J.Ziedars: “Kur būsim 2017. gadā?”

Labklājības ministrija ir izstrādājusi Ģimenes valsts politikas pamatnostādnes 2011.- 2017. gadam (.PDF dokuments. Tā atvēršanās var ilgt vairākas sekundes) un aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par Ģimenes politikas veidošanu. Ņemot vērā, ka valsts atjaunotās neatkarības 20 gados Latvijas iedzīvotāju skaits ir samazinājies par 500.000, no 2,7 miljoniem uz 2,2 miljoniem, šim dokumentam jāpievērš vislielākā vērība, jo tas būs noteicošais valdības iedzīvotāju politikas dokuments.

Izlasot dokumentu no viena gala līdz otram, kļūst skaidrs, ka šīs valdības politika nākošiem 16 gadiem paredz līdzšinējo tautas genocīda turpināšanu. Tā kā beidzamos 20 gados caurmēra iedzīvotāju zudums valstī bija 25.000 gadā, tad paredzētās politikas turpināšana nozīmēs 16×25.000=400.000 cilvēku zudumu, respektīvi Latvijas iedzīvotāju skaita samazināšanos no 2,2 miljoniem uz 1,8 miljoniem. Tā kā latvieši sastāda ap 56% no iedzīvotāju skaita, tad var sagaidīt, ka 2017. gadā latviešu būs vairs tikai ap 1,0 miljons. Demogrāfi saka viens miljons ir tautas un valodas pastāvēšanas beigu neatgriežamības robeža. Tātad Latvijas Republikas Labklājības ministrija plāno nodrošināt latviešu tautas iznīcināšanu jau līdz 2017. Tie nav ne krievi, ne citi kādi okupanti. Tie ir paši latvieši, pašas Latvijas valsts ministrija, kas to plāno izvest dzīvē, pašu latviešu nodokļu apmaksātu. Vareni, vai ne!

Šim pareģojumam, jeb kā Latvijā saka – prognozei, pamatā ir fakts, ka proponētās valsts politikas pamatnostādnes gan piemin zemo dzimstību valstī, bet nesatur dzimstības veicināšanas pasākumu plānus tautas pašatražošanās līmeņa sasniegšanai zināmā laika sprīdī. Tas bija 2005. gada septembrī, kad tā laika Labklājības ministre Dagnija Staķe izskaidroja, ka Labklājības ministrijas nolikumā nav paredzēta dzimstības veicināšana, un tādēļ ministrijai nav līdzekļu šāda pasākuma finansēšanai. Ar šādu priekšlikumu esot jāvēršas Saeimā, kas lemtu par priekšlikuma vēlamību un pozitīva lēmuma gadījumā noteiktu, kurai ministrijai būšot šis jautājums jārisina un paredzētu attiecīgu budžeta dotējumu (J. Ziedars, grāmata “Šūpo šūpuli”). Ja šodienas plānotajā valsts politikas pamatnostādnē dzimstības veicināšana nav ietilpināta, tad tas nozīmē, ka Saeima vēl arvienu nav nākusi ar attiecīgu nolikumu.

Rakstu sērijā par mūsu “Šanu” (AL 19.05.10) AT saka, ka Saeimā balsošana notiek pēc pavēles. Interesanti, kurš ir tas, kas ir pavēlējis iznīcināt latviešu tautu? Bijušā Labklājības ministre Dagnija Staķe nāca no ZZS partijas. No tās pašas partijas nāk pašreizējais Labklājības ministrs Uldis Augulis un beidzot Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem arī ZZS karte. Vai Latvijas un latviešu tautas iznīcināšana ir ZZS partijas politika, jājautā ZZS frakcijas vadītājam Saeimā un LZS vadītājam Augustam Brigmanim, LZP partijas priekšsēdētājam Raimondam Vējonim un tās partijas “sponsoram” Aivaram Lembergam?

Prasīsim viņiem paskaidrojumus!


Jēkabs Ziedars


 • Kā esmu rakstījis jau vairākkārt, tad visiedarbīgākais veids, kā tautām atjaunot savu dzīvo spēku – panākt, lai cilvēki saprastu, ka jāmaina dzīvesveids uz tādu, kas būtu veselīgāks, gan vērtējot fiziskos, gan garīgos apsvērumus. Tātad – tuvāk dabai.. Protams, tas neattiecas uz tām tautām, kurām stipras reliģiskās un ģimeniskās tradīcijas.. kuras var dzīvot taboros, pa 12gab. vienā istabā, neatkarīgi no pasaules malas, neintegrējoties citās kultūrās.
  To var izdarīt:
  1) izglītojot sabiedrību
  2) ar administratīviem līdzekļiem, piem., nodrošinot cilvēkus ar zemes iztikas minimumu (skat. Brīvezemes likumu – http://www.tautasforums.lv/?p=1648)
  …. viss pārējais būs tikai tukšu salmu kulšana..

 • Ivo,
  vēsturiski var redzēt, ka jebko (tai skaitā atjaunot mistisko tautu “dzīvo spēku”) var izdarīt ar šādiem līdzekļiem:
  – valstiskā/pašvaldību/NWO līmenī – ar nodokļu uzlikšanu (piemēram vecpuiša nodoklis)
  – valstiskā/pašvaldību/NWO līmenī – ar finansiālu vai savādāku stimulu – maksāt lielus ģimeņu pabalstus
  – valstiskā/pašvaldību/NWO līmenī – ar likumu, noteikumu un sodu palīdzību (kā Ķīnā – viena bērna politika) – Latvijā sods par to, ka nav bērni
  – valstiskā/pašvaldību/NWO līmenī – propagandu milzīgā apjomā un ilgā laika periodā – tā kā padomuju savienībā, kad cilvēki bija ieprogramēi tā, ka raudāj, kad Staļins nomira :D
  – pašizglītojoties, kļūstos pašpietiekamam
  – darbojoties un organizējot sabiedriskas organizācjas par attiecīgo tēmu, kā piemēram Zemes Draugi, tāpat var būt arī organizācija Tautas Atjaunotais Dzīvai Spēks vai kaut kas tamlīdzīgs – nosaukums nav svarīgs, galvenais ir aktīva sabiedriska darbība un līdzekļu piesaistīšana organizācijas mērķu sasniegšanai
  – protams arī iesaistot tos (uzņēmumus, akciju sabidrības, starptautiskās korporācijas), kuri tanīs saskata peļņas iespējas – jo vairāk cilvēku, jo lielāks patēriņš, jo lielāks apgrozījums, jo vairāk peļņa.

 • Aigar,
  pirmie punkti tev padevušies aukstā antropoloģiski Ķīliskā stilā ;), kad cilvēki tiek uztverti kā ‘kustoņi’ (R.Ķīlis lekcijā minēja, ka viņš “pēta kā cilvēki kustas – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē”). Protams, arī tādi pasākumi dod kaut kādu rezultātu, bet savas domas nemainu un saku, ka manis piedāvātie priekšlikumi dotu visievērojamāko un visnoturīgāko rezultātu, jo te nav runa par īslaicīgu labumu, bet par daudz nopietnāku jautājumu izpratni.

 • :)
  Vai tavā rīcībā ir informācija un pierādījumi tam, ka cilvēki nav kustoņi? Kā tu zini, kas viņi ir? Vai esi kādreiz iedomājies, ka tu esi vienīgais cilvēks uz pasaules, bet visi pārējie ir roboti, kas ļoti labi, pārliecinoši un pilnībā ticami izturas, kā cilvēki?

 • Interesants ievads līdz brīdim, kad izlasīju:
  “..nākošiem 16 gadiem paredz līdzšinējo tautas genocīda turpināšanu” Tad sapratu, ka šis ir kārtējais gaudu raksts, kurš neko nepiedāvā. Kā zināms socilais budžets var tērēt tik cik nopelna, tātad vai nu ir vairāk jānoplena vai mazāk jātērē. Vajag piedāvāt konkrētas lietas, piemēram: lai mazinātu netaisnību ir nepieciešams nodokļa sloga izlīdzīnāšana, bet par to šajā rakstā nav runāts un arī neredzu Jēkaba Ziedara parakstu šajā sarakstā: http://www.kreisie.lv/paraksties/?visi_paraksti
  Vēl es uzskatu, ka vajag ieviest obligāto veselības apdrošināšanu, tā pasargās mazturīgos un stimulēs maksāt nodokļus.
  Un vēl es domāju, ka ieņēmumus no NĪ kuru pārsniegtu noteiktu slieksni vajadzētu novirzīt reģionu infrastūktūras attīstīšanas projektiem. (Piemēram, no villas Jūrmala tikai 80% atstāt pašvaldībai, bet par tiem 20% sakārtot pieturas un uzlikt futbola vārtus kaut kur Elejā.) Šobrīd ienākumu līmenis krasi atšķirās starp laukiem un pilsētām, tad kādu vidējo pabalstu mēs gribam? Savukārt demogrāfijai par labu nāktu, ja cilvēki dzīvotu mazāk urbanizētā vidē.

  Viena no mūsu nācijas problēmām ir tas, ka mēs kritizējam citus, nevis papildinām viņu viedokli ar savējo un neiesakām labākus risinājumus.

 • Paldies, Mārtiņ. Skarbi tu raksti, bet lielā mērā piekrītu. Tāda jau arī ir tā doma, ka komentāru autori var rakstu papildināt ar rīcības idejām. Nākamie soļi – idejas apkopot, publicēt, uzlabot un pa vienai īstenot..

 • >Ivo Verners:”(..) un pa vienai īstenot”
  Alvis Hermanis:”Bet vislabāk jūtas tie, kuri apjēguši, ka nav ko katru vakaru lūkoties zilajos ekrānos un plēst matus skatoties ‘Panorāmas’ ziņas. Labāk rūpēties par savu ģimeni, mājām, darbu, draugiem. Tie ir pamati, pie kā pieķerties un turēties.” (LA, 14.04.2010,Par melnu pienu un Visumu).
  - LABS IETEIKUMS, manuprāt – īpaši pašlaik, ka 10.Saeimas vēlēšanu aģitācijas laiks. Strādā aģitatori arī virtuālajā vidē – lai veicas viņiem !

 • Padomā, Aigar, vispirms pats,
  - kādas atšķirības ir starp cilvēku un citiem planētas apdzīvotājiem,
  - iedomājies visu planētu kopumā… kādas katram Zemes iemītniekam īpašības, spējas.. tad arī aizdomāsies par to, kāds mums katram uzdevums.

  Vai, tavuprāt, ‘mūsu vieta’ ir iekarot, piesārņot, iznīcināt, vienam otru apkaut… vai tomēr esam uz ko vairāk spējīgi?
  - pēc tam der aizdomāties par to, ka katrā no planētas nostūriem ir savi apstākļi, ka esam dažādi – atkal ar savām priekšrocībām, saviem trūkumiem, savu dabas/pasaules izpratni, savu dzīvesziņu…

  Vai esmu iedomājies, ka viens pats dzīvoju starp robotiem? Neesmu, jo man pietiek ar pašreizējo – reālo situāciju, kad mēs visi lielākā vai mazākā mērā dzīvojam hipnotiskā stāvoklī un lielākā vai mazākā mērā rīkojamies kā ieprogrammēti roboti – pildām tās funkcijas, kuras mums deleģētas, ‘piemirstot’ kārtību, pēc kuras funkcionē daba, Zeme, Visums.. kā rezultātā notiek tas, kas notiek.

 • >Ivo Verneram skolā Raini spieda ”mīlēt” ?
  - ”Priekš citiem darbodamies attīsti, pats savus spēkus negurstošā cīņā – un mūžīgs darba lauks būs tavā varā,
  un mūžīgs jaunots spēks un ieroči” (Pats).
  - Ko Rainis ar to gribēja pateikt/izteikt? – jautāja man latviešu&literatūras skolotāja.
  – LAIKA FAKTORS strādā skarbo ”veco zēnu” (K.Gerhards, LA)labā, jo kamēr vieni apkopo, publicē un virtuālajā sfērā uzlabo, tikmēr jau citi reālajā īsteno savus nospraustos mērķus ???

 • Edge: ‘kamēr vieni apkopo, publicē un virtuālajā sfērā uzlabo, tikmēr jau citi reālajā īsteno savus nospraustos mērķus’

  Edge, es TIEŠI par to pašu. Bez reāliem darbiem nekas nebūs. Vai par TF jauno versiju jau nobalsoji? Cik cilvēkus informēji, ka jaunajā TF versijā tiks organizēta darba grupu veidošana, kas īstenos konkrētus darbus?

 • Labi, labi, Ivo. Es saprotu – esmu ar tevi, tikai gribēju zināt, kāda, tavuprāt, ir loma valsts aparātam/politiķiem, ja ne ar nodokļu/pabalstu/sodu mehānismu regulēt procesus valstī? Zemes iztikas minimums arī ir savā ziņā pabalsta/likumdošanas mehānisms. Tikai jautāju – neapšaubu.

 • manuprāt jebkuram, kuru uztrauc tautas skaita samazināšanās, ir jādara acīmredzamais. t.i., mazāk muldēt un mazāk skatīties uz valdību, bet personiski rūpēties un strādāt, lai tiktu radīti jauni latvieši.

 • Zeidartam. Ja beigsim sapņot un padomāsim par dzimstības ietekmēšanas iespējām un mazu tautu saglabāšanos lielu tautu vidū, tad atminēsimies civilizācijas vēstures pieredzi:
  1.Maza tautiņa saglabāties var tik ilgi, kamēr tās ģenētiskie un ekonomiskie rādītāji ir labāki par kaimiņu rādītājiem, un ir atbilstošs ģeogrāfisks novietojums.
  2.Ģenētikā ir svarīgāka kvalitāte un postoša ir daudzskaitlīgā iedzimtā aprobežotība vai invaliditāte. Cik % latviešu bērni dzimst pavisam normāli? Reiz dzirdēju-10%.
  3.Visaptverošais narko biznes, visvairāk šobrīd alkohola un tabakas biznes, kurus centīgi atbalsta valsts institūti, iedarbojas tikpat graujoši uz ģenētiku kā pasaules karš.
  4. Mūsdienu medicīna sagrauj dabisko cilvēku atlasi ar to vien, ka neveiksmīgi dzimušiem rada vairošanās iespējas.
  5. Vientiesīgi “politologi” aicina uz lielu vairošanos jebkurā kvalitātē, lai sanāktu “viens ar arklu un desmit ar karoti”. Vai esat redzējuši to vecāku ciešanas pie bērna-invalīda. Un valsts budžeta zaudējumi turklāt. Šis stāsts ir vēl par mazāko pusi un, tomēr, no tā jau varam secināt:
  1. Bez zinātniskas, valstiskas dzimstības kvalitātes vadības latvieši strauji deģenerēsies un Latvijas valsts pagaisīs.
  2. Ja zivs pūst no galvas, tad Latvija pūst no aprobežotiem un atkarīgiem (no oligarhiem, alkohola u.c.) SAEIMAS deputātiem!
  3. Valsts pārvalde nav savienojama ar oligarhiem. Iespējams interešu konflikts.

 • >Ivo Verners
  - Par reāliem darbiem REĀLAJĀ pasaulē runā/raksta Alvis Hermanis, taču Ivo V.,iespējams, nav sapratis atšķirību starp reāliem darbiem reālajā un virtuālajā pasaulē (spriežu pēc jautājuma par informēšanu).
  Tāpēc atkārtots kopī-peists par reālajiem darbiem reālajā pasaulē –
  Alvis Hermanis:”Bet vislabāk jūtas tie, kuri apjēguši, ka nav ko katru vakaru lūkoties zilajos ekrānos un plēst matus skatoties ‘Panorāmas’ ziņas. Labāk rūpēties par savu ģimeni, mājām, darbu, draugiem. Tie ir pamati, pie kā pieķerties un turēties.” (LA, 14.04.2010,Par melnu pienu un Visumu).
  – LAI aktuālākos darbus varētu paveikt savlaicīgi reālajā dzīvē/pasaulē, tad pat visu rakstu iesaku izlasīt – ieguglējot viegli atrast – PAR MELNU PIENU UN VISUMU

 • Hermanis sakarīgs džeks un pareizi saka, bet, ja tev, Edge, rodas aizdomas, ka es neesmu sapratis atšķirību “starp reāliem darbiem reālajā un virtuālajā pasaulē”, tad atļaušos apgalvot, ka
  1) tu neesi pat iepazinies ar to, ko aicināju tevi iepazīties, vai arī neko nesaprati, jo pretējā gadījumā ko tik absurdu nerakstītu;
  2) nesaproti, ka katram mums ir savi uzdevumi. Mums ir jāsadarbojas katram darot to, kas jādara konkrētajā vietā un laikā;
  3) ar lielu varbūtību neesi informēts par visiem maniem darbiem (ja esi, tad laikam gan man jāsāk uztraukties ;))

  Iespējams, ka šī preses relīze vairos izpratni – http://www.tautasforums.lv/ZDocs/100805_TF2_PresesRelize.doc

 • Virsrakstā minēts 2017. gads, tagad būs – 2011. gads. Man iznāk 6 gadi, bet rakstā pieminēti aprēķini par 16 gadiem???
  Lai nu kā, pieņemsim, ka tas mūs sagaida 2027. gadā.

  Neliels un rūkoš iedzīvotāju skaits nevar celt valsts ekonomiku un atlikušo iedzīvotāju labklājību. Katrs Cilvēks (valsts iedzīvotājs) ir gan patērētājs ar savām vajadzībām gan darbaspēks, kas saražo vērtības citiem. Jo vairāk iedzīvotāju, jo vairāk patērētāju = lielāks pieprasījums = lielāks darbaspēka patēriņs (piedāvājums) = attīstība.

 • >Ivo Verners
  - Neesmu iepazinies (laika faktors),taču ceru, ka A.Hermaņa ieteikumu par darbiem reālajā pasaulē drošā pamata veidošanā šodien esi ņemis vērā (t.i. parūpējies par…) ?

  RX – ŠITO ķēdīti jau ir izmēģinājušas R-Eiropas valstis, tikai kā pirmo rakstot – JO vairāk IMIGRANTU…..Taču, ak, vai – automātiski tas nenodrošina to attīstību.Francija, Itālija, Spānija, Grieķija, īrija – globālā krīze atklāj rada vienu probļēmu pēc probļēmas (par ASV nerakstu – tur Arizonā/Teksasas štatā jau sienu uz robežas ar Meksiku ceļ)

 • Tiem, kam vāji nervi, neskatīties. Kaut gan tas ir tikai mākslas darbs par tēmu, kā Irākas bērnus Irākā izmantoja lauku atmīnēšanai.
  http://vimeo.com/11219730

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.