Uzsaukums oligarhiem, partokrātiem, pelēkajiem kardināliem un viesiem, kas atrodas pie valsts, ekonomikas un tautas pārvaldes svirām savtīgu nolūku vadīti

Jūs paši jau sen esat sapratuši, ka mainās pasaules kārtība. Taču tā mainās ne tādā redzamā veidā, kā to paredzējuši jūsu saimnieki, lai kas tie arī nebūtu. Vairāku tūkstošu gadu laikā izstrādātās civilizācijas pārvaldes un kontroles sistēmas vairs nav 100% drošas un aizvien vairāk šajā programmā rodas liktenīgas kļūdas. Tas, kas ir nevainojami darbojies gadsimtiem ilgi, irst un plīst. Pasaules kartība mainās citos aspektos – cilvēces apziņas līmenī. Iespējams, ka ne katrs no jums to ir apjautis, bet apziņas maiņa ir nenovēršama.

Pašreiz vēl izskatās, ka tauta guļ. Tā ir seklā miega fāze pirms pamošanās.

Pamošanās notiks dažos tuvākajos gados. Pirmie jau ir pamodušies un pašreiz izberzē acis. Šie cilvēki jau savā apziņā pacēlušies virs hipnotiskā tīkla, kas prasmīgi pārklāts visai planētai vēl ilgi, pirms jūs katrs ieradāties uz šīs zemes.

Pirmie jau sāk saprast patiesību un ar katru dienu atklāj aizvien jaunas tās šķautnes. Jūsu darbība ir šķietami prasmīgi noslēpta. Tomēr jau ir radīti visi priekšnosacījumi, lai tuvākā laikā nenovēršami to izprastu arī citi, pašreiz vēl snaudošie. Mēs saprotam, ka jums ir grūti pieņemt realitāti, jo jūs paši esat miegā, un jūsu saimnieki ir jūs barojuši ar ilūzijām par Lielo Noslēpumu.

Pārmaiņas jau notiek kopš pagājušā gadsimta vidus, un šobrīd esam pietuvojušies lūzuma punktam. Visi – gan mēs, gan arī jūs. Mēs visi esam vienoti šajās pārmaiņās, jo neviens no mums nespēs saglabāt esošo apziņas stāvokli. Iespējams, ka paši jau to saprotat, viena daļa no jums pavisam noteikti. Un, saprotam, ka jums ir bail. Bailes liek pieķerties ar lielāku spēku zināmajam. Bet bailes ir destruktīvas, jo bremzē jūsu attīstību.

Pārmaiņas ir nenovēršamas.

Kāpēc mēs uzrunājam jūs? Mūsos nav naida un bailes. Mūsos ir brīvība un notiekošā procesa izpratne. Mēs vēlamies, lai jūs atbrīvojaties no bailēm, kauna, sirdsapziņas mokām un paskatāties brīvi, bez aizspriedumiem savā dvēselē. Lai jūs sākat dialogu ar to. Vēlamies, lai jūs nebaidāties no tā, ko ieraudzīsiet. Viss – gan labais, gan sliktais – ir jūsu pašu vērtējums.

Bet svarīgs ir tikai šis mirklis. Pagātne un nākotne ir ilūzija, kur pagātni izvērtējam caur šo mirkli un šajā mirklī, izvērtējot pagātni caur tagadnes realitāti, veidojam nākotni. Jūsos ir izvēle apstāties šajā mirklī un izvērtēt sevi no malas. Caur savu garu, kas patiesībā arī esat.

Jūsu brīvība ir pašiem izdarīt izvēli – sajust garīgo realitāti šajā mirklī vai turpināt iesprostot sevi hipnotiskajā ilūzijā, ko jūs saucat par reālo dzīvi.

Šis ir aicinājums sākt pamosties arī jums un ar cieņu pret sevi izprast šī mirkļa nozīmīgumu. Jūs esat gudri un spējīgi cilvēki, un jūsu drosme un apziņas atvēršanās palīdzēs esošajā pārmaiņu laikā atmosties mazāk drosmīgajiem un nebrīvajiem. Ko tas mainīs jūsu dzīvē? Tā ir iespēja jums un jūsu ģimenēm nepazust gan nākamajā „reālajā” dzīvē, gan atgūt pazaudēto iekšējo būtību. Ja jūs nesāksiet par to domāt šajā mirklī, tad pēc dažiem gadiem atjēgsieties pilnīgā garīgā un fiziskā izolācijā no pārējās sabiedrības. Jūsu šī dzīve kā cilvēkiem būs nepanesama, taču tad jūs baudīsiet šajā piedāvātajā mirklī iesētā augļus. Jūsu brīvība, drosme, garīgums un gudrība būs tas, kas noteiks šo augļu būtību. Mēs esam pārliecināti, ka jūs neesat patoloģiski tendēti uz pašiznīcināšanos.

Nē, nebūs asiņainu revolūciju, jūs paši ar savām rokām paātrināt vecās kārtības sagrāvi. Tas ir labi, bet jūs varat arī palīdzēt notiekošajām pārmaiņā, tās apzināti nebloķējot. „13. janvārus” un līdzīgas norises organizē kādi no jūsu pašu vidus, izmantojot vēl snaudošos cilvēkus. Kā redzat, tam nav sevišķi lielu panākumu. Cilvēki sāk aizvien vairāk saprast, ka apziņas atmodināšana un paplašināšana katram sevī ir svarīgākais process. Mēs vēlamies dzīvot tādā sabiedrībā, kur garīgā brīvība, gods un tikums, kā arī sapratne, ka katra mūsu rīcība attiecībā pret citiem ir jāvērtē kā paša rīcība pret sevi, ir svarīgāki par jebkuru likumu, sistēmu un kārtību.

Mēs tādā sabiedrībā dzīvosim. Tas ir nenovēršami. Jo tāds ir Augstākais likums, kas pašreiz tiek realizēts. No jūsu katra izvēles šajā mirklī ir atkarīgs, vai mēs būsim kopā šajā sabiedrībā, vai nē. Pārmaiņas nesaudzēs nedz augstie amati, nedz ietekme vai liela nauda. Tas viss nav nopeļams, bet nopeļams ir tas, kā šīs sviras ir iegūtas un izmantotas. Brīvība ir atbildība un garīgs tikums. Padomājiet par to tieši šajā mirklī! Un mēs novēlam piedzīvot iekšēju brīnumu un pārvērtību katram jau šobrīd!


Autors nezināms


 • Hmm, interesanti. Indigo?! ai, da nu. Žēl ka sīkāk, Nezināmais autor, nepastāstiji. :)

 • 2012 kaming suun!

 • Raksts uz humanoīdiem kuri nav sastapušies ar realitāti neiedarbojas un izsauc tikai vieglu smīnu.Lai dziļāk izprastu būtību jāapzin tas ka VISUMS IR APDZĪVOTS un planēta ZEME ir tikai salīdzinoši neilgs eksperiments.Katram interesentam iesaku palasīt tādas lapas kā VĒSTIJUMI.LV un MAGOV.NET bet pie patiesības ir jānonāk pašam un visu rakstīto nekad nevajag uztvert kā tīru monētu.

 • :) ak, nabaga oligarhi, – es gandrīz apraudājos. :)))
  ——————————————————–
  Benam Latkovskim labs raksts par Vienotības kongresu. Es atkal gandrīz apraudājos, kad atkal varēju lasīt mūsu Agneses Mackevičas frāzes, tikai šoreiz tās teica S. Ēlerte:
  “Ēlerte tribīnē, turot kreiso roku plato, melno bikšu kabatā, pavēstīja, ka Latvijai nepieciešams stāsts. Moderna, eiropeiska, nacionāla valsts. «Pavisam citam darba ražīgumam jābūt šī kopējā stāsta sastāvdaļai,» ar patosu skandē Ēlerte.”
  Vai varētu būt, ka Agnese kļuvusi par Ēlertes padomnieci, jeb tas tāds izplatīts tukšmuldēšanas standarts? Un vai nav fantastiski, ka šai pāvu branžā ievilkts tāds it kā domājošs cilvēks kā Jānis Ošlejs?
  Minētais raksts lasāms šeit:
  http://zinas.nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/17974-pastaisno-apvieniba.htm

 • Te interesanta intervija, kas šo to izskaidro:
  http://zinas.nra.lv/viedokli/baiba-lulle/17818-atklati-par-vienotibas-tapsanu.htm
  Bēdīgākais tas, ka viss, kas tur notiek, ir tikai pašas sabiedrības pozīcijas spoguļattēls.

 • :)simboliska kļūdiņa virsrakstā – “un VIESIEM, kas atrodas pie valsts, ekonomikas un tautas pārvaldes svirām…”
  Vai arī tiešām tā?

 • Kļūdiņa tāda, kuru šoreiz atstāsim nelabotu :)

 • Te viens no puišiem kuram rakstītītais domāts. http://www.voltairenet.org/article164347.html

 • Liels Paldies un Cieņa raksta autoram.
  Tādas ir arī manas domas.
  Apziņas evolūcija ir pavisam reāla un mūsu acu priekša, ja vien esam gatavi to ieraudzīt.

 • šim rakstam bija jābūt, jo katram – arī tam, kas saldi dus maldīgas visvarenības apziņā, ir tiesības tikt uzrunātam. Katrs ir pelnījis savu iespēju atmosties, un nezināmais autors pārliecinoši veic šo darbu. Turpmākais – paša ziņā, jo ir tikai un vienīgi katra personiskā atbildība savas dvēseles priekšā. Tomēr domāju, ka raksts varētu būt adresēts daudz plašākiem sabiedrības slāņiem, kuru ikdienas gaitas norit ārpus “varas koridoriem”. Liekas, ka pie “varas neesošajiem”, varētu būt vieglāk “atvienoties” no pastāvošās sistēmas, kas pati atgrūž cilvēkus ar savu satrunējušo būtību, vienlaicīgi paātrinot savu bojāeju Tomēr pārsteidzoši ir statistikas dati par aptaujas “visvairāk apskaustie cilvēki LV” rezultātiem. Izrādās pārliecinoši apskaužam tieši “saldaja miegā” dusošos. Bet nevajadzētu gan, jo tieši šī ir sistēmas kritiskā rezerve, tās pēdējais balsts. Ja pieprasījums pēc varas, bagātības un “prestiža” noplaks, šī prece zaudēs savu vērtību un tai brīdī atmodīsies VISI, arī VIESI. Tātad atliek tikai sakārtot vērtību skalu.

 • http://www.pacificfreepress.com/news/1/5782-fifteen-reasons-for-a-second-american-revolution.html

  Tas pats, bet krievu valodā:

  Пришло время для революции. Правительство не работает для простых граждан. Зато оно очень неплохо работает для крупных корпораций, банков, страховых компаний, военных подрядчиков, лоббистов и для всех богатых и влиятельных. Но не для людей.

  Декларация независимости 1776 года гласит: когда целая вереница злоупотреблений со стороны власть имущих свидетельствует о замыслах нарушить права человека на жизнь, свободу и стремление к счастью, революция становится правом и даже обязанностью людей.

  Мартин Лютер Кинг-младший сорок три года назад сказал, что пришло время для радикальной революции ценностей в Соединенных Штатах. Он учил: «Настоящая революция ценностей скоро заставит нас усомниться в справедливости и правильности нашей политики в прошлом и в настоящем». Сейчас ясно, как никогда, что пришло время для радикальных изменений.

  Посмотрите, к чему привела нас наша нынешняя система, и спросите себя, а не пришла ли пора для революции?

  Более 2,8 миллиона человек потеряли свои дома в 2009 году, лишившись права выкупа закладной и не имея возможности заплатить банкам. Почти восемь тысяч каждый день – это больше, чем за последние два года, когда миллионы других американцев тоже потеряли свои дома.

  В то же время правительство помогало выпутываться таким компаниям, как Bank of America, Citigroup, AIG, Bear Stearns, Fannie Mae, Freddie Mac, автомобильной промышленности и приняло программу по спасению проблемных активов (TARP), направив на это 1,7 триллиона долларов наших денег.

  Затем Уолл-стрит назначает себе премии, размер которых только за 2009 год превышает 20 миллиардов долларов. Таким образом, средняя премия к зарплате составила 123 тысячи долларов.

  А в это время более 17 миллионов человек находятся без работы. И миллионы работают неполный рабочий день, хотя они хотят работать весь день, им это просто необходимо.

  А еще нынешняя система позволяет одному-единственному сенатору США сделать так, что миллионы людей перестанут получать пособия по безработице и лишатся преимуществ медицинской страховки.

  Сейчас в Вашингтоне зарегистрировано 35 лоббистов на каждого члена верхней и нижней палаты Конгресса США. По восемь лоббистов на каждого члена Конгресса, работающего исключительно над фиаско реформы здравоохранения.

  В то же время Верховный суд США принял решение, что корпорации теперь имеют конституционное право вмешиваться в выборы через финансовые вливания в предвыборную гонку.

  Министерство юстиции освободило от ответственности своих собственных юристов, санкционировавших незаконные пытки.

  Между тем другой департамент правительства, Пентагон, преследует морских пехотинцев за избиение иракского подозреваемого.

  США не только вовлечены в бессмысленные войны в Ираке, Афганистане и Пакистане, они еще и обеспечивают 700 военных баз по всему миру и 6000 баз на собственных территориях. Молодые мужчины и женщины идут в армию, чтобы защищать США, обеспечить себе обучение в колледже и получить медицинскую страховку. Но их убивают и калечат в ненужных войнах, где они представляют мировую полицию. Чьи же активы они защищают и чьим интересам служат?

  США только на армию ежегодно выделяет 700 миллиардов долларов, половину военных расходов всего мира, гораздо больше, чем тратят Европа, Китай, Россия, Иран, Пакистан, Северная Корея и Венесуэла вместе взятые.

  Правительство и частные компании невероятно усилили надзор за людьми, устанавливая камеры на улицах, в общественных местах и на частных территориях, досматривая пассажиров в аэропортах, прослушивая телефоны, получая доступ к персональным компьютерам и собирая сведения о покупках по кредитным картам, о посещении сайтов, о путешествиях.

  Количество заключенных в тюрьмах США с 1970 года возросло в семь раз, превысив 2,3 миллиона человек. США отправляют в тюрьмы больше людей, чем любая другая страна в мире.

  Активисты движения «чаепитий» (популистское движение в США, призывающее к бюджетному консерватизму – прим. перев.) злятся на республиканцев, обвиняя их в том, что они продаются крупному бизнесу.

  Демократы двигаются от депрессии к злости, потому что их партия, несмотря на большинство в Палате представителей и Сенате, не сделала ничего существенного для иммигрантов, или женщин, или профсоюзов, или афроамериканцев, или защитников окружающей среды, или геев и лесбиянок, или борцов за свободу, или людей, посвятивших себя здравоохранению, или правам человека, или работе и домашним делам, или экономической справедливости. Демократы тоже считают, что их партия продается крупному бизнесу.

  Сорок три года назад Мартин Лютер Кинг-младший учил в церкви в Нью-Йорке, что «время приходит, когда молчание становится предательством». Он продолжал осуждать войну во Вьетнаме и систему, из-за которой возникла эта война и другая явная несправедливость. «Мы как нация должны пройти через радикальную революцию ценностей. Мы должны быстро из общества, ориентированного на вещь, стать обществом, ориентированным на человека. Когда машины и компьютеры, прибыль и собственность ценятся выше человека, огромный союз расизма, материализма и милитаризма – победить невозможно».

  Время пришло.

 • Te raksts par Islandes referendumu:
  http://zinas.nra.lv/viedokli/juris-paiders-1/18047-rietumu-vertibas-un-islandes-referendums.htm
  Vienīgi Paiders noklusē, ka Islandes panākumu pamatā ir ilgstoša tautas kustība, kuras priekšgalā apburoša, varonīga sieviete – Birgitta Jonsdottir. Ar viņu daudz interviju internetā – pameklējiet.
  Starp komentētājiem var atrast arī mums pazīstamo Aigaru Brūveli, kurš, kā parasti, noniecina jebkuru tautas aktivitāti, nosaucot to par “tvaika nolaišanu”. Apbrīnojams kadrs, kurš apkaro brīvību, pats sevi pozicionējis kā “brīvības sirdsapziņu” pretstatā zombētajai biorobotu masai.

 • To anonīmo lūgumrakstu oligarhiem, partokrātiem un citiem kleptokrātiem vērtēju labākajā gadījumā kā idiotisku. Atkal tā pati vecā New Age dziesma, kas sludina mistisku globālās apziņas transformāciju ap 2012. gadu. Kaut kas līdzīgs tam falšajam Finka pareģojumam, kas tiek cirkulēts jau 20 gadus.
  Pamatvēstījums tāds, ka pašiem cilvēkiem nekas nav jādara, nekāda atbildība nav jāuzņemas, nekāda aktivitāte nav jāveic, nekāda organizēšanās vai sadarbība nav nepieciešama, jo, lūk, ne ko kā, ne no šā viss nokārtosies tāpat.
  Ja citi mudina savu atbildību par dzīvi deleģēt politiķiem, partijām, līderiem, tad šajā anonīmajā vēstulē atbildība tiek pa tiešo deleģēta kleptokrātiem. Lūk, viņiem pamodīsies sirdsapziņa un tad viņi mūs aizvedīs uz saulainajām tālēm. :)
  Prātiņ, nāc mājās! :) Neviens mūsu vietā neko nedarīs. Būs vien pašiem jāpieaug un jāuzņemas atbildība. Vai arī jāpazūd no vēstures.

 • mhm, Jāni, un vēl arī aizdomas, ka tad, ja nenotiek pati no sevis tā solītā garīgā revolūcija, tad daudzi cilvēki vēl nicinošāk un atsvešinātāk attieksies pret jebkādām runām par apziņas un prāta izprašanu un garīguma lomu dzīvē. Bet tas tik viens no scenārijiem.

 • Garīga izaugsme ir iespējama katram, un tas arī ir viens no galvenajiem dzīves mērķiem uz šīs zemes. Cilvēks garīgi aug, ja viņš reālajā dzīvē un starpcilvēku attiecībās iemācās pārvarēt savus instinktīvos ego impulsus.
  Rietumu civilizācijā pēdējā gadsimtā cilvēkos tiek kultivēta tūlītēja iegribu apmierināšana, – parasti uz citu rēķina. Tas arī ir tas pats ego, kas tiek kultivēts. Tieši uz to orientēta visa reklāmas, sabiedrisko attiecību un mārketinga industrija: bez piepūles un tūlīt apmierināt mūsu iegribas. Tādā pat manierē mums tiek piedāvāta tūlītēja un bezpūļu apziņas transformācija. Lūk, mainīsies zvaigznāji – un mums automātiski mainīsies apziņa. Bet izredzētajiem, kas gatavi atbilstoši samaksāt kādam guru, transformācija iegūstama jau tagad. Atceros, pirms kādiem 6 vai 8 gadiem tikos ar vietējā New Age guru Aivara Gardas “meitenēm”. Viņas jau tad visā nopietnībā apgalvoja, ka pārstāv jauno rasi, kura nākotnē pārņems pasauli. :)

 • informācijas delēcija. Bet vērojamais pašlaik liecina par “arhitektu” destrukturizētu arhitektūru visos sabiedriskos līmeņos.

  transformācija var notik.

 • Daudziem cilvēkiem radīts iespaids, ka garīgums un materiālisms ir savstarpēji neatkarīgas lietas nevis viens otru papildinošā duālā pasaules uzbūve. Tāpēc daudzi neapjēdz, ka tā pati ego un materiālisma kultivēšanām ir arī garīgums, kas vienkārši darbojas pret garīgajiem likumiem un ir destruktīvs attiecībā pret savu dvēseli un apkārtējo pasauli. Cilvēkiem radies stereotips, ka ir garīgās prakses: rituāli, baznīcas/sektas apmeklēšana, un ir materiālā dzīve, kas ir ikdienā.
  Vakar kādu budistu ģimeni apciemoju, kur sieva klāstīja kā viņai nepatīk daudzu budistu attieksme, kad tie nopietni it kā praktizē budismu, bet tai pat laikā dzīvē bieži rupji pārkāpj garīgos(ētiski-morālos) likumus savstarpējās attiecībās. Patika joks no tā Zeitgeist radītāja video intervijas, kur Fresko tiek jautāts:
  - Ko jūs domājat par kristietību?
  - Lieliska lieta, nevaru sagaidīt, kad tie sāks to pielietot praksē.
  Saprotams izteikums, kur paskatoties uz daudziem mūsdienu kristiešiem redzam nevis iekšēju sevis attīstību, lai tuvinātos Dievam un Tā izpratnei, bet rituālismu un māžošanos ap tekstiem.

 • ap to laiku varētu sākties mukšanas (?), dažāda bastošanas, snaušanas, notrieces. Var pat iestāties ilgstošāka gulēšana, kas beigtos jeb sāktos …
  Labāk padomāt (koriģējot ticību) par to lai šī transformācija beigtos sekmīgi, arī priekš viena otra.
  Vai ir kādas rezerves? Pagaidām uz Šo, vēl nav vienprātīgas atbildes.
  Tātad “ap to ” – Saldas iesnaudas

 • Vismaz kaut kas svaigāks par Zeitgeist šauro skatījumu :)
  Savējie sapratīs, ka tā apmēram varētu būt vēstule. Kam adresēts, viņiem gan grūtāk. Viņu smadzenēm tā ir kā morzas ābece. Viņiem pat citu labklājība, tas ir kā pērtiķis smokingā. ;) vai ne? Tātad šis pērtiķis smokingā ir jāpasniedz kā King Kongs uz kuru var klanīties un ko ievēros un dzirdēs. Var arī tā :D

 • man dikti patiik virsrakstaa ieviesusies nejaushiiba – VIESI kas atroda pie paarvaldes sviraam – VIESI parasti gan dodas maajup – uz to arii shii sestdienas riita meditaacija – lai katrai tautai buutu augliigas un ekologjiskas maajas

 • Kaut kā pēdējā laikā aizvien vairāk sāk nākt informācija par līdzīgām tēmām gan krievu saitos, gan citur. Pats no kaislīga revolucionāra esmu palicis par vērotāju, kluso darboni, domformu radītāju un shis vestījums apliecina iekshēju sajūtu, ka situāciju mainīt var arī netaisot apvērsumus. Tas nenozīmē sedēshanu un mesijas gaidīshanu, bet gan aktīvu līdzdalību apkārtējās enerģētikas maiņā. Jo ar spēku pret spēku sitās vecā sistēma, tadējādi graujot pashi sevi. Esmu pārleicinājies shai ziemā, ka vairāks klusi lolotas un ar enerģiju bagātinātas idejas un domas sāk materializēties. Tadēļ neshaubos, ka shadi un līdzīgi raksti tomēr mūsu laiktelpā kaut ko spēj mainīt, redzams ka autors/i ir dziļi pārliecināti par notiekosho un tajā ir jūtama milzīga enerģija. Ja tai pievienojamies kaut vel 10 cilvēki, tad tās iespēja materializēties pieaug ģeometriskā progresijā. Un tas arī ir darbs.
  Un ja kaut viens no shobrīd pie varas esoshajiem pēc pamatīgām pārdomām, pēc nedēļas, mēnesha, gada sāks rīkoties savādāk, tad tā jau būs lielāka uzvara nekā izlaupīts LB veikals un izdauzītie parlamenta logi.

 • īstie pārsteigumi sāksies, kad [tikai mazliet] lielāka sabiedrības daļa pieņems faktu, ka Eiropas vēsture ir stipri viltota…

 • Mārim:

  Būtu prātīgi mazliet konkretizēt savu domu. Kas tieši viltots, no kādiem avotiem nākusi šī ziņa. Taču ne pats veici rūpīgu pētījumu?

 • iignjam:
  pētot Skaligera piedāvāto gadu skaitīšanas sistēmu, man ir radušās dažādas pārdomas… te ir viens labs pētniecisks materiāls no šīs jomas: http://www.newarthistory.eu/rus/index.html?0_rus.html

 • AICINU VAKT PARAKSTUS AR PRASIBAM VALDIBAI UN PREZIDENTAM.
  1.PAPLASINAT PREZIDENTA PILNVARAS-APSTIPRINAT VALDIBAS VADITAJU.
  2.ATGRIET VARU TAUTAI-TIESA DEMOKRATIJA,REFERENDUMI.
  3.IEVIEST VIENOTO DARBA SAMAKSAS SISTEMU-VISIEM VALSTS SEKTORA.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.