E-bibliotēka: lasi, skaties un klausies PAR BRĪVU.

Biedrība “Ideju forums” īstenojusi daudzsološu projektu – Elektronisko bibliotēku. Lai Jums būtu pieeja visam bibliotēkas krājumam, nepieciešams tik vien kā autentificēties. Tas paveicams, ja esat Swedbank, Latvijas Krājbankas, Nordea banku sistēmu lietotājs, vai, izmantojot Mobilā ID pakalpojumu. Gandrīz vai neticami, bet “Tavu datu pārbaude un bibliotēkas lietošana ir BEZ MAKSAS.”  Tikai tad, ja izmantojat Mobilo ID, tas maksā Ls 0,05 (tiek pieskaitīti mobilā tālruņa rēķinam).

Ņemot vērā, ka projekts tapis nesen, bibliotēkas apjoms vērtējams atzinīgi. Iespējams, ka vērtīgākais ir ierunāto jeb “audio grāmatu” krājums – 944 ieraksti (daiļliteratūra – 304, daiļliteratūra bērniem – 284, pasakas – 373). Noklausīties varēsit gan Džordža Orvela “Dzīvnieku ferma” un “1984″, gan Mihaila Bulgakova “Meistars un Margarita”, gan Hermaņa Heses “Sidharta”, kā arī Paulu Koelju “Alķīmiķis” (pēdējais – krievu valodā).

Starp skenētajām grāmatām atrodama arī Jāņa Kučinska grāmata “Krājaizdevu sabiedrību ceļvedis: kopdarbības iespējas Latvijā”.

Tā kā mēs visi esam ieinteresēti, lai e-bibliotēka būtu ne tikai apjomīga, bet arī pilna ar vērtīgām grāmatām, filmām un publikācijām, ziņojiet autoriem, ja neatrodat to, ko vēlaties. Lietot šo e-bibliotēku ir patiešām ērti un vienkārši. Vairāk par to lasiet sadaļā “Kā lietot“.

Bez TautasForums.lv krājuma “TAVAI IZAUGSMEI” der ielūkoties arī eraksti.delfi.lv, kur arī bez maksas pieejamas vairākas vērtīgas grāmatas.


Iesūtīja Ivars P.


 • Piereģistrējos, autorizējos un sāku lasīt – neprātīgs paldies :)

 • Cool – tā turpināt – labs atradums

 • Interesant video, kurā Indiāņu kopienā, kurā 10 virsaiši ir nogalināti, jo pretojās nelagālajai mežu izciršanai, ņem jaunākās digitālās tehnoloģijas, lai liktu tās lietā savai aizsardzībai. (Ignorējiet to, ka google sevi pamanās reklamēt)
  http://www.elementsofhumanity.com/#/video/entry/33/

 • Swedbank, Latvijas Krājbankas, Nordea banku atbalsītājs? Tas nu pavisam neiederas.

 • Kurā vietā minēts vārds “atbalstītājs”? Visas iespējas izmantot Mobilo ID!

 • Atbalsītājs jebkurā gadījumā. Pat niecīgā. Vienkārši Tu par sevi dod informāciju, kuru tālāk izkārto, reitingo, statistiķē. Ak šī pasaulīt, tik vāja, bezgaršīgi gara. Iepazīstam!

 • Nu kautkā taču bija jādabūj finansējums, lai varetu uzturēt un darīt pieejamu lielām ļaužu masām šo informāciju. Manuprāt labāk tā, nekā ja šās lapas nemaz nebūtu.

 • Nav jau svarīgi kāpēc un no kuras puses ar mums to dara. Ka tik ir? Tā līdz apstāsies “zeme”.Tad jā un tad nē.

 • Jā protams tiko kautkur parādas kādas nevēlamas firmas vārds tā uzreiz uzburas vīzija par to ka tas jau ir kārtējais pakļaušanas un iznīcināšanas plāns. Man šķiet kau daudzkur jau ar šitādiem uzskatiem pārspīlē. Protams nesaku ka šādu draudu vispār nav, bet ja mēs domājam šādā veidā tad jau aiziet pārāk tālu.

 • lielisks projekts, ceram, ka neapstāsies naudas, aizrautības vai uzmanības trūkuma dēļ. ja ko vajag palīdzēt, esmu gatavs -taste@one.lv. Edgars

 • Mjaa.. žēl ka šāda lapa vairs nepastāv :(
  Bet nekas, te daudz ko var atrast angļu valodā http://www.audiogramatas.lv/2014/11/lielakais-audio-gramatu-veikals.html

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.