Sans Laits: “Apziņas vīrusi”

Šī grāmata ir atslēga uz pilnvērtīgu dzīvi un panākumiem (dvēseles un ķermeņa izdziedināšanas principi un metodes). Apziņas vīrusi, līdzīgi datora vīrusiem sagrauj dzīvības procesu norises pamatprogrammas. Tie izkropļo uztveri un emocijas, sagroza motīvus, pašnovērtējumu un nodomus, izraisa slimīgu pieķeršanos, depresiju, noved pie intelekta un atmiņas vājināšanās, provocē psihes slimības, kļūst par neveiksmju, vilšanos un nāves cēloni. Taču tos var uzveikt. Fragments no grāmatas – “Pasaulsuzskata vīrusi”.

Vladimirs Megre: grāmatu sērija “Skanošie Krievijas ciedri”

Šis stāsts ir īpašs. Stāsts par Sibīrijā satiktu sievieti un viņas kvēlo vēlmi. Vēlmi palīdzēt cilvēkiem atjaunot saikni ar dabu, Dievu, kļūt garīgi un fiziski veseliem un patiesi laimīgiem; veidot labāku pasauli – pasauli no daudziem maziem ziedošiem dārziem un katrā dārzā laimīgu, mīlošu ģimeni. Viņas runa ir kā aicinājums mums padomāt par savas dzīves mērķi, par cilvēka nozīmi šai pasaulē. Vienlaikus stāstījums pamatots ar fizikas un citu zinātņu vienkāršām likumsakarībām – vietām prozā, vietām dzejā. Tas ļauj ielūkoties dziļāk katrā cilvēkā mītošajās, taču daudzos vēl snaudošajās spējās… „Anastasija” ir sērijas pirmā grāmata. >>lasīt tālāk >>

K.P.Petrovs: “Cilvēces pārvaldīšanas noslēpumi”

VIDEO-LEKCIJAS: (lekcija1.avi 623MB, lekcija2.avi 695MB – krievu val.)
- Četrus gadus bijis kosmodroma “Baikonur” direktora vietnieks ar milzīgu pieredzi lielu kolektīvu vadīšanā, turklāt pieņemot lēmumus īpaši sarežģītos apstākļos. Šobrīd Petrovs ir pārvaldīšanas akadēmijas prezidents. Šīs ir ievadlekcijas no lielāka lekciju kursa, ar kura saturu iespējams iepazīties šeit, tās skatāmas internetā un arī pieejamas lejupielādēšanai.
>>lasīt tālāk >>

Autors nezināms. “Žurku karalis”

PUBLIKĀCIJA. Manuprāt, ārkārtīgi skarbs, bet precīzs pašreizējās sabiedrības raksturojums. Vēl skumjāk apzināties, ka aprakstītā antisociālā dzīves uztvere ir apzināta attiecīgo cilvēku kultivēta. Žurku karalis
>>lasīt tālāk >>

V.Megre: “Dēmons Krātijs”

FRAGMENTS (no grāmatas “Jaunā civilizācija”). Demokrātija – attīstītākā verdzības forma.

>>lasīt tālāk >>

Jānis Miezītis: “Būt latvietim”

Atsakoties no savas tautības, mēs zaudējam savas saknes. Ja esi piedzimis par latvieti, tu vari savā garā augt liels tikai kā latvietis. Tu nevari būt lielāks krievs par pašiem krieviem vai lielāks anglis par pašiem angļiem. Tev ir dota iespēja pārņemt mūsu senās tautas garīgo mantojumu un attīstīt to tālāk.
Savas tautības apziņa nav vajadzīga tikai vergam.
(.pdf 4,3MB)

Vairāk informācijas un grāmatas pasūtīšana..

Fragmenti no filmas “Ģenētiskā bumba” ar subt. latviešu valodā

FRAGMENTI NO FILMAS: “Ģenētiskā bumba” (krievu val. ar subtitriem latviešu valodā – 2×10 minūtes).
Dokumentāla filma (2007.g.) – intervijas ar zinātniekiem, kuri atklāj pētījumu rezultātus, kas dažādu iemeslu dēļ pasaulē netiek publicēti. Internetā pieejama arī filmas pilnā versija, kurai gan nav pievienots tulkojums latviešu valodā – 1.daļa, 2.daļa, 3.daļa, 4.daļa, 5.daļa. Būsim pateicīgi, ja piedāvāsit pārtulkot uz latviešu valodu visu filmu.
>>lasīt tālāk >>

V.Megre: “Saruna ar valdniekiem”

FRAGMENTS. Īsi un saprotami par tiem ierobežojumiem, kas praktiski liedz oficiālajiem valstu vadītājiem noteikt lietu kārtību. Saruna ar “valdniekiem” (no grāmatas “Jaunā civilizācija”).
>>lasīt tālāk >>

“Kas šūpo šūpuli?” un “Virtuālā agresija”

FILMAS:
“Kas šūpo šūpuli?”(.wmv 56MB; .avi 187MB – krievu val.)
“Virtuālā agresija” (.wmv 47MB; .avi 170MB – krievu val.)
Sanktpēterburgas bērnu psihologi veikuši pētījumu, par to, kādēļ bērni mūsdienās vardarbību uztver kā pašsaprotamu. Kas ir tas, kas viņos ieliek šādu dzīves uztveri? Vai Jūs, vecāki, esat tie, kuru dēļ bērnos rodas aplama izpratne par labo un slikto? Filma ieteicama ikvienam – tiem, kuri jau ir vecāki, un tie, kuriem bērnu vēl nav. Tā izmantojama kā mācību materiāls “topošo vecāku skolās”. Otrajā filmā detalizētāk izklāstīta multiplikācijas filmu un datorspēļu ietekmes analīze. (Iesūtīja Juris).
>>lasīt tālāk >>

“Zeitgeist II” (latviešu valodā)

FILMA: (YouTube – krievu val., YouTube – angļu val., www.zeitgeistmovie.com – ar subtitriem citās valodās)
Sākuma daļā tiek skaidrota ASV dolāra izcelsme un Federālo Rezervju bankas darbības principi. Turpinājumā – par vispasaules korporāciju ietekmi uz valstīm un to pārvaldēm, masu saziņas līdzekļiem, kā cilvēku uzskatu veidotājiem, un apskatīti arī citi jautājumi. Filmas otrā daļa veltīta autoru un viņu domubiedru skatījumam uz to, kāds varētu būt nākotnes sabiedrības modelis.
Jebkuras ziņas aicinām vērtēt kritiski, tai skaitā šo filmu. Aicinām uzdot jautājumus un meklēt uz tiem atbildes. Vērtējiet gan piedāvātā sabiedrības attīstības ceļa priekšrocības, gan riskus, diskutējiet par tā ilgtspējību un komentāros izsakiet savu viedokli par filmu un autoru priekšlikumiem.
>>lasīt tālāk >>

“Patiesība par vakcināciju”

FILMA: (.avi 348MB – krievu val.)
Vai Jūs esat domājis par to, kas ir vakcīna? Vai visas vakcīnas, kas tiek potētas jau kopš dzīves pirmā mēneša ir vajadzīgas? Vai esat interesējies, kuras ir patiešām ārkārtīgi bīstamās slimības, pret kurām būtu prātīgi vakcinēties? Vai zinājāt, ka vakcīnu ražotāji ne tikai nenes atbildību, par to, ja to rezultātā radušās komplikācijas, bet arī negarantē to iedarbību? Informācijai un pārdomām, noskatieties šo filmu!

Kurš nogalināja elektromobili?

FILMA: “Who Killed the Electric Car?” (angļu val., krievu val., 1h 32min)
Filma ir par to, ka kompānijas General Motors izstrādātās elektromašīnas EV1 ražošana tika pārtraukta, un pārdotās mašīnas atgrieztas atpakaļ pie ražotāja un iznīcinātas. Filmas autori meklē cēloņus šādai notikumu attīstības gaitai.
Attēlā redzamais auto ir kompānijas Tesla Motors sporta auto “Tesla Roadster”, kurš tiek barots ar litija-jonu bateriju, un ar vienu uzlādi spēj veikt līdz pat 393km garu ceļa posmu.
>>lasīt tālāk >>

Zinātnieki runā par Augstāko saprātu

FILMA: (pieejama internetā – krievu val., 40min)
Filma veidota tālajā 2000.gadā, tādēļ līdz šim brīdim, zinātne noteikti ir spērusi pāris soļus uz priekšu. Filmā – nedaudz no vēstures par to, ka daudzus zinātniekus, kuri izvirzīja tobrīd jaunas teorijas, kuras vēlāk tika pierādītas un/vai īstenotas dzīvē, pārējie zinātnieki izsmēja vai pat noveda līdz pašnāvībai. Par zinātnes nespēju pilnībā vai pat daļēji izskaidrot daudzus dabā notiekošus procesus. Spriedumi par Visumu un tā izcelsmi, kā arī par Augstākā saprāta iespējamību.
>>lasīt tālāk >>

‘Ko pie joda mēs zinām?’ (What the bleep do we know?)

FILMA: “What the bleep do we know?” (angļu val. – 1h 41min)
Daļēji dokumentāla, daļēji mākslas filma, kas rosina skatītāju izlausties ārpus stereotipiskās domāšanas važām, liekot paraudzīties uz pasauli (Visumu), uz to – kas mēs esam, ko un kā domājam no pavisam citu skatu punkta. Ar kvantu fizikas palīdzību tiek parādīts, ka smalkajā (un arī makro) pasaulē ir citi likumi, bet mēs – unikālas, no smalkajām daļiņām sastāvošas sistēmas. Neliels ieskats arī neironu darbības principos un ūdens spējai uztvert un saglabāt informāciju.
>>lasīt tālāk >>

Datorprogramma: “Ceļojums mikro un nano pasaulē”

DATORPROGRAMMA: (interneta versija www.nanoreisen.de – angļu, vācu, franču, spāņu; lejupielādējams fails nano.zip 21MB – angļu, franču, spāņu)
Saistošs un vērtīgs ceļojums pa mikro un nano pasauli. Pieejami 3 ceļojumi: cilvēks, dators un automašīnas gaismas lukturis. Visi trīs Jūs aizvedīs līdz atoma kodolam un vēl tālāk. Programma izmantojama arī kā uzskates un mācību līdzeklis stundās vecāko klašu skolēniem un studentiem. Turpinājumā – neliels programmas demonstrājums ar attēlu palīdzību.
>>lasīt tālāk >>