ceru, ka Tu neapvainojies, ja es Tev rakstu tik atklāti manas pārdomas. Es no sirds priecātos, ja kādu dienu TF tiešām sāktos produktīva un priecīga sadarbošanās. Un to es Tev un TF arī no sirds novēlu!”

 • Iespējams tas kādam būs paslīdējis garām, tādēļ atgādinu, ka jaunajā portāla versijā ir plānots iestrādāt tādu funkciju, kas ļaus pašiem portāla lasītājiem novērtēt komentārus, un, ja komentāru slikto vērtējumu skaits būs sasniedzis noteiktu skaitu, tad komentārs ‘aizvērsies’ un nebūs redzams, tādējādi man vienam nebūs jānodarbojas ar nesaprātīgo un nepieklājīgo komentētāju pieskatīšanu/audzināšanu, kas šobrīd man vienam vienkārši fiziski nav iespējams.

  Piebildīšu, ka ļoti labi saprotu citētās personas rūpes un arī es neatbalstu lamāšanos un, cik vien iespējams, uz to norādu komentāru slejās. ‘Komentāru jautājumu’ IR plānots atrisināt, taču bez cenzūras pielietošanas.

 • Var jau būt, ka šis “ļoti jaukais cilvēks” (lai arī mums anonīmais) patiešām grib labu un vienkārši nav iedziļinājies TF iekšējā konflikta garajā evolūcijā. Citādi viņam nāktos atzīt, ka tādi kā Aigars jau vairāk nekā 2 gadus nepārtraukti demonizē un apvaino TF autorus (Ošenieci u.c.) un komentētājus, apsaukā viņus par vergiem, zombijiem, fašistiem, piedēvē citiem zemiskus nodomus, ņirgājas, izdara nemitīgu publisku un ārpusTF spiedienu pret Ivo, manipulē, ar skaļiem ultimātiem un šķietami morāliem kodieniem mēģina izgāzt katru praktisku TF iniciatīvu utt.
  Ja runā par mobingu, tad tāds patiešām bija šā gada pavasarī, kad tika apspriestas vēlamās pārmaiņas komentēšanas kārtībā, un kad vesels bars cilvēku ar Aigaru priekšgalā masveidīgi uzbruka Ivo, viņu sauca par fašistu. Tie bija cilvēki, kas neko nebija ieguldījuši TF, nebija pastāvīgie komentētāji un pēc minētā mobinga atkal pazuda pavisam. Nu īsta lietussargu revolūcija. :)
  Kopš šā mobinga TF patiešām jūtami panīka.
  Arī šajā “ļoti jaukā cilvēka” vēstulē es redzu to pašu rokrakstu: šantāžu, sīkmanīgu, uz pilnu izpratni nebalstītu moralizēšanu, mēģinājumu šķelt TF veidotājus, ultimātu, mājienu, ka dažus komentētājus vajadzētu nobloķēt utt.
  Sak, Ivo, tu jau ļoti jauks zēns un cepuri nost tavā priekšā, noteikti Tevi atbalstītu, bet nevaru, kamēr ir šie daži komentētāji…
  Es domāju, ka šis “ļoti jaukais cilvēks”, kurš pat divus peles klikšķus nespēj izdarīt, lai atbalstītu alternatīvu mēdiju (iespēju pateikt to, par ko citur klusē), nav liels zaudējums. Jo ne jau tādi “moralizētāji” jelkad ir ko ieguldījuši TF.
  TF nevienam neliekas ideāls, un katram jārēķinās, ka te vienmēr parādīsies nepatīkami komentāri, jo cilvēki tiešām ir dažādi. Arī man daudzi komentāri šķiet nepatīkami un es parasti uz tiem nereaģēju. Bet Aigara un Agneses gadījumā runa ir par regulāru un ilgstošu kaitniecību. Var jau visu ko, bet tomēr katrai nekaunībai ir savs mērs. Un ja tādi ļauži organizēti spiež uz jau tā pārslogoto Ivo, es reizēm jūtu vajadzību nostāties pret šiem manipulatoriem.

 • Ja kāds grib redzēt mobingu, tad tas ir šeit, lai gan sākās dažus rakstus iepriekš. Konflikts brieda ilgi:
  http://www.tautasforums.lv/?p=1649
  ——————————————————–
  Tas “ļoti jaukais cilvēks” vienkārši melo un liekuļo, rakstot:
  “Tu pats reiz rakstīji, ka mēs neviens neesam zelta gabaliņš. Un es tam piekrītu. Bet es nesaprotu, kādēļ TF’ā viens cilvēks var būt vienlīdzīgāks par otru?”
  ———————————————————
  Kurš tad te ir “vienlīdzīgāks par otru”?
  Gan “ļoti jaukajam cilvēkam”, gan citiem ir tādas pašas iespējas komentēt un iesūtīt vai ieteikt savus (vai cita) rakstus, kā man vai jebkuram citam. Bet tikai tādi kā viņš šo iespēju (un personīgās vēstules) izmanto, lai izdarītu ultimatīvu spiedienu uz Ivo, kas ir šīs vietnes pašaizliedzīgs uzturētājs.

 • Jāni, pieļauju, ka tā ir, ka manis citētais cilvēks nav sekojis līdzi komentāriem un notikumu attīstībai pēdējos 2 gadus, taču tādā gadījumā mums ir vērts padomāt par to, kā portālu uztver tie cilvēki, kuri šeit ielūkojas retāk vai pat pirmo reizi.

  Un vispār, manuprāt, par Aigaru un Tevi daudz maz objektīvi varētu spriest tikai tie cilvēki, kuri ar Jums abiem ir tikušies, iepazinušies un vislabāk, ja ko derīgu kopā paveikuši ;).
  Tā kā esmu ticies ar Jums abiem, tad Jūs abi, manuprāt, esat ļoti labi cilvēki – jā.. atšķirīgi, taču ne ar sliktiem nodomiem. Tādēļ man nav viegli noskatīties uz šo kašķēšanos.
  Ar Agnesi esmu sazvanījies un sarakstījies pa e-pastu. Ar Iciku vēl nav bijis tas gods sazināties savādāk, kā tikai šeit – komentāru slejās.

 • Tas tieši bija mans sens arguments par komentāriem: kāds iespaids par TF radīsies cilvēkiem, kuri te ienākuši pirmo reizi, piemēram, izlasot Agneses komentāru zem šā aicinājuma atbalstīt TF “labo darbu” projektu?
  Jā, Agnese centās mest uz šo ieceri tumšu ēnu. Neko konkrētu jau nepateica, bet nezinošam lasītājam tas var radīt pietiekamas šaubas, ka te kaut kas nav īsti tīrs, vai ne?
  Protams, pret tādiem komentāriem nevar nodrošināties, bet jāsaprot, ka Agnese un Aigars nav kaut kādi nejauši komentētāji, kas nezina, par ko ir runa, bet gan cilvēki, kuri ļoti labi zina, kam iecerēts TF. Uz viņiem nevainības prezumpciju grūti attiecināt, jo viņi labi ZINA. Tātad atļaušos teikt, ka tā no viņu puses ir mērķtiecīga kaitniecība.
  Es zinu, ka Aigars personīgā saskarsmē prot atstāt ļoti labu iespaidu par sevi. Tu neesi vienīgais, kas šo iespaidu guvis. Zini, arī tirgus blēdis, kurš grib tev kaut ko iesmērēt vai izkrāpt no tevis naudu, prot atstāt labu sākotnējo iespaidu. Tur jau slēpjas viņa tehnikas atslēga! :)
  Taču šeit nav runa par prasmi atstāt labu personīgo iespaidu, kaut kur tiekoties. Te ir runa par TF darbību un attīstību. Tātad šai gadījumā mēs varam runāt un vērtēt tikai Aigara un Agneses rīcību TF. Un jo sevišķi par to, kādu iespaidu šī darbība atstāj uz tiem, kas TF ienākuši nesen (piemēram, Ainucis) un neko nezina par Aigara un Agneses “īpatnībām”, kuras TF izpaudušās jau ilgstošu periodu.
  Ja runājam par TF, nevis par īsiem personīgās saskarsmes momentiem, iespaidiem pēc kopīgas šnabja glāzes tukšošanas vai intīmiem sakariem, tad mēs ļoti labi varam spriest par Aigaru, Agnesi un Iciku. Iciks TF atbalstam sagādāja simtiem atbalstītāju, kamēr Aigars un Agnese tikai centās mest ēnu uz visu TF projektu.
  Un tas viss it sevišķi svarīgi šai periodā, kad TF ieskatās tie cilvēki, kuri domā, vai vajag atbalstīt TF projektu “labo darbu” kontekstā. Tieši uz viņiem (ne jau mani) bija vērsta šī Aigara un Agneses ēnas mešana. Viņi mērķtiecīgi sabotē TF attīstību! Un viņi nav nejauši, nezinoši komentētāji.

 • Tūlīt tu domāsi, ka esmu galīgi traks, Jāni, bet apņemos sarīkot kopīgu pasākumu… diemžēl nevarēšu aicināt uzreiz pilnīgi visus TF aktīvos cilvēkus, taču Jūs 4 gan ;). Tā varētu būt, piemēram, kāda talka Cēsīs.. Vai varbūt Jūs varētu vienkārši atbraukt atpūsties uz Cēsīm.. Varētu šoruden – atvasaras laikā..

 • Ja kāds nesaprot, ko es domāju saistībā ar Aigara “atbalstu” TF, tad palasiet viņa komentārus šeit:
  http://www.tautasforums.lv/?p=1792
  Ko tik viņš Ivo nepiedēvē: Orvela jaundomāšanu, naudas atņemšanu tiem, kam tā vairāk vajadzīga, IF veidošanu utt.
  Un tieši šo komentāru rakstīšanas periodā TF bieži ieskatījās tie, kurus Iciks un citi aicināja atbalstīt TF jauno versiju. Padomājiet, kāds iespaids šiem cilvēkiem varēja rasties par Ivo un visu TF projektu, izlasot murgainos Aigara apvainojumus un mājienus?
  Tā ka nebūsim naivi! Tā ir apzināta sabotāža un kaitniecība! Neatkarīgi no tā un it īpaši tāpēc, ka personīgās tikšanās periodā Aigars nu ļoti centās uz Ivo atstāt vislabāko iespaidu. Tieši šis “labais iespaids” nu jau ilgstoši neļauj Ivo objetīvi novērtēt patiesos Aigara motīvus.
  Lai šo rafinēto manipulācijas tehniku saprastu, palasiet Oskara Vailda pasaku par draugu. :)

 • :)Ivo, ceru uz tālāku sadarbību, varbūt kādreiz būs tas gods arī man ar Tevi satikties.
  Gribu pateikt paldies par vērtīgajiem rakstiem TF, kuru ir diezgan daudz. Šo vietni sāku apmeklēt tieši Jāņa rakstu dēļ. No visas šīs plejādes, kas tikko kā pieminēta, domāju, viņš visvairāk ir ieguldījis savu personīgo darbu, laiku – rakstot, tulkojot. Pārkopēt vai ieteikt kaut ko nav grūti nevienam, kas lasa, šķiro materiālus vai prot piespiest atsevišķus taustiņus klaviatūrā.
  Kas attiecas uz komentāriem par patikšanu un nepatikšanu- nekad un nevienam nevarēs 100% izdabāt, būt vienisprātis, lai arī šo komentētāju lielākā daļa piedzīvojusi laikus, kad visi gandrīz 100% balsoja un pie tam visu rezultāts bija ,,par”! :)))
  Pat tad, ja mēs visi te būsim gandrīz vienisprātis, tas būs kādai grupai neērti, jo šī ir alternatīva vietne, kas nekalpo nevienam kungam, nevienai partijai, ideoloģijai. (tieši tāpēc man te patīk). Labi, ka te jūtama virzība izaugsmei un ieinteresētība nedzīvot pa vecam un nesamierināties ar nesamierināmo:)
  Runājot par atsevišķiem komentāriem- apvainojumiem… Tas viss atkarīgs no katra cilvēka uztveres, emocionālā līmeņa, arī inteliģences, diskusiju pieredzes. Piem., man pie tā miera kodola likās nepieņemami zaimi,relikta apsaukāšana, es to pateicu, lūdzu atvainoties un kad sapratu, ka saruna turpināsies tādā pašā garā, nekavēju vairāk savu vērtīgo laiku, sapratu- tas nav to vērts. Protams, nav ētiski uzstādīt medicīnisku diagnozi, bet ja no komentāriem tā spiežas ārā? Tad lkm jāsūta labāk pie dvēseļu gana vai dr… :) vai paklusēt.
  Un nevajag šerpi bakstīt vienam uz otru. Domāju, ka te apgrozās pietiekoši gudra publika- gan tie, kas lasa un nekomentē, gan tie, kas lasa un komentē, gan tie, kas nelasa, bet tik komentē. Ar komentāriem TF arī atšķiras no citiem mietpilsoņu portāliem, kur daudzi ieraksta labi, ja teikumu, pie tam sākumskolas skolnieka līmenī vai galīgi nebaudāmu, ne pa tēmu utt. Jāātzīst, daža FT komentētāju neapmierinātība gudri pateiktā veidā manī ir izraisījusi ne tik smaidus, bet pat smieklus:)Ir pat te daži spārnoti teicieni, kurus ik pa brīdim nevilšus atceros un par tiem ķiķinu.
  Un nevajag arī bīties no citādiem uzskatiem, ja tā ir auglīga diskusija- tos var vairāk izprast un pat nonākt pie pārsteidzošiem, argumentētiem secinājumiem. Vai esat lasījuši pasaku, kur ganu zēns vienīgais pateica, ka karalis ir pliks? Visi, kaut arī to redzēja, iztopot karalim tik gudri māja ar galvu un teica, ,,vai cik skaistas drānas”:))) Tā, piem, te bija ar sarunu par ,,Latvijas nemācīšanu”. Pirmie komentāri par tēmu, tālāk pilnīgi mežā, ka tik kaut kas ierakstīts, iekopēts kopēšanas pēc, un tad, kad parādījās viedoklis, ka raksts ir tukšs, vēl kaut kas kaut ko pačivināja un visi pazuda kā nebijuši, hi-ha. Jo karalis bija pliks:)
  Protams, tagad galvenais ir domāt par izaugsmi, attīstību. Atkal esam piektie. Vēl vajag sasparoties!

 • Ar Aigaru esmu ticies vairākkārt un arī klātienē mēs esam vareni diskutējuši un nevaru teikt, ka viņš centās atstāt labu iespaidu uz mani. Kauties gan mēs nesākām :)). Viņš ir lielāks par mani, un es esmu pietiekoši saprātīgs ;)

 • Un, kas attiecas uz atbalsta aicinājumu, TF portālā gan Aigars, gan Agnese tam apzināti vai neapzināti lika bremzes, pie tam tieši pie tiem rakstiem, kas aicina balsot:(
  Es šodien uzrunāju cilvēkus pa vienam, kopā pie datora balsojām, atverām TF, lasījām šo rakstu un viens balsotājs izlasīja arī Agneses teikto par izmantošanu. Bija vnk nepatīkami. Tomēr nobalsoja.
  Šodien no manas puses, ko skaidri zinu, vēl 11 balsis.

 • Jā, atgriežamies pie aicinājumu sūtīšanas. Vēl raudzīšu uzrunāt cilvēkus Draugiem.lv domubiedru grupās un vērsīšos pie grupu administratoriem.. Maz gan esmu spējis veltīt laiku darbībai Draugos..

 • Paldies, Ivo!
  Uz Cēsīm es tiešām varētu aizbraukt, jo tūlīt sāksies atvaļinājums.
  Taču ar Aigaru un Agnesi kopā es nevēlos būt. Man ļoti grūti panest māksloti (falši) laipnas, bet samocītas situācijas ar cilvēkiem, kuri par katru cenu tiecas atstāt labu iespaidu.
  Ar Agnesi esmu sarakstījies vairāk nekā Tu. Sarakstes saturu neizpaudīšu, taču man radās pietiekams iespaids par šo personu, lai novērtētu viņas rosību TF.
  Un atkārtoju, man vairāk interesē viņu konkrētā darbība TF, nevis žesti šķietami brīva tusiņa apstākļos. man ir liela pieredze politiskā darbībā, un viņu rokraksts man ir ļoti labi saprotams. Ir bijušas daudzas līdzīgas saskarsmes.
  Es tiešām nevēlos ar šiem censoņiem sēdēt pie viena galda un pat roku viņiem sniegt. Tur būtu ļoti smaga, saspīlēta gaisotne, jo kopā būtu jābūt ļoti dažādiem cilvēkiem: Tev, kuru ļoti cienu un augstu vērtēju, un šiem nožēlojamajiem ziķerzeļļiem. :)

 • Šeit ir tik daudz labu materiālu, labu un domu, bet ja to visu nepārtraukti lies ar naidu, lamāšanos, pārmetumiem un visādām negācijām, tad beigās tas viss kļūs par zemē nomestu laiku un darbu. Vārdi un domas ļoti ietekmē lietu notikumu. Šobrīd šai vietai nepieciešamas labas domas, vārdi un darbi. Mērķis ir jau ar roku sasniedzamā attālumā, bet negatīvais to attālumu tikai palielinās!
  Un kā jau Ivo rakstija (nevaru nepiekrist)vajag iepazīt vienam otru tuvāk, mēģināt saprast. Mana personīgā pieredze liecina par to, ka iepazīstot kādu kaut nedaudz tuvāk, tu ieraugi viņā labo un tavas domas izmainās, attieksme izmainās.
  Piedomājiet pie saviem vārdiem pirms spiest uz podziņas [ievietot]. Ielieciet sevi to cilvēku vietā, kuriem tas adresēts.

 • Aijuci, Tava darbība vakar bija acīmredzama, laikam Tev daudz draugu:) Vai vēl vari piepalīdzēt, lai tiktu atpakaļ uz 4.vietu un TF lidotu ātrāk par ,,Putniem dabā”? :)

 • Visumā Tev, piekrītu, Aijuci, taču reizēm vajag arī atklāti izrunāties, atgriezties realitātē.
  Pozitīva domāšana (labāk teikt pozitīva attieksme) ir laba lieta, taču nevajadzētu krist arī tādā galējībā, kad tev kāds čurā acīs, bet tu priecājies par siltu lietutiņu. :)
  Starp citu, pozitīva domāšana, kas atrauta no realitātes, var novest pavisam neapskaužamās situācijās. Piemēram, pie globālās krīzes, kuru psiholoģiski sagatavoja vesela pozitīvās psiholoģijas komanda, kuras pūliņu apkopojums bija tik populārā grāmata un filma The Secret (Noslēpums), kas izdota arī latviešu valodā. Cilvēkiem iestāstīja, ka vajag tik iztēloties neierobežotu bagātību, un ar šo pozitīvās domas spēku bagātība tiks pievilkta. Kur nu palikusi šī iztēlotā bagātība? Labāk būtu lasījuši pasaku par Zelta zivtiņu. :)
  Protams, jānoskaņojas uz labiem darbiem un tos jāveic ar tīriem līdzekļiem, taču jārēķinās, ka uz pasaules tomēr ir arī ļauni darbi. Un mums ir tiesības no šā ļaunuma sevi un citus aizsargāt.

 • Visgraujošākā jau ir šī patērētāju attieksme: visi tikai prasa un izrāda savu neapmierinātību. Visi gaida, lai Ivo uztur serveri, taisa jaunas versijas, gādā par rakstiem, gādā par “tīriem”, nevainojamiem komentāriem, lai Ivo neguļ, neēd, izstiepjas un pārraujas uz pusēm, visiem parazītiem izpatīkot…
  Bet mēs tikmēr gudri pakritizēsim, izteiksim savas pretenzijas, iztirzāsim Ivo netīrās ambīcijas, atmaskosim Ivo fašistiskās tieksmes, analizēsim Ivo sirdsapziņu utt.
  Un Ivo tikmēr gandrīz vai Jēzu Kristu jāpārspēj, savus plosītājus un ķidātājus par draugiem jāsauc, jātaisnojas viņu priekšā, nemitīgi jālabojas, jāizpatīk…
  Pozitīvās domāšanas teroritus aicinu nokaunēties un beidzot pašiem ķerties pie kopīgā darba!

 • Iciks, nu atradu vēl šādas tādas iespējas, kur salikt info. Ceru, ka tas līdzēs.
  Janis_K, saprotu. Gan jau laiks rādīs kas ir kas. Mūsu pozitīvā attieksme mazinās negatīvo :) Protams nevar ļaut sev kāpt uz galvas, bet tici man tiem, kas dara kaut ko negatīvu, tas nāks atpakaļ ar divreiz lielāku spēku.

 • Nu tā mīlīši :) Uz doto brīdi esam atpakaļ 4 vietā :) Jauku visiem dienu

 • Putni dabā1490<1505 TF lūk tāda šobrīd starpība

 • O! Tiešam prieks! Vēl priekšā 3 dienas,turamies! :)

 • Labiedarbi.lv – sadaļā ,,jaunumi projektā” rakstīts:

  27.08.2010. Labiedarbi.lv:
  TautasForums.lv vai “Putni dabā”? – ko saki Tu?! – http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/?sort=votes&stype=d

 • Nu ko, diena jau pāri pusei un mēs joprojām turamies 4. vietā.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.