Džons Pērkinss: “Ekonomiskā slepkavas grēksūdze”

Džons Pērkinss: “Ekonomiskā slepkavas grēksūdze”. Šī grāmata ir pasaulē pirmais autobiogrāfiskais stāsts par ekonomisko slepkavu īpaši slepenās grupas dzīvi, apmācību un darbības metodēm. Ekonomiskie slepkavas (ES) ir ārkārtīgi labi apmaksāti profesionāļi. Viņu amatu nosaukumus ir patīkami dzirdēt. Viņi staigā pa General Electric, Nike, General Motors, Wal–Mart un daudzu citu pasaules korporāciju gaiteņiem. Viņi izmanto manipulācijas ar finanšu atskaitēm, vēlēšanu rezultātu viltošanu, kukuļošanu, izspiešanu, seksu un slepkavības. Viņu spēle ir sena kā pasaule…

Ekonomisko slepkavu uzdevums ir pārliecināt trešās pasaules valstis ņemt milzīgus kredītus infrastruktūras attīstībai – daudz lielākus kredītus, nekā tas būtu nepieciešams. Tiklīdz šīs valstis tiek apkrautas ar milzīgiem parādiem, ASV valdība un ar tiem saistītās starptautiskās aģentūras iegūst kontroli pār šo valstu ekonomiku un attiecīgi var izmantot šo valstu resursus, lai būvētu savu globālo impēriju.

Patiesībā „Ekonomiskā slepkavas grēksūdze” ir grāmata ne vien par mani, bet arī par tevi, lasītāj, par tavu un manu pasauli.

Grāmatas autors ir nodzīvojis četrus mūžus:
kā ekonomists-slepkava (ES);
kā ģenerāldirektors paša dibinātā veiksmīgā uzņēmumā;
kā pirmatnējo kultūru un šamanisma eksperts, pasniedzējs;
un tagad – kā rakstnieks, kurš, atklājot patiesību par neparasto ES darbu, ir pavēris priekškaru uz starptautisko intrigu un korupcijas pasauli, kura pārvērš ASV globālā impērijā.

Džons Pērkinss ir uzrakstījis piecas grāmatas par vietējām kultūrām, ekoloģiski stabilām tehnoloģijām; bijis pasniedzējs universitātēs un mācību centros četros kontinentos; dibinājis vairākas lielas nekomerciālas organizācijas un bijis to direktoru padomes loceklis.

Apgāds “Kontinents”. Tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Kristians Šics, 352 lpp.


Pārpublicēts no easyget.lv

Ieteica Zane, Aivars un citi..


* * *

Video pielikumā intervija ar Dzōnu Perkinsu (angļu val.):


 • Tiem kas nesaprot angliski šeit intervija ar Džonu Pērkinsu krievu valodā ->

  http://irc.lv/video?id=wFJGU5uewDQp

 • Interesanti, kas tās par “nekomerciālām organizācijām”, kurās ir direktoru padome…

 • Cits skats par šo sistēmu rašanos:
  http://recitation.parastate.net/archives/kabalistika

 • Kā saukt Pērkinsu, par slepkavu vai par kareivi, atkarīgs no skatu punkta, no kura uz to raugāmies. Lielas un ekonomiski stipras valsts attīstība nav iedomājama bez noteiktiem stratēģiskiem uzdevumiem. ASV stratēģija ne tikai radīja, rada un pārvalda savas ekonomiskās kolonijas, bet nenoliedzams ASV nopelns ir Padomju Savienības sagraušanā. Esam nedaudz naivi, neizprotam pasaules kārtību, taču pasaulē nevalda haoss un anarhija. Lielās valstis risina globālus uzdevumus, izstrādā savu stratēģiju, domā perspektīvē un savās interesēs. Maksāt gan parasti liek tādiem kā mums. Kāmēr mūsu pundurvalsts draudzība ar lielvalstīm būs akla un pakļāvīga, tikmēr arī būsim priekšzīmīga ekonomiskā kolonija ar norādītu vietu. Tāda ir tā pasaules kārtība.

 • >Indulis:”(..)Esam nedaudz naivi, neizprotam pasaules kārtību,….” – NE ”MĒS” vieni esam naivi, kas neizprot -pats Džordžs Soross 50 milj.tam New Economic Thinking institūtam nedotu, ja nevēlētos uzzināt ( viss plūst, viss mainās – nepārtraukti jāseko, jāanalizē, jādomā par labākajiem variantiem ).
  ASV nopelns sagraušanā ir liels un apbrīnas vērts, taču, ak, vai – tā graušana bez sekām nepaliek. To tagad jūt netikai Latvijā, bet visā pasaulē. Krievu domātājs A.Zinovjevs, kas jau pirms daudz daudzu gadiem n-jos rakstos&grāmatās prognozēja i sagraušanu (Катастройка,1988.g.), i notiekošo globalizācijas procesu pasaulē (Великий эволюционный перелом, 1999.g.), i graušanas sekas Krievijā( Русская трагедия. Гибель утопии, 2003.g.)vienā no savām pēdējām intervijām interesantu atziņu izteica – zinot galvenos notikumus laika posmā no 1999.g.(Serbijas bombardēšana)- līdz 2010.g.(Grieķijas u.c. ES valstu balansēšana uz defolta kraujas) teiktais liek aizdomāties: ”И я думаю, что разгром СССР был гигантской ошибкой Запада. Запад даже не мечтал приступить к демонтажу социалистической системы раньше середины XXI века. Горбачев сделал подарочек, от которого они не могли отказаться. В результате началась такая эволюционная деградация Запада, что под угрозой оказались лучшие завоевания западной цивилизации. Поражение СССР стало началом не посткоммунистического, но постдемократического общества. Глобализация и американизация — это удар не столько по русской цивилизации, сколько по Западной Европе и западной цивилизации, начиная с эпохи Ренессанса.”
  Разгром СССР был ошибкой Запада (8 мая 2006 г.)

 • SAB vietnieks Dzenītis intervijā NRA izteicās, ka Sorosa vāktā informācija atšķiras no spiegošanas tikai ar to, ka tā esot publiska. Bet publiska spiegošana, tas ir stils, kādā veidā ASV vāc informāciju savos protektorātos. Un analizē ne jau Soross, ar analīzi nodarbojas profesionāļi, ārpolitikas stratēģi.
  Pasaule attīstās un pārveidojas. Ķīnas kopprodukts lielāks kā ASV, Indijas ekonomiskā izaugsme. Neviena lielvara nav mūžīga, arī Krievijas. Bet par domātāju Zinovjevu jāsaka, ka viņa domas pakārtotas Krievijas un krievu nacionālajām interesēm. Mums ir mūsu valsts un vajadzētu būt mūsu, ne no viena neatkarīgajām nacionālajām interesēm, kuru diemžēl nav. Ja tādas būtu, ja mēs spētu tās saprātīgi formulēt, būtu vienkārši lieliski.

 • >Indulis
  - Ķīnas kopprodukts uz vienu cilvēku vēl jau nav lielāks par ASV, taču radikālās izmaiņas jau veselības nozarē Obama ir sācis ( tāpat kā finanšu sfērā – un tagad nāksies arī par ekoloģiju stipri padomāt ).
  Daudzi pasaules bijušie domātāji ( sākot no Aristoteļa un Platona )ir vēlējušies palīdzēt savai tautai – arī mūsu pašu Rainis, kas pārbraucot Latvijā no trimdas Šveicē bija uzrakstījis savu plānu jaunās valsts/sabiedrības sekmīgākai attīstībai.Tas tika noraidīts, taču tajā nospraustie stratēģiskie mērķi ir aktuāli arī šodien ( centrā – CILVĒKS ).Starp citu, lasot A.Zinovjeva pārdomas par šodienas problēmām un uzdevumiem momentā atcerējos Raiņa atziņas par ‘jauno nākotnes cilvēku’. Sakritība nav nejauša – pārdomām noder (netikai par izglītību/apgaismību):
  Александр Зиновьев: Надежда – на новое поколение.
  ”К сожалению, в жестокой, непримиримой борьбе с новым человеком победило другое явление: эгоистичный, расчетливый и жестокий дикарь, современный варвар, обвешанный с головы до ног высокотехнологическими приспособлениями. Мы вернулись на исходную позицию. Теперь надо все начинать с нуля – с создания нового человека.” |апрель 2006 г.|

 • p.s. Nez vai Saeimā 2005.g.5.oktobrī apstiprinātais likums “Latvijas izaugsmes modelis: Cilvēks pirmajā vietā”.
  vēl ir spēka – jebšu tas ir starp tiem 37-iem, kas pēc I.Sudrabas ir atcelti/atsaukti ?
  A ilgtermiņa konceptuālais dokuments jau smuki bija uzrakstīts – iīstenojums gan vairāk atbilstošs sliktākajam -atpalicības scenārijam
  http://www.saeima.lv/bi8/lasa?dd=LM0815_0

 • Par Tavu saiti uz Saeimas dokumentu, par Latvijas izaugsmes modeļa pamatojumā rakstīto.
  Tā pati muļķības sile, kurā iekāpuši dokumenta rakstītāji un kurā atrodas mūsu vara. Nu, nevar cilvēkam solīt un par mērķi uzstādīt dzīvi leiputrijās! Tā var atļauties solīt tikai partijas mafijas, kuras nekad nav bijušas atbildīgas par solījumu pildīšanu. Katra mērķa īstenošanā pirmais nosacījums – darbs, bet augļi ienākas tikai un vienīgi pūloties un strādājot. Lai radītu un ievāktu augļus, vienmēr jāsāk ar darbu, ar mācīšanās un izturēšanās veidu, kas rāda ceļu uz kāroto mērķi. Lai ko sasniegtu, vajadzīga lietu kārtība un harmonija ceļā. Un arī tad mērķis reizēm ilgi nedodas rokās. Bībelē skaidrotais, ka visupirms ir baušļi, kuri jāpilda, bet paradīze ir tikai atalgojums varas un politikas sludinātāju mutēs iegūst pretēju un apgrieztu jēgu. Vispirms mums būs labklājība, sasniegti dažādi Eiropas līmeņi, simtiem citu labumu, bet cēloņi, mūsdienu baušļi, netiek minēti. Citiem vārdiem paradīze atvērta tikai tiem, kuriem cietas dūres un aukstie ieroči paslēpti kabatā. Tāda attieksme pārmāc sabiedrību. Partijas, to saldie solījumi, ko sauc par populismu un kas pamatā ikvienas partijas darbībai, sabiedrībai un tautai nodara daudz ļauna, grauj cilvēcisko vērtību sistēmu.

 • >Indulis
  - ”Tāda attieksme pārmāc sabiedrību” – TĀDU IZPRATNES LĪMENI, tādu domāšanas modeli savā zinātniskajā darbā/pētījumā ”Rietumi/Запад”, labi aprakstīja/raksturoja A.Zinovjevs.Šodien svinības, diskutēt gari nav vēlmes – tāpēc tikai ‘copy-paste’,lai parītdiena ir kāda lasāmviela pārdomām par Rietumu reālo sabiedrību (kas, kam un kāpēc ‘atvērts’, a kas, kam, kāpēc vēl ilgi būs ‘aizvērts’):”Даже актеры и спортсмены высказываются на социальные темы с таким апломбом, будто изучали их профессионально.
  Понимание общества не дается автоматически опытом жизни в этом обществе, наблюдением его отдельных явлений, накоплением конкретных сведений о нем. Подавляющее большинство людей проживает жизнь, не понимая и даже не пытаясь понимать общество, в котором они живут. Так было всегда. И так будет, пока будет существовать человечество. Сотни миллионов людей живут в западных странах, умеют в них жить, могут многое рассказать о них. Но если устроить проверку того, как они понимают свое общество, то можно будет установить, что подавляющее большинство из них в этом отношении мало чем отличается от дикарей далекого прошлого.”
  http://www.litru.ru/?book=48919&page=2

 • p.s. Tikai 5% aptaujāto atzinuši, ka noteikti plāno svinēt 4.maija svētkus (Aptauja: 70% neplāno svinēt 4.maiju) – nekā pārsteidzoša tiem,kas ikdienā lasa Bībeli ?

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.