LAKRA konsultēs arī sociālajos jautājumos

No nākamās nedēļas Latvijas Kredītņēmēju apvienības (turpmāk – LAKRA) biedriem būs pieejamas arī konsultācijas par sociālajiem jautājumiem. Konsultācijas par iespējām saņemt sociālos un dzīvokļu pabalstus, trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu, kā arī par citiem sociālā nodrošinājuma jautājumiem sniegs ilggadēja Rīgas Domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšniece, kas no septembra ir pensionējusies, Anita Gaigale.

„Lielākoties cilvēki nonākot finansiāli sarežģītā situācijā apjūk un nezina, kādu palīdzību viņi var saņemt pašvaldībā, ko nosaka likums un pie kurām durvīm klauvēt vispirms. Lai cilvēki neapjuktu un nekristu izmisumā, ir svarīgi viņiem palīdzēt orientēties sociālo pakalpojumu jomā,” skaidro A. Gaigale, norādot, ka šogad ir būtiski pieaudzis to cilvēku skaits, kas palīdzību meklē pašvaldībā.

Kā ziņots iepriekš, LAKRA biedri bez maksas var saņemt kredīta speciālistu, juristu, ekonomistu, maksātnespējas speciālistu un psihologa konsultācijas. Visi konsultanti ir brīvprātīgie un atalgojumu par sniegtajām konsultācijām nesaņem.

A.Gaigale konsultēs trešdienās no plkst. 15.00-17.00. Pirmā konsultācija notiks 16.septembrī. Lai pieteiktos uz konsultāciju, lūdzam zvanīt pa tālruni 20042039.


Latvijas Kredītņēmēju apvienība

Tālr.: 20042039 vai 27005009
E-pasts: media[AT]kreditnemeji.lv
Papildu informācija par LAKRA – www.kreditnemeji.lv


Lai varētu pievienot komentāru, vajadzīgs iežurnalēties.