Aicinājums palīdzēt

Ļoti nepieciešama palīdzība -nelielas , lētas telpas 1. stāvā labdarības siltā ēdiena izsniegšanai Rīgas pilsētas Zemgales , Vidzemes un Centra rajonos. Samaksu par komunālajiem un nelielu īri garantējam . Telpa nepieciešama tikai sadalei , ēdiena promnešanai uz 1 gadu . Centra rajonā tikai uz ziemas periodu . Informāciju lūdzu līdz sestdienas vakaram . Izmisīgi meklēju , bet esmu bez rezultāta .

Izbrīna arī telpu īpašnieku attieksme ….., bet līdz nabadzībai vai badam ir tikai 1 solis katram no mums.

Ja vari palīdzēt, sazinies, lūdzu, ar Velgu Rušiņu. Tālrunis 29236899. velga-r[AT]inbox.lv


  • pievieno informāciju par to, no kādiem līdzekļiem strādā zupas virtuve, kas ir izdarīts līdz šim, kas notika un beigās – kādas telpas vajadzīgas. Pareizāk, to visu pajautās tāpat, saziniet tikai ar ziņu dienestiem. Manuprāt, ļoti labs sižets, ko mierīgi parādīs Panorāma vai LNT ziņas, vai Bez Tabu ziņas, jebkuras no tām. Caur turieni jau, manuprāt, vairs telpu izīrētāju atrast nebūs grūti.

  • Varbūt sazinaties ar katra rajona baznīcām, kurās iespējams varētu šo domu realizēt bez īres maksām. Būtu dīvaini, ja tie atteiktos. Krišnaīti cēli baro nabagos, bet parastās baznīcas tik lūdz labumus no tautas. Nesen bij radusies doma par šādu labdarību un realizāciju, bet skatos, jau bez manis notiek, varu domāt par ko citu. :)

  • Cik zinu, baznīcas prasa īres maksu. Būtu brīnums, ja neprasītu:D Varbūt ne visas prasa – nezinu.

  • Aigar, diezgan dīvaini būtu. :D Bet ja prasa, tad varētu to diktafonā ierakstīt un youtubē vai soundcloudā izlikt par to, kāda baznīcas attieksme labdarības jautājumā. Gan jau dažādākām konfesijām atšķirīgāka attieksme. Nez, tas ir jāmēģina, nevis jāspriedelē – spriedelējot varam papriecāties tik par savu fantāziju un iespējamajām varbūtībām. =)

  • Visi prasa samaksu, arī baznīca:)neminēšu konfesiju !Citas konfesijas tūlīt atraidīja ,paskaidrojot, ka telpu neēsot…Paldies par padomiem. 26.janvārī būs tikšanās Rīgas domē , ceru uz sadarbības iespējām.
    Visiem labu veselību!

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.