V.Straume: ‘Kā cilvēki lēnām aizmiga’

Senie cilvēki dzīvi veidoja tā, lai gandrīz visas darbības tiktu veiktas automātiski, un par to vispār varētu nedomāt. Tādā veidā viņi varēja domāt par daudz svarīgākām lietām. Pasaule nesteidzīgi kļuva labāka. Teorijas turpinājums:

Šādi dzīvojot no paaudzes paaudzē, cilvēku domas ievirzījās citās dimensijās.

Un kāds pēkšņi atmodās no snaudas un izgudroja, ka varētu pārbaudīt, kā tas ir – mazāk domāt un vairāk darīt! Kādu laiku tā dzīvojot, viņam palika neinteresanti, un viņš arvien vairāk cilvēkus sāka celt no snaudas. Kādam no viņiem ienāca prātā, ka cilvēku rīcību varētu vērst sev par labu. Un tā nu sākās cilvēces virzība uz nolemtību un cilvēku bojāeju. Viņi virzīja cilvēku domas tā, lai tie aizņemtu savus prātus ar strādāšanu, tādējādi pārveidojot savu dzīvi it kā par labu sev. Šo sistēmu varētu saukt par tēlu veidošanu – demokrātiju, sociālismu utt. Vajadzēja būt tā, ka šī sistēma paliktu arvien pilnveidotāka, bet arī paši no snaudas izgājušie, sāka pieķerties savai nereālajai pasaulei. Tad nu sistēma aizgāja savu ceļu un turpina to iet vēl šodien…

Cilvēku domas ātrums bija pazeminājies tik ļoti, ka viņi, pašu radīto sistēmu vairs nespēja kontrolēt. Tā nu mēs vēl joprojām snaužam. Nu vismaz lielākā daļa noteikti. Bet daži atkal ir modušies no miega un rauj līdzi pārējos..


Viesturs Straume
, viestursstraume[AT]inbox.lv


 • labs :)

 • http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=611115
  Zāļu ražotāji (iespējams) vēlas iegādāties slimnīcas un poliklīnikas.
  ——–
  Peļņas sistēma iet savu uzvaras gājienu – pašvaldības investē, pēc tam pārdod par sviestmaizi, lai cilvēkus pēc tam indētu ar zālēm.
  ========
  Plāns vēl krutāks nekā ASV nāves polišu tirdzniecība.
  Tie, kas nav dzirdējuši – cilvēki apdrošina savu dzīvību uz 1 miljonu, saņem vēl esot pie dzīvības kādus 300 tūkstošus par atteikšanos no līguma par labu polises jaunajam īpašniekam – investoriem, kuri gaida, kad cilvēks nomirs. Jo ātrāk nomirst, un, jo veselāks nomirst, jo lieāks bonus investoram.
  ——–
  Kādas shēmas tiek bīdītas, lai cilvēkus novāktu – to atstāju tavas iztēles varā.

 • Reku viens modina, un kā vēl!

  http://www.zolik2.lv/video.html

 • Kādu varbūt modina, bet ne mani. Sarežģīts gadījums. Zane, situācija jau tā ir frustrējoša, lai vēl šādus klipus popularizētu.. Sāpīgi.. Tā ir sāls kaisīšana brūcēs..

  Saproti, ir valsts, zeme, dzimtene, un tas nav gluži viens un tas pats. Lai cik izlaupīta nebūtu šī valsts, man Latvija vienmēr būs skaistākā vieta uz šīs planētas, un es NEKAD savu dzimteni nesaukšu par kropli vai ķēmu? Vai saproti atšķirību starp mani un tevis piedāvāto modinātāju? Kā ir ar Tevi pašu?

 • valsts nav vienāds ar dzimteni un zemi un tautu, tas izveidojās, kad ieviesa zemes sadalīšanu starp vergturiem.

Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.