Čārlijs Čaplins

Atvainojiet, bet es nevēlos būt ķeizars. Tas nav mans bizness. Es negribu lemt vai iekarot kādu. Es gribētu palīdzēt ikvienam, ja iespējams, ebrejam, neebrejam, nēģerim, baltajam.

Mēs visi vēlamies palīdzēt viens otram. Cilvēki tādi reiz ir. Mēs vēlamies dzīvot viens otra laimē, nevis viens otra postā. Mēs negribam naidu un nicināt viens otru. Šajā pasaulē ir iespējas ikvienam, un labā Zeme ir bagāta, un var dot ikvienam. Mēs varam dzīvot brīvībā un skaistumā, bet mēs esam zaudējuši savu ceļu. Alkatība ir saindējusi cilvēku dvēseles, tā ir aizbarikādējusi pasauli ar naidu, ir iemānījusi mūs postā un asinsizliešanā.

Mēs esam attīstījuši ātrumu, bet mēs esam ieslēgušies sevī. Mašīnas, kas rada pārpilnību, ir atstājušas mūs pilnus ar vēlmēm. Mūsu zināšanas ir devušas mums cinismu, mūsu gudrība darījusi mūs nelaipnus. Mēs domājam pārāk daudz un jūtam pārāk maz. Vairāk nekā mašīnas, mums ir nepieciešams cilvēciskums. Vairāk nekā gudrība, mums ir nepieciešama laipnība un maigums.

Bez šīm īpašībām, dzīve būs vardarbīga un viss tiks zaudēts. Lidmašīnas un radio (internets un telefoni) ir saveduši mūs tuvāk kopā. Šie izgudrojumi kliedzot lūdz pēc cilvēku labsirdības, lūdz pēc vispārējas brālības, pēc mūsu vienotības.

Pat tagad mana balss sasniedz miljonus visā pasaulē, miljoniem izmisušus vīriešus, sievietes un bērnus, kuri ir sistēmas, kura spīdzina cilvēkus un apcietina nevainīgos, upuri. Tiem, kuri var dzirdēt mani, es saku, izmisums neeksistē. Posts, ko piedzīvojam, ir pārejoša mantkārība un to cilvēku rūgtuma izpausme, kuri baidās no cilvēku attīstības.

Cilvēku naids beigsies, un diktatori mirs, un vara, kas atņemta no iedzīvotājiem, atgriezīsies pie visiem cilvēkiem. Un tik ilgi, kamēr cilvēki mirs, brīvība nekad neiznīks. Karavīri! Neatdodiet sevi brutāliem cilvēkiem, kuri jūs nicina, paverdzina jūs, kuri diktē kā jums dzīvot, ko darīt, ko domāt un ko sajust, kuri jūs dresē, liek jums ēst noteiktas lietas, izmanto jūs kā liellopus, izmanto jūs kā lielgabalu gaļu. Nedodiet sev šiem mākslīgajiem cilvēkiem – mašīnu-cilvēkiem ar mašīnu prātiem un mašīnu sirdīm!

Jūs neesat mašīnas, jūs neesat liellopi, jūs esat Cilvēki! Jūsos ir mīlestība pret cilvēci jūsu sirdīs! Jums nav naida! Tikai nemīlētie ienīst, nemīl un ir nedabiski. Karavīri! Pārstājiet cīnīties par verdzību! Cīnieties par brīvību!

Septiņpadsmitajā nodaļā Sv. Lūkas ev., ir rakstīts, ka Dievs atrodas cilvēkos, nevis vienā cilvēkā, ne cilvēku grupā, bet visos cilvēkos! Ar jums! Jums, cilvēki, ir pilnvaras, pilnvaras izveidot mehānismus, pilnvaras izveidot laimi! Jums, cilvēki, ir tiesības padarīt šo dzīvi brīvu un skaistu, lai padarītu šo dzīvi par brīnišķīgo piedzīvojumu.

Demokrātijas vārdā ļaujiet mums izmantot šīs pilnvaras. Ļaujiet mums visiem apvienoties. Ļaujiet mums cīnīties par jaunu pasauli, pienācīgu pasauli, kas dos cilvēkiem iespēju strādāt, kas dos jauniešiem nākotni un vecumā drošību. Solot šīs lietas, brutālie piekļuva pie varas. Viņi meloja! Tie nepildīja solījumus. Viņi NEKAD to nedarīs! Diktatori atbrīvo sevi un paverdzina cilvēkus. Tagad ļaujiet mums iet cīņā, lai izpildītu šo solījumu. Ļaujiet mums cīnīties, lai atbrīvotu pasauli! Nojaukt nacionālos šķēršļus! Raidīt prom alkatību, naidu un neiecietību! Laidiet mūs cīņā par saprātīgu pasauli, pasauli, kurā zinātne un progress būs pieejams visiem cilvēkiem un kalpos, lai cilvēci darītu laimīgu.

Teksts angļu valodā pieejams YouTube.


Tulkoja un iesūtīja Aigars Brūvelis


 • Viedo beigās ir Alekša (kurš ir savā ziņā malacis) sakāmais:
  Pretošanās nav veltīga. Mēs ŠO VISU uzvarēsim. Cilvēce ir pārāk laba. Mēs neesam neveiksminieku bars. Mēs celsimies kājās, mēs būs Cilvēki! Mēs iekarsīsim par patiesām lietām, par lietām, kurām ir nozīme – Radošumu un Enerģisku Cilvēka Garu, kurš Atsakās Pakļauties.

 • Aigar, man patiess prieks, ja tu tiešām tā pats uzskati, jo arī es tā domāju. Tomēr nevaru nenorādīt, ka tevis rakstītajā saskatu pretrunas ar ZeitGeist kustību un Venus project, par ko esi dedzīgi rakstījis, jo, kā bija atradis Jānis, tad viens no galvenajiem ZeitGeist kustības iniciatoriem pauž pat tādu domu, ka “lēmumu pieņemšanu vajadzētu uzticēt lieldatoram”. Vai tev nešķiet, ka pārlieku liela “uzsvaru likšana uz tehnoloģijām” var cilvēkus vēl vairāk attālināt no cilvēcības? Vai, tavuprāt, nepastāv bīstami riski, ja cilvēce nekritiski pieņemtu un ieviestu dzīvē visas Venus Project idejas?
  Vēl tik varētu norādīt to, kas jau daudzkārt rakstīts, ka ‘cīņa pret’ nav efektīva. Tāpat arī derētu paskaidrot sīkāk ‘celšanos kājās’, citādi var rasties pārpratumi ;)

 • Ivo,
  man patiess prieks, ka atsāc diskusiju par VP.
  Vai izstāstīsi kādu konkrētu piemēru par to, kas tev traucē pieņemt šo faktu, ka dators pieņem lēmumu? Piemēram, vai tev ir problēmas ar to, ka Lielajā Britānija dažas spēkstacijas ir bez cilvēku darba spēka – pilnībā automatizētas, datorizētas – to ražošanas intensitāte ir atkarīga no pieprasījuma? Vai tu labāk gribētu, ka cilvēki manuāli to dara?
  ———-
  Es piekrītu Čārlijam, ka tehnoloģijas kliedz pēc cilvēku labestības. Vai tu domā,ka daba nav tehnoloģija, kā bioloģisks mehānisms? Vai tā biotehnoloģiski nodrošina tavu eksistenci – O2, H2O, pārtiku? Vai Zināšanas jebkuras ir tehnoloģija?
  ———-
  Kā tu domā, vai no cilvēcības cilvēkus attur cilvēki vai tehnoloģijas?
  Vai tehnoloģijas, ja pareizi izmantotas, var palīdzēt izraut cilvēku no verdzības?
  Vai būs vajadzīgi labestīgi cilvēki, lai radītu un izplatītu šādas tehnoloģijas?
  ———-
  Vai riski ir šobrīd ar to, ka lēmumu pieņemšana ir uzticēta cilvēkam?
  Nu, piemēram, ASV karadarbība noris bieži vien šādi. Cilvēks Pentagonā sēž un ar attālinātas vadības bumbvedēju ielido Irākā vai Afganistānā un nogalina visus, kas pagadās (saucas Drones).
  Kā tu domā, vai ir daudz vieglāk, lētāk un ātrāk uzspridzināt un nogalināt, nekā satikties un vienoties?
  ==========
  Vai ir iespējams, ka tu pats pajautā Aleksim, ko viņš ar savu sakāmo domāja, jo es nezinu, kas viņam bija padomā, kad viņš bļāva par celšanos kājās?
  ———-
  Tad vēl. Par VP.
  VP ir emergent sistēma. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tā ir mainīga un pilnveidojama, nemitīgi topoša – tieši kāda ir atkarīgs no mums – Žaks tikai iedod pamatprincipus pēc kā vadīties tehnoloģiskā, sociālā un vadības jomā.

 • Esmu par
  - lietu dabiskās kārtības izzināšanu,
  - par cilvēces uzdevuma šajā vienotajā veselumā noskaidrošanu,
  - tehnoloģiju saprātīgu pielietošanu, pilnībā apzinoties, kas ir, kas nav saskaņā ar dabisko kārtību

  Uzskatu, ka cilvēce (vismaz lielākā daļa un runa ir par mūsdienu civilizāciju) ļoti maz ir izzinājusi par šo visu. Kāds no mums ar savu pieredzi ir ‘pieskāries’ un guvis apjausmu, ka ‘tajā kaut kas ir’ – par dvēseli, par domu spēku, kopējo informatīvo lauku, mīlestību utt., bet patiesībā mēs 21.gs. iedomīgie gudrinieki par to visu zinām gaužām maz.. tā vietā maucam kā aptrakuši, spīdīgā metāliņa – zelta – apžilbināti. Nauda un zelts ir vienīgais virzītājspēks un cilvēces ‘lielais uzdevums’. Vai tas ir viss? Vai uz neko vairāk neesam spējīgi?

  Runājot par datoru.. zini, lai arī ir līdzības, tomēr ir būtiska atšķirība starp datoru un cilvēku. Dators pavisam noteikti ir bezdvēselisks, nejūtīgs veidojums, kurš nepazīst mīlestību. Tā pamatuzdevums ir ‘skaitļot’. Neironu tīkli ir/būs advansētāki, taču arī tie veiks uzdevumus, kurus tiem uzdos cilvēki (vēl tik trūka, ka uzdevumus noteiks datori). Ja vienīgais uzdevums būs – ‘racionālāk par jebkuriem līdzekļiem’, tad tik tiešām iegūtais rezultāts var būt
  - nevis dabiski audzēta pārtika, bet ĢMO vai pat ogļhidrātu, taukvielu, olbaltumvielu, minerālvielu un vitamīnu masa (jo tas būs racionālāk)
  - nevis mīlestībā radīts bērns, bet gan gēnu selekcija laboratorijā (varēs taču iegūt kvalitatīvāku biorobotu)
  - ne tikai pase, katram piedzimstot, bet gan čips (jo tas būs racionālāk)
  utt.

  Jebkurā gadījumā vispirms ir augsti attīstīts Cilvēks un tikai tad tehnoloģijas… Vai saproti manas bažas?

 • Atradu šodien īsu atziņu:

  Материальные интересы должны быть подчинены моральным и нравственным, иначе население самоуничтожится.

 • Ivo, tu esi kukū. Es nevis apsaukājos, bet diagnosticēju :D
  ——
  Es esmu un mani draugi un paziņas ir pietiekami attīstīti Cilvēki, lai pievērstos (paralēli turpmākajai attīstībai) tehnoloģijām.
  Tev iesaku darīt to pašu, jo uzskatu tevi par pietiekoši attīstītu – tas nedaudz “ku-kū” sindroms ir īslaicīga panikas lēkme. Tu taču pats saproti, ka publiski mums netiek stāstīts par visām supertehnolģijām, kuras ir attīstījuši tie, kurus tu sauktu par necilvēkiem.

 • Atbildot uz tavu jautājumu par bažām (kā man negribās gari rakstīt – aaaa).

  1. Vai tu domā, ka lietu dabiskās kārtības izzināšana turpināsies mūžīgi vai vienu dienu beigsies, jo viss būs izzināts :D? Vai tu domā, ka ir iespējams izzināt un apjāegt pilnībā visu?
  Ir pietiekami daudz zināms, lai rīkotos atbilstoši dabiskajai kārtībai. Kad tu plāno rīkoties? Vai arī vienkārši pētīsi un izzināsi ar TF palīdzību visu atlikušo mūžu?
  2. Vai tu gribi teikt, ka nezini Cilvēces uzdevumu? Vai tu domā, ka kādam izņemot tevi interesē tavs personīgais uzdevums?
  3. Ļoti labi. Atilik nodefinēt “nav saskaņā ar dabisko kārtību” NOZĪMI. Piedāvāju:
  – ņemot vērā to, ka daba pati parūpējas par sevi, ja tiek likta mierā (absorbē jebkuru piesārņojumu, evolucionē un pielāgojas jauniem apstākļiem, izplešās un daudzveidojas…), tas nozīmē rīkoties tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu dabu un vidi degradējošā, sagraujošā, iznīcinošā veidā.


  Par dvēseli. Par kopējo informatīvo lauku. Par domu spēku. To visu drīkst atsāt katra cilvēka paša pārziņā, nevis dogmatiski uzspiest kaut kādu teoriju. Katrā gadījumā tas ir sabiedriski maznozīmīgi – ar šo informāciju un zināšanām nevar ne paēst, ne sasildīties, ne uzbūvēt transporta infrastruktūru, ne apģērbties… pat datoru nevar uztaisīt.
  Daaahh.

  Par mīlestību – novazāts, daudznozīmīgs vārds. Jāizdomā jauns vārds, kas ietver sevī būtību par cilvēku attieksmi pret citu cilvēku un pasauli tādā veidā, kura ir dodoša, papildinoša – jeb cilvēks sevi pasniedz, pastiepjās un paplašinās pretim.

  Tehnoloģijām ir maz sakara ar zeltu un naudu – tā ir katra paša individuāla izvēle, kam piešķirt nozīmi, kādus konceptus saāķēt kopā (tehnoloģijas ar naudu). Šo izvēli var manipulēt, protams, tādēļ arī ir jāmanipulē, jeb jāizglīto, jab jāveido propaganda par to, ka esošā sistēma ir tikai alternatība tādai, kura ir saskaņā ar dabisko kārtību.


  Man šķiet, ka tev ir vismaz taisnība par datoru – datoram ir pilnīgi vienalga, ka tu viņa priekšā sašķaidi citu datoru – viņš tāpēc nesāks tev atriebties vai baidīties no tevis. Tieši šī iemesla dēļ datoriem un citām, arī vienkāršākām tehnoloģijām, var uzticēt darīt daudzas lietas.

  Par racionālāk.
  Pilnīgi noteikti datoram vai cilvēkam zinot visu informāciju, šķitīs, ka racionālāk ir ēst svaigu pārtiku. Man pazīstami farmaceiti paši saka atklāti, ka mākslīgie vitamīni slikti uzsūcas un būtībā tos nevajag pirkt – tomēr viņi tos ražo un pārdod, jo farmaceitiem ir jāpabaro sava ģimene kaut kā. Datorma turpretim ģimene nav jābaro un tas ieteiks, piemēram, vēzi novērst nevis apārstēt.

  Kas vēl – gēnu selekcija norit jau šobrīd – tu esi selekcijas rezultāts. Ja laborotrijā var veikt labāku selekciju, tad kādēļ to nedarīt? Vai tu, piemēram, gribētu novērst to, ka tavam bērnam ir kāda iedzimta kaite pirms vēl viņš ir radīts?

  Čipi ir cilvēku nepieciešamības pēc peļņas un kontroles rezultāts, nevis datoru vēlmes kontrolēt cilvēkus sekas.
  ===
  Īsāk sakot,
  Vai tu saproti to, ka tieši piespiedu nepieciešamība pēc peļņas, ienākumiem un naudas ir iemesls lielākajām defromācijām, kropļojumiem, sagrozījumiem sabiedrībā?
  Tiklīdz tu spēj novērst šo nepieciešamību jeb radīt pārpilnību, zūd arī lielākā daļo kroplību.

  Par daudz jau atklal sarakstīts – tāpat neviens to visdrīzāk nelasīs :D

 • Izlasīju gan ;)…, bet pajautāšu vienu: “kāds, tavuprāt, ir Cilvēces uzdevums?”

  Vēl piezīmēšu, ka pēc vārdiem “… dogmatiski uzspiest kaut kādu teoriju. Katrā gadījumā tas ir sabiedriski maznozīmīgi – ar šo informāciju un zināšanām nevar ne paēst, ne sasildīties, ne uzbūvēt transporta infrastruktūru, ne apģērbties… pat datoru nevar uztaisīt.” var secināt, ka tu kārtējo reizi piedēvē to, ko neesmu nedz domājis, nedz rakstījis (par dogmatisko uzspiešanu), kā arī, ka tev ir ļoti materiālistisks (primitīvs) dzīves uzskats, vai citiem vārdiem – tu neesi pieredzējis neko no tā, ko ir pieredzējuši un apjautuši daudzi citi cilvēki… Vai tev tiešām šķiet, ka Cilvēks ir nekas vairāk kā gaļa, kauli un asinis, kuram vienīgā atšķirība ar datoru – varbūt nav vienalga, ka “viņa priekšā tiek sašķaidīts” viņam līdzīgs eksemplārs?

  Redzi.. te ir tā atšķirība, ka nav vajadzīgs NEKĀDS dators, lai Cilvēks MOMENTĀNI sniegtu atbildes uz manis uzdotajiem jautājumiem par ĢMO, čipiem un mīlestības aizstāšanu ar laboratoriju utt.

  Gan jau ka nav ar tevi tā, kā raksti. Vari veikt nelielu testiņu :). Noskaties/noklausies šo video http://www.tautasforums.lv/?p=1273, pavēro savas izjūtas. Ja kaut uz mirkli tevi kaut kas no šīs dziesmas uzrunā, tad tevī vēl ir saglabājusies daļa cilvēcības.. Un ticu, ka mūsos daudzos vēl tā ir saglabājusies. Kamēr vēl ir, tikmēr neesam nolemti..

 • Skaidrs – tu izmanto TF personiskā ziņkāres apmierināšanai (vai tukšuma aizpildīšanai) attiecībā uz jautājumu, kas ir Tavs un Cilvēces uzdevums :)

  Ja tā nav, tad ko tu grasies darīt ar informāciju par tevis minētajām lietām – domu spēku, informatīvo lauku, dvēseli, mīlestību? Mēģināsi kādam iestāstīt, ka tu esi sapratis pasaules uzbūvi – tas ir dogmu uzspiešanu?

  Kas tev liek domāt, ka cilvēcei ir uzdevums? Netieši izriet, ka tu (+5 punkti) tici Kādam, it kā augstākam vai zemākam spēkam, kurš dod uzdevumus. :D
  Ja tā, tad iesaku tev Cilvēces Uzdevumu noskaidrošanas vietā mēģināt pamanīt un dot man ziņu par:
  – atšķirībām starp uzdevuma devēju un uzdevuma pildītāju
  – nenozīmīgiem uzdevuma devējiem
  ===
  Ja tu tomēr domā, ka cilvēks ir būtne ar visaugstāko saprātu vai arī pētniecības un izziņas instruments, tad uzdevumus gan sev gan cilvēcei Nosaki Tu Pats. Atšķirības starp tevi un Cilvēci nav, jo tu esi Cilvēce. Iespējams tu redzi sevi, kā atdalītu no Cilvēces indivīdu, tomēr tiklīdz tu piešķir nozīmi kaut kādam uzdevumam vai arī sāc to pildīt, tā visa cilvēce sāk to pildīt – tā nav ezoterika, informācijas lauki vai mistika – tas vienkārši ir fakts.
  ===
  Jā, man ir primitīvs un materiālistisks uzskats tieši tavu minēto iemeslu dēļ – neesmu ne pieredzējis, ne apjautis kaut kādas mistikas, dievu (ne jehovas, ne allaha, ne višnas) klātbūtni, neredzu auras, nelasu domas, kā arī neesmu saticis nevienu, kurš to darītu.
  ===
  Kāda atšķirība (uz nepareizu adresi atnāca jautājums), ko es domāju par to vai cilvēks ir gaļa, kauli un asinis – ne jau es veicu genocīdus, karoju, nogalinu, indēju un citādi iznīcinu cilvēkus, kuri tam visam par spīti skaitā pieaug nemitīgi. Es piešķiru nozīmi tam, kā cilvēks/cilvēce var turpināties un vienlaicīgi gūt jēgpilnu, piepildījuma sajūtu (nevis tam vai tas ir gaļa vai dvēseles izpausme).
  ===
  Pārlasi vēlreiz pēdējo rindkopu.
  ===
  Par datoriem – tieši tā – datoriem ir citi uzdevumi risināmi.
  ===
  Man šķiet, ka tev ir kaut kāda romantisma krīze :D Protams, ka dziesma ir patīkamu melodiju un ar saturīgu domu – par cilvēku mijiedarbību un sajūtu, kura rodas šīs mijiedarbības rezultātā.

 • Labi aizmirsti – bezjēdzīga diskusija.

 • Labāk nopublicē Dittas aicinājumu:
  Aicinam: 26. Júlijs 17.00- 21.00, Barikázhu Muzejs, Ríga.

  ”Latvju zeme valjá stáv, tá ká dzísla pushu rauta!” – aktuálák ká vél jebkad dzied Latvijas skolénu dziemu svétku jaunatne 2010.

  Lai apstádinát tautas izníkshanas procesu, mekléjam gudros prátus, kas lídzétu izeidot bezpartejisku programmu, kura sabalansétu Latvijas valsts resursus labklájíbai un neatkaríbai. Vajadzígi speciálisti visás pamat-nozarés – ekonomi, juristi, dabaszinátnieki, mezhzinji, programmétáji, statistikji, fizikji, matemátikji, virsnieki un gjenerálji, párvaldnieki, filozofi … – tachu tikai tie kas prot domát sistémiski un redzét kádám sabiedríbas struktúrám bútu jábút lai valsti sakártot.

 • Aigars:
  “Es piešķiru nozīmi tam, kā cilvēks/cilvēce var turpināties un vienlaicīgi gūt jēgpilnu, piepildījuma sajūtu”
  … es arī par to pašu ;).
  Gan jau tu arī kādreiz kļūsi pieredzējušāks :D.. Neskumsti. Pacietību un mazāk skepses..
  Labi – izklaidējāmies, pietiek :)

  Uzraksti un atsūti, lūdzu, Dittas aicinājumu pienācīgā tekstā.. Bet pilno versiju, jo tikai tā lasītājs varēs gūt maksimālo iespējamo priekšstatu par šī pasākuma organizatoru izpratni, spējām ko sakarīgu tālāk paveikt utt..

 • Pilnīgi vienaldzīga jeb nealkstu pieredzi ezotērikās, kopējās informācijas izpratnē un citās mistērijās – pasaule ir tāpat pietiekoši interesanta.
  ===
  26. Jūlijs 17.00- 21.00, Barikāžu Muzejs, Rīga.
  ”Latvju zeme vaļā stāv, tā kā dzīsla pušu rauta!” – aktuālāk kā vēl jebkad dzied Latvijas skolēnu dziesmu svētku jaunatne 2010.
  Lai apstādinātu tautas iznīkšanas procesu, meklējam gudros prātus, kas līdzētu izveidot bezpartejisku programmu, kura sabalansētu Latvijas valsts resursus labklājībai un neatkaríbai. Vajadzīgi speciālisti visās pamat-nozarēs – ekonomisti, juristi, dabas zinātnieki, mežziņi, programmētāji, statistiķi, fiziķi, matemātiķi, virsnieki un ģenerāļi, pārvaldnieki, filozofi … – taču tikai tie kas prot domāt sistēmiski un redzēt kādām sabiedrības struktūrām būtu jābūt lai valsti sakārtotu.

  Tautas Atvērtā Avota Sistēma – strukturējoša krātuve informācijai, kas rada tautas labklājību un pašnoteikšanos (universāls modelis).
  Mērķis: radīt sistēmas dizainu pēc kura vadoties tauta plaukst.
  Daži pamatakmeņi:
  Tautas veselība un demogrāfija. Instruments – tautas atgriešanās (2 -5 gadi?) un rehabilitācijas periods (10 gadu?)
  Tautas ideoloģija. Veidot tautu definīciju sistēmu kas veicinātu tautu tālāku pastāvēšanu. Apzināt tautas nozīmi globālajos kontekstos. LV – ”latvieši viena no mazākajām tautām pasaulē kurai – it kā – ir sava valsts”; ” latviešu tāpat kā krievu kultūra u.c.,kas ir sakrālā līmenī, ir izšķirošas gan pašu, gan pasaules bagātību saglabāšanai, kā arī 3. pasaules kara novēršanai”.
  Tautsaimniecība. Latvijas zemes, rūpniecības un citu pamat-īpašumu inventarizācija. Iekšējā tirgus izbūve un aizsardzība, neatkarīgas Tautas Bankas izveide, starptautisko līgum-atkarību pārvērtēšana. LV Nr 1. – naudas drukas spiežu atgūšana no Vācijas.
  Tautas aizsardzība – vides un pārtikas aizsardzība, sargājošas struktūras un tehnoloģijas, balanss starp vietējām un globālajām varas struktūrām.
  Sadarbības ētika un darba stils:
  Sadarbības standarts – miera pilna un nosvērta kodolīgas un konstruktīvas informācijas apmaiņa. Cilvēkcieņa – gan pret vainīgajiem gan nevainīgiem. Apzināt sabrukumā vainīgos ir svarīgi. Tomēr kolosālo varas struktūru ēnu spēki atkāpsies vienīgi, ja tiem tiks piedāvātas pieņemamas izredzes. Tātad procesiem jābūt cieņas pilniem un miermīlīgiem attiecībā pret jebkuru indivīdu vai grupu.
  Informētie apzinās, ka pasaule ir Vispārējā Vides Katastrofu un drīza Trešā Pasaules Kara situācijā. Visi gaida Jaunu Sistēmas Modeli, kas atbrīvotu pasauli no trūkumiem un izmisuma, radītu sakārtotību un pārpilnību. Kaut Latvija kļūtu par šīs sistēmas šūpuli! Ķeramies pie radīšanas darba, lai šūpulis nepaliktu tukšs!
  ================

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.