Sans Laits: “Apziņas vīrusi”

Šī grāmata ir atslēga uz pilnvērtīgu dzīvi un panākumiem (dvēseles un ķermeņa izdziedināšanas principi un metodes). Apziņas vīrusi, līdzīgi datora vīrusiem sagrauj dzīvības procesu norises pamatprogrammas. Tie izkropļo uztveri un emocijas, sagroza motīvus, pašnovērtējumu un nodomus, izraisa slimīgu pieķeršanos, depresiju, noved pie intelekta un atmiņas vājināšanās, provocē psihes slimības, kļūst par neveiksmju, vilšanos un nāves cēloni. Taču tos var uzveikt. Fragments no grāmatas – “Pasaulsuzskata vīrusi”.

Vladimirs Megre: grāmatu sērija “Skanošie Krievijas ciedri”

Šis stāsts ir īpašs. Stāsts par Sibīrijā satiktu sievieti un viņas kvēlo vēlmi. Vēlmi palīdzēt cilvēkiem atjaunot saikni ar dabu, Dievu, kļūt garīgi un fiziski veseliem un patiesi laimīgiem; veidot labāku pasauli – pasauli no daudziem maziem ziedošiem dārziem un katrā dārzā laimīgu, mīlošu ģimeni. Viņas runa ir kā aicinājums mums padomāt par savas dzīves mērķi, par cilvēka nozīmi šai pasaulē. Vienlaikus stāstījums pamatots ar fizikas un citu zinātņu vienkāršām likumsakarībām – vietām prozā, vietām dzejā. Tas ļauj ielūkoties dziļāk katrā cilvēkā mītošajās, taču daudzos vēl snaudošajās spējās… „Anastasija” ir sērijas pirmā grāmata. >>lasīt tālāk >>

Jānis Miezītis: “Būt latvietim”

Atsakoties no savas tautības, mēs zaudējam savas saknes. Ja esi piedzimis par latvieti, tu vari savā garā augt liels tikai kā latvietis. Tu nevari būt lielāks krievs par pašiem krieviem vai lielāks anglis par pašiem angļiem. Tev ir dota iespēja pārņemt mūsu senās tautas garīgo mantojumu un attīstīt to tālāk.
Savas tautības apziņa nav vajadzīga tikai vergam.
(.pdf 4,3MB)

Vairāk informācijas un grāmatas pasūtīšana..

Paulu Koelju: “Burvja piezīmes”

Grāmata, kura kardināli izmainīja manus uzskatus (domāju, ka uz labo pusi). Iesaku izlasīt jebkuru šī rakstnieka darbu (“Alķīmiķis”, “Ceļa vārdi gaismas bruņiniekam”, “Maktub”, “Veronika grib mirt”, “Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju”, “Zahir”, “Nelabais un senjorita Prima”, “Vienpadsmit minūtes”, “Portabello ragana”..)

Kārlis Balodis: “Latvijas saimniecība pie spējīgas un nespējīgas valdības”

Ekonomikas profesors Kārlis Balodis (1864 – 1931), izstrādājis pārtikas kartīšu sistēmas ieviešanu Vācijā Pirmā pasaules kara laikā, 3. Saeimas deputāts, vīrs ar izcilu prātu un taisnības apziņu. Lejuplādējama internetā. Daži citāti no grāmatas lasāmi šeit.

>>lasīt tālāk >>

Džordžs Orvels: “Dzīvnieku ferma” un “1984″

Liek aizdomāties, kas notiks nākotnē. 1990.g. “Liesmas” izdevumā ir divi romāni, bet ir izdevumi, kur ir tikai pirmais – mazsvarīgākais.

>>lasīt tālāk >>

Artūrs Boruks, Velga Eihmane: “Cīņa par orienta naftu”

Vienkāršs, viegli uztverams un interesants apraksts par naftas rūpniecības rašanās un attīstības vēsturi līdz 1957.gadam. Grāmata rosina arī uz pārdomām par jebkuru milzīgu korporāciju godaprātu, kad runa ir par peļņu, jo īpaši mūsdienu liberālās globalizācijas apstākļos, kad valstis arvien vairāk zaudē faktisko neatkarību, nododot to lielo kompāniju kontrolētā „tirgus” rokās.

Alekss Goldfarbs, Marina Ļitviņenko: “Disidenta nāve”

Liek saprast, cik tuvu patiesībā esam dzīvnieku fermai, liek aizdomāties arī par to, ka viss, ko esam redzējuši spiegu filmās, notiek reālajā dzīvē un nav mīts.

Ričards Bahs: “Kaija vārdā Džonatans Livingstons”

Pirmo reiz stāsts ticis publicēts 1970. Gadā. Taču tikai pēc otrā izdevuma 1972. gadā tas kļūst par bestselleru un padara tā autoru slavenu visā pasaulē.

Diez vai kāds šo stāstu uztver kā pasaku par putniņiem. Līdzība ar cilvēka dzīvi un sabiedrību ir pārāk acīmredzama. Jau grāmatas sākumā, veltījumā, saprotam, ka stāstījums būs par mums – cilvēkiem: “Reālajam Džonatanam Kaijai – kurš dzīvo katrā no mums.” >>lasīt tālāk >>

Stīvens Hokings: “Visums rieksta čaumalā”

Stīvens Hokings ir Lukas profesors matemātikā Kembridžas universitātē un tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem fiziķiem kopš A.Einšteina. Viegli uztveramā veidā viņš iepazīstina lasītājus ar saviem pētījumiem. Grāmatas autors arī ir labs piemērs tam, ka cilvēks ar ļoti smagām veselības problēmām var realizēt savus dzīves mērķus sniegt vērtīgas zināšanas cilvēcei.

Lato Lapsa: “Mūsu vēsture 1985-2005 I daļa”

Neakadēmiskā valodā un izklāstā sniedz atbildes uz to, lai saprastu, kāpēc mūsu valsts ir tāda, kāda šobrīd ir un ar ko lielākoties nodarbojusies(tātad, nodarbojas joprojām) valdība ar Godmani priekšgalā 90.to gadu sākumā un tagad.

Džeimss Redfīlds: “Selestīnas pareģojums”

Satur noslēpumus, kas pašlaik maina pasauli. Grāmatā ir gan garīgu atklāsmju pilni piedzīvojumi, gan dažādi atklājumi, taču šis darbs vienlaikus ir arī ceļvedis, kas palīdzēs jums izprast, kas jūs esat… Un palīdzēs, jums ņemot talkā jauno enerģiju un optimismu, spert nākamos soļus.

Andris Stavro: “Koraļļu pils”

Floridas pussalā pie Maiami atrodas pasaulslavens megalīts, ko pielīdzina Ēģiptes un Meksikas piramīdām, Stounhendžas akmeņiem un Lieldienu salas statujām. Tā ir Koraļļu pils, kuru apmēram no 1920. līdz 1940.gadam uzcēla latvietis Edvards Liedskalniņš kā veltījumu dzimtenē palikušajai līgavai. Līdz šai dienai nav zināms, kā viņš spēja izcirst un pārvietot desmitiem tonnu smagas koraļļu figūras. Lasiet šo grāmatu, ceļojiet internetā (‘Edward Leedskalnin’ vai ‘Coral Castle’) un palīdziet pētniekiem atminēt Edvarda Liedskalniņa noslēpumu.

Valdis Zāle: “Psihotriki, blefošana, manipulācijas”

Konspektīvā, viegli saprotamā formā attēlotas manipulācijas metodes. Gandrīz nekādas liekvārdības, ļoti augstas kvalitātes konspekts par tēmu ar praktiskā pielietojuma piemēriem. Ļoti labs līdzeklis manipulāciju saprašanai un pretdarbībai, bet jāuzmanās no neadekvātas šo metožu pielietošanas. >>lasīt tālāk >>

Latviešu nācijas izredzes (1990.gada 28.septembra konference; referāti)

Publicējam 20 referātu/debašu runu krājumu, ieskaitot konferencē pieņemto rezolūciju. Atskatoties atpakaļ un iejūtoties tā laika gaisotnē, un salīdzinot to ar pašreizējo situāciju, atliek vien secināt, ka lielākā daļa referātu ir aktuāli arī šodien. Tajos ir daudz vērtīgu ideju un viedu brīdinājumu.

(lejuplādējams fails; MS Word)